The_Erinch 5.000'ler Kulübünde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Forumun sevilen kaliteli üyesi @The_Erinch hız kesmeden kısa zamanda yeniden yeni bir kulübe girmiş bulunmakta. Forumdaki etkinliklere gösterdiği ilgi ve yarışmalarda yaptığı uzun yorumlarla çoğu kişinin beğenisini toplayan @The_Erinch 5.000'ler Kulübüne girmiş bulunmakta.

Kendisine başarılar diler ve bizlerle daha nice nice eğlenceli mesajlar yazmasını dileriz :Z

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
@Dosi Hazırlıksız hali bu şekilde güzelse birde hazırlanmış halini görmek istiyorum 🥰

Konumu hız geçmeden açmana ve gene yüreğime dokunan hediyelerin için teşekkür ediyorum.

Seviyorum burayı; sevdiğim çok insan oldu... İyi ki Varsınız 😘🥰😍

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@The_Erinch abimm nice mesajlara inşAllahh tebrik ediyorum iyi ki geldin foruma iyi ki tanıştık senle muhabbet etmek çok güzel keyifli ve eğlenceli :D özellikle olum diye konuştuğunda :A nice mesajlara inşAllah

sana iki tane türkü armağan edeyim :D

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi Hazırlıksız hali bu şekilde güzelse birde hazırlanmış halini görmek istiyorum 🥰

Konumu hız geçmeden açmana ve gene yüreğime dokunan hediyelerin için teşekkür ediyorum.

Seviyorum burayı; sevdiğim çok insan oldu... İyi ki Varsınız 😘🥰😍
Sahur öncesi uyumam gerek ve aceleyle açtım. Dün sahura uyanmadim umarım bugün kalkabilirim :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@The_Erinch abimm nice mesajlara inşAllahh tebrik ediyorum iyi ki geldin foruma iyi ki tanıştık senle muhabbet etmek çok güzel keyifli ve eğlenceli :D özellikle olum diye konuştuğunda :A nice mesajlara inşAllah

Ben Neşet Ertaş paylaştım diye sen niye aynı isimle geldin :eek: @The_Erinch

• Güldürdün
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060

Olm diye başlıyorsam kesin arkasından aksiyon geliyor 😍

Hediyeler ; yapma böyleee yaaa biliyorsun yengeç burcuyum 😫

İyi ki sende hayatıma merhaba diyenlerden olsun. 🥰

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
senle ne alakası var türkü sevdiğini biliyorum diğer türkülerini armağan edeyim dedim :A
Aben bununla ikidir bilmeden rast gele begenecegini düşündüğüm eserlerle gelmekteyim :A ama yani şimdi aynı isim olunca kopya çekmiş oluyorsun. 3.000'lerde Ay yüzlüm'u paylaşmıştım. Sen ozaman gelseydin Neşet Ertaş ile?

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Aben bununla ikidir bilmeden rast gele begenecegini düşündüğüm eserlerle gelmekteyim :A ama yani şimdi aynı isim olunca kopya çekmiş oluyorsun. 3.000'lerde Ay yüzlüm'u paylaşmıştım. Sen ozaman gelseydin Neşet Ertaş ile?
Senin izinden yürüyorlar Zeynepcim.😘
Severim türküleride.. ama @vadikızı Şöyle bir Edipden giriş yapaydın ☺

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

Tamam bundan sonra dikkat edeceğim aklıma başka bişi gelmedi ne yapayım ya:D