Timuçin Esen Koronavirüse Yakalandı!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Gazetenin bu haberi lanse ediş şekline mi yanayım yoksa cevap yazan yüksek zekaların saçma sapan yorumlarına mı. Toplasan (geçmiş olsun diyenler ve mantığın sesi olanlar için sözüm meclisten dışarı) 100 gram akıl çıkmaz alttaki yorumlardan. Bugün de ülkemiz adına utandık çok şükür. 🤦‍♂️

• Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gazetenin bu haberi lanse ediş şekline mi yanayım yoksa cevap yazan yüksek zekaların saçma sapan yorumlarına mı. Toplasan (geçmiş olsun diyenler ve mantığın sesi olanlar için sözüm meclisten dışarı) 100 gram akıl çıkmaz alttaki yorumlardan. Bugün de ülkemiz adına utandık çok şükür. 🤦‍♂️

Ben de çok gördüm bunlardan adam kamu spotunda oynayınca virüs ayrıcalık yapacak sanki

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ben de çok gördüm bunlardan adam kamu spotunda oynayınca virüs ayrıcalık yapacak sanki
Neymiş millete tedbir alın demiş de kendi almamış. Adam ev içinde ailesinden kapmış ne yapsın. Gerçek doktor olarak kendi başına kamera karşısına geçip milleti uyardığını falan sanıyorlar herhalde.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Neymiş millete tedbir alın demiş de kendi almamış. Adam ev içinde ailesinden kapmış ne yapsın. Gerçek doktor olarak kendi başına kamera karşısına geçip milleti uyardığını falan sanıyorlar herhalde.
Sağlık bakanlığı dikkat çeksin diye Taner Ölmez ve Timuçin Esen doktor dizilerinde oynuyor diye onlardan kamu spotu yaptı dediğin gibi sanki adam kendi istedi kamu spotu yapayım diye. Virüs torpil geçecek adama sanki sırf bundan dolayı. Bir de yüzbinlerce kişi yakalandı. Bu da herkese bulaşabileceğini göstermek için yeterli bir sayı. Bizim okulda da çıktı bir kaç kişide belki bende de çıkar yapacak bir şey yok.

• Beğendim
Reactions: Aserat