NBC This Is Us 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yeni sezonun en çok beklenen dizilerinden biri olan This Is Us bu gece başlıyor.

NBC ekranlarında yayınlanacak olan dizi eleştirmenlerden de oldukça iyi yorumlar alarak dikkatleri çekti.

This Is Us ile ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

NBC-This-Is-Us-AboutImage-1920x1080-KO.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Umutlu olduğum dizilerdendi, özellikle IMDb puanı da 9.0'a çıkınca beklentim tavan yaptı ama hiç sevemedim.

Beklediğim samimiyeti bulamadım, bulanlar olacaktır tabii. Çoğu network dizisinden kaliteli en azından. :)

5+ /10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hiç konusunu açtiğini dememiş kimse bizde yetim dizi gibi gidip SİYDB yorum yazdık:T:

Neyse kopyalayalım :A

This Is Us

Aslında dün gece @OzaN linki verince izlemiştim ama bugun yazmak nasip oldu. Etkisi de geçmedi:X

S01B01

Acayip pozitif , acayip umut dolu bir dizi. Sevgi bariş aşk ne ararsan var:X Nefrete yer yok:A

Dizi gerek oyunculukları gerek senaryosuyla güzeldi. Ama haftalık takip edilesi dizi değil. Kendinizi boşlukta hissetiğiniz bir anda oturup 4-5 bölüm üst üste izlenecek dizi.
Şeyi çok beğendim;
Dizide oyuncu olan Mann-ny dizisinin başrolü oğlanı habire soyarak dizi sektörüne güzel gönderme yapmişlar:X @xemrexxx kesin orda bi zıtlık yapacaksındır :A

Dizide en etkilendiğim sahne şişko kadının kilosunu ölçerken küpesini bile çıkarması ve üçüz babanın zenci yetim bebeği de evlatlık alması:(

Dizi o kadar pozitif ki mutluluktan göz yaşarması olur:X Neyse yukarda dediğim gibi en sinirli/depresif anımda izleyeceğim güzel sıcak bir diziymiş:X

8/10

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
1x1

Çok samimi, insanın içini ısıtan bir dizi olmuş. Oyuncuların hepsine daha ilk bölümden ısındım. Zaten şişman kadın sanırım TLC'den bir programdan biliyorum, oğlan da tanıdık geldi gerçi. Sonunu çok farklı bağladılar meğer adamlar geçmişteymiş, evlat edinen aile de oymuş. :D

İşlenen konular bizim dizilerimizde milyon kez işlendi ama güzel yansıtmışlar, ABD'de pek bu konularda diziler yapılmadığı için fazladan ilgi görmüş olmalı. :A

Oyuncu olan adamın yönetmen tarafından sürekli üstünü çıkarmasını istemesi, @xemrexxx ve @Çiğdem- gibiler yüzünden sektörün ne hale geldiğini çok güzel yansıtmışlar, adam sonunda isyan etti soyunmayacam yeter dedi. :A @destere

İlk bölüm puanım; 8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1

Çok samimi, insanın içini ısıtan bir dizi olmuş. Oyuncuların hepsine daha ilk bölümden ısındım. Zaten şişman kadın sanırım TLC'den bir programdan biliyorum, oğlan da tanıdık geldi gerçi. Sonunu çok farklı bağladılar meğer adamlar geçmişteymiş, evlat edinen aile de oymuş. :D

İşlenen konular bizim dizilerimizde milyon kez işlendi ama güzel yansıtmışlar, ABD'de pek bu konularda diziler yapılmadığı için fazladan ilgi görmüş olmalı. :A

Oyuncu olan adamın yönetmen tarafından sürekli üstünü çıkarmasını istemesi, @xemrexxx ve @Çiğdem- gibiler yüzünden sektörün ne hale geldiğini çok güzel yansıtmışlar, adam sonunda isyan etti soyunmayacam yeter dedi. :A @destere

İlk bölüm puanım; 8/10
hahaha keşke türkiyedede böyle bir isyan olsa ayoll kış ayında boll duş sahneleriyle devam ediyorlar :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
1x1

İlk bölüm puanım; 8/10
la o iş öyle denmez soyunmuş halini koyucan ki @Çiğdem- diziye balıklama dalsın :A
Justin-Hartley-shirtless-body-Revenge.jpg

