The_Erinch 10.000'ler Kulübünde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
55eb0d1cf018fbb8f8a7da52.jpg

Geçtiğimiz hafta forumda 1. yılını kutlayan, yaptığı yorumlar ile beğeni toplayan ve açtığı konular ile foruma renk katan @The_Erinch an itibariyle 10.000'ler kulübüne girdi.

Başarılarının devamını diler ve bizlerle daha nice nice mesajlar dileriz :Z

@Angelica @Dosi @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @dreamy @bazinga @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 ve kutlamak isteyen herkes

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 96363

Geçtiğimiz hafta forumda 1. yılını kutlayan, yaptığı yorumları ile beğeni toplayan ve açtığı konular ile foruma renk katan @The_Erinch an itibariyle 10.000'ler kulübüne girdi.

Başarılarının devamını diler ve bizlerle daha nice nice mesajlar dileriz :Z

@Angelica @Dosi @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @dreamy @bazinga @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 ve kutlamak isteyen herkes
Nemommmmmmmmmmmm :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:

Çok teşekkürler Emrecim.:oley::oley::oley:
------

Çok teşekkürler :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
@The_Erinch abicimmm tebrik ediyorum açtığın konularla yaptığın anketlerle foruma renk getirdin bir kez daha emeklerine sağlık diyorum seni iyi ki tanıdım iyi ki varsın bu forumda beni kısa zamanda en iyi tanıyanlardan birisin o yüzden bende yerin her zaman ayrı olacak abim nice mesajlara :D

bunlarda hediyelerin aklıma bu türkü geldi severmisin bilmem :D

vee bugün kumbara konusu açmıştın çok seviyordum böyle sevimli bir kumbara armağan edeyim d edim :D
sevimli-panda-kumbara-1 (1).jpg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
@The_Erinch abicimmm tebrik ediyorum açtığın konularla yaptığın anketlerle foruma renk getirdin bir kez daha emeklerine sağlık diyorum seni iyi ki tanıdım iyi ki varsın bu forumda beni kısa zamanda en iyi tanıyanlardan birisin o yüzden bende yerin her zaman ayrı olacak abim nice mesajlara :D

bunlarda hediyelerin aklıma bu türkü geldi severmisin bilmem :D

vee bugün kumbara konusu açmıştın çok seviyordum böyle sevimli bir kumbara armağan edeyim d edim :D
Ekli dosyayı görüntüle 96364
Ahhhhhhhh kumbaraya bayıldımmm desemm :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:

Çok teşekkürler Melekcim :love1::love1::love1::love1:

• Harika
Reactions: Angelica

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bana farklı diyen ama bence kendisi foruma farklılık katan bir üye. :A Kaliteli konuları bu farklılıklarından biri. 5'li hanelere geçişini kutlarım. Özel video resim hediyesi atardım ancak hangi konuları sevdiğin hakkında pek fikrim yok.

Tebrikler-84495.gif

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@The_Erinch tebrikler 🤗 yıl olarak yeni, mesaj sayısı olarak tecrübeli üye konumundasın :A
Foruma ayrı bir renk katan kaliteli bir üyesin :bhr:

daha geçen hediyelerle geldiğimde 10.000'ler için para biriktireceğimi belirtmiştim :A kanal isleri reytlng iyi gidince kazancımız artı ve bu kez farklı hediyelerle geleyim dedim :A
söylemesi ayıp kesenin ağzını açtık iyice :A

minder ve yastık getirecektim ama aile büyükleri zorluk çekmesin diye kanepe tarzı şark odası takımı aldım,rahat oturulur :A
hunas-sark-kosesi-143269-57-B.jpg

Eee bu ortama ne uyar, çay eşliğinde sohbetler.

b01062019085753.jpeg.jpg
9514460315698.jpg
Bizlerle daha nice güzel sohbetlere :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch