Tims & B'den Show TV'ye Yeni Bir Dizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vj5ZxJJRnhXJLMHupIczehhdW3u26cfbL8Qg4CRmUj98oIAs7OfFvyxeu-HvTwv-wzmEUuyUB8JOTvmO7kbKWBu4Mr3N_p4aGDv6_UlK4CRPCBu6i2QOGA

'Şeref Sözü' dizisi ile ilgili detaylar belli oldu!

Kardeş Çocukları, Erkenci Kuş, Bay Yanlış gibi başarılı dizilerin yapımcısı olan Gold Film'in yeni dizisi 'Şeref Sözü'nün haklarını Tims & B Yapım aldı. Senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme alacağı diziyi, son olarak 'Zalim İstanbul' dizisinin yönetmen koltuğunda oturan Cevdet Mercan yönetecek.

Dizi ise yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Show TV'de ekrana gelecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel olmuş dizinin ismi, Tims & B Yapım olması da güzel olmuş. Yönetmen de çok iyi. :Z

Show TV gümbür gümbür geliyor maşallah yeni sezona, favori kanalım olacak gibi yeni sezonda. :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Jonsnow and mrt-06

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu Ada dizisi sanki, adı değişmiş.

Bilmiyorum vallahi. (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ada dizisi zaten Tims & B Yapım'ın uzun süredir gündeminde olan bir iş değil miydi? (b)

Bilmiyorum, olabilir. Ama Şeref Sözü diye Gold Film'in dizisi vardı.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Gold'un Eda Tezcan imzalı Ada dizisi de Show'da olacak dendi, dizinin adını Şeref Sözü mü yaptılar acaba?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Bilmiyorum, olabilir. Ama Şeref Sözü diye Gold Film'in dizisi vardı.
Ada dizisinin de senaristi ve yönetmeni aynıydı ondan dedim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Ada dizisini Ethem Özışık kaleme alıyormuş, Eda'nın o proje ile bir alakası yokmuş şu an öğrendiğim bilgi bu.

@Özgür Eda Tezcan ile konuşuyordu galiba, sorarsa net öğreniriz o zaman.
Eda Tezcan diye geçen hafta ben açmıştım konusunu, bunların değişim hızına yetişilemiyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ada dizisini Ethem Özışık kaleme alıyormuş, Eda'nın o proje ile bir alakası yokmuş şu an öğrendiğim bilgi bu.

@Özgür Eda Tezcan ile konuşuyordu galiba, sorarsa net öğreniriz o zaman.
Bana kendisi geçen sene Gold’a Şeref Sözü diye bir dizi hazırladığını ama Can Yaman’ın skandalları yüzünden iptal edildiğini söylemişti. :A O zaman sadece hikayesinin ona ait olduğunu, Ay ve Güneş’e yoğunlaştığı için de senaryosunu başkasının yazacağını söylemişti.

Geçenlerde de Tims’in Ada dizisini yazacakmışsınız doğru mu diye sorduğumda bir kısmı yanlış ama genel olarak doğru, Tims’e dizi hazırlıyorum dedi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bana kendisi geçen sene Gold’a Şeref Sözü diye bir dizi hazırladığını ama Can Yaman’ın skandalları yüzünden iptal edildiğini söylemişti. :A O zaman sadece hikayesinin ona ait olduğunu, Ay ve Güneş’e yoğunlaştığı için de senaryosunu başkasının yazacağını söylemişti.

Geçenlerde de Tims’in Ada dizisini yazacakmışsınız doğru mu diye sorduğumda bir kısmı yanlış ama genel olarak doğru, Tims’e dizi hazırlıyorum dedi.

O zaman Tims'e hazırladığı dizi bu. :A Ada ile bir alakası yok. (b)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Canlı yayın yaptı geçen orada da Ada dizisiyle dönecem dedi. :A Karışık bir durum var yani şuan. :F Ben tekrar sorarım. :D Gerçi bana geç cevap veriyor @denizz19 sorsun. :A

Her şey karıştı şuan cidden. :A Ada'nın senaristi o olsa, Birsen paylaşırdı diye düşünüyorum. Ama o senaryosunu yazmasa niye yayında öyle desin?

• Güldürdün
Reactions: Özgür