Yaşam Toksik İnsan

Hayatınızda toksik insanlar var mı?

• Hayır

Oy: 0 0.0%
  • Hayatım toksik

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Beyninde yargılama, yaftalama, düşüncesizlik ve nefret kavramlarını aşırı dozda bulunduran ve sürekli boş konuşarak kendini üstün görmeye çalışan insandır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,054
Puanı
1,061
En sinir bozucu insan tipi. Uzun uzun dil döksen bile asla bir şey anlamazlar çünkü bir görüşe saplanıp kalmışlardır ve sabit fikirlerini değiştirmek için hiçbir çaba göstermezler. Bir de böyle olup da olmadığını kabullenenler var ki her yerde karşımıza çıkıyor. Allah böylelerini uzak tutsun hepimizden. 🙏

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Maalesef, maalesef, maalesef. Tam bu kavramlara uymayan ama kelime anlamı gibi zehirli olup kendisini iyi gören ve toksik insanları hayatımdan çıkardım diye sevinen bir seviye var ki o daha tehlikeli. :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,687
Puanı
1,060
Toksik oldukları için genellikle asosyal insanlardır. İçbenliğinde bulundurdukları kibir, bencil ve kinden dolayı insanlarla sürekli tartışırlar ve anlaşamazlar. Bu tip insanlar reel hayatlarındaki sosyal statüleri nedeniyle 7/24 sosyal meyada klavye başında kin kusarak kendilerini tatmin etmeye çalışırlar. Reel hayatları adına yaptıkları hiçbir şey yoktur. Sadece monitörün önünde oturup klavye başında yazdıkları 2-3 cümle onları memnun etmeye yeter. Fakat klavye başında bile yazdıkları mesajlar kendilerini ele vermeye yetiyor bazen. Bu da onların ne kadar sağlıksız bir birey olduklarının ıspatıdır. Bu tip kişilik bozukluğu semptomları gösteren insanlardan kurtulmanın tek yolu ise onları kendi statü ve tatmin etme şekilleriyle baş başa bırakmaktır.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bana göre en toksik insan hatasını kabul etmeyen insandır. Aynı zamanda bulunduğu ortamı huzursuz edip yine üste çıkmaya çalışır ama başarılı olamaz tabii :A