Netflix The Witcher - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumdash ayrıntılara önem veren zevk sahibi bir insan, senin aksine :A Çünkü dizinin eksileri ortada ve bunların söylenmesi gerekiyor :A

Bırak Materials'ı, daha Watchmen'e bile başlamadım :A

Yine başladın pis yalanlarına :A
Sen ben @Harunnn60 bu adam için başlamadıkmı :A :A :A @Forumdash @MEnes

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen ben @Harunnn60 bu adam için başlamadıkmı @Forumdash @MEnes
Forumdash ayrıntılara önem veren zevk sahibi bir insan, senin aksine :A Çünkü dizinin eksileri ortada ve bunların söylenmesi gerekiyor :A

Bırak Materials'ı, daha Watchmen'e bile başlamadım :A

Yine başladın pis yalanlarına :A
iyi ki sizi beklememişim :F

5.bölüm de bitti. :A @Çiğdem @Forumdash yorumlarınızı göremedim. A

Aaa şu bir gerçek ki dizinin başrolü olan adam kurtarıyor bu diziyi. Herkesin izleme sebebi budur. Bunu kimse inkar edemez. :A:A
Bacım yapmişti. benim genel yorumum var sadece:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.Bölüm @Forumdash @MasacRE @Harunnn60

3.Bölümden sonra açık sahneler level atlıyor :A Ama fantastik öğeleride iyi olduğundan oralar ilgilendiriyor tabi beni :A :A :A

Bölüm bir çıplak herifle basladı kavanoza iğrenç şeyler bırakıyor kulak mulak korktumda gece gece :eek: :eek: :eek:

Yamyam kızlar masal gibi bir ormandalar sarısın ecünnü kızda oralarda bişiler yapıyor @Harunnn60 sarısın mal kızları sever kesin favorisidir :F Şu 3 harfli sahneler güzeldi ormanda sarısın adamın yardımcısını öldürüyordu ama keşke ölseydi sevemedim ve