1x1

İlk bölüm puanım; 8/10

hahaha keşke türkiyedede böyle bir isyan olsa ayoll kış ayında boll duş sahneleriyle devam ediyorlar :A :A :A
bu arada 5 kanalın dizileri içinde en çok izlenen dizi bu sene this is us zaten @OzaN beğenmemiş izlese @Tolstoyevski de beğenmez işte anlayın nasıl kaliteli bir dizi :A ayrıca bu dizideki dramı gören @dosimosi ve @denizz19 dizinin 1 numaralı fanı olur bence:A bu arada shonda rhimes in dizileri de 2-4-5. olmuş geçen hafta boşuna halkın yapımcısı demiyorum kadına :oley: @batuhankaralar @Forumdash sizin ay yapım ders almalı kadından:A @cookies @vadikızı @eskici @Bully @Aserat
gdfgdfgdfgdf.png

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
la o iş öyle denmez soyunmuş halini koyucan ki @Çiğdem- diziye balıklama dalsın :A
Justin-Hartley-shirtless-body-Revenge.jpg

bu arada 5 kanalın dizileri içinde en çok izlenen dizi bu sene this is us zaten @OzaN beğenmemiş izlese @Tolstoyevski de beğenmez işte anlayın nasıl kaliteli bir dizi :A ayrıca bu dizideki dramı gören @dosimosi ve @denizz19 dizinin 1 numaralı fanı olur bence:A bu arada shonda rhimes in dizileri de 2-4-5. olmuş geçen hafta boşuna halkın yapımcısı demiyorum kadına :oley: @batuhankaralar @Forumdash sizin ay yapım ders almalı kadından:A @cookies @vadikızı @eskici @Bully @Aserat
Ekli dosyayı görüntüle 53842
Güzel dizi ama konu nasıl ilerleyecek acaba, ilgi çekici hikayeler bulmaları lazım daha 1. bölümden adam ölümcül hastalığa tutuldu, bebekler doğru, diğer oğlan isyan edip işi bıraktı, kız sevgili yaptı. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Güzel dizi ama konu nasıl ilerleyecek acaba, ilgi çekici hikayeler bulmaları lazım daha 1. bölümden adam ölümcül hastalığa tutuldu, bebekler doğru, diğer oğlan isyan edip işi bıraktı, kız sevgili yaptı. :F
dizinin yarısı günümüzde yarısı çocukların farklı yaşlarındaki dönemlerinde geçiyor :)) geçmişteki sorunlarla günümüzdekileri bağdaştırıp devam diyor zaten daha 9.bölümü yayınlanırken 2. ve 3.sezon onayını aldı dizi yani bitme derdi de yok :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
dizinin yarısı günümüzde yarısı çocukların farklı yaşlarındaki dönemlerinde geçiyor :)) geçmişteki sorunlarla günümüzdekileri bağdaştırıp devam diyor zaten daha 9.bölümü yayınlanırken 2. ve 3.sezon onayını aldı dizi yani bitme derdi de yok :A
Ben sandım ki adamla diğer ikizilerin bağını açıklamak için ilk bölüm geçmişe gittiler, yani devamlı geçmişle şimdi arasında geçecekse daha güzel olur o zaman. :)

Bu arada bu oyuncu oğlan Baby Daddy'de oynamış mıydı, sanki ona benzettim. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Ben sandım ki adamla diğer ikizilerin bağını açıklamak için ilk bölüm geçmişe gittiler, yani devamlı geçmişle şimdi arasında geçecekse daha güzel olur o zaman. :)

Bu arada bu oyuncu oğlan Baby Daddy'de oynamış mıydı, sanki ona benzettim. :A
yok meme memeye benzer sen karıştırmışındır ama ikisi de @dizi kolik in gözdesiydi burada olsa da yorumlasa :( @Çiğdem- e kaldı forum.ss
derek-theler-main-main.jpg

Justin-Hartley-in-Revenge-Episode-3.15-02.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x1

İlk bölüm puanım; 8/10
şu ara lar ke ndi dizilerim e y etişemiyoru m c n m oyüzde n yeni dizilere şua n şa ns vermiyoru m bir sürü biriken dizilerim oldu :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Fazla dizi göz çıkarmaz canım. :A @destere de sevebilir bu diziyi, bir etiketlere baksa. :mad:

Ben de saymadım ama bayağı dizim oldu. :F
@OzaN beğenmemiş demekki dizinin güzel çıkma ihtimali yüksek :) ama ilk bölüme bakmadan dedikodulara aldırış etmem ben ilk bölümü izleyip kendim karar vermeliyim :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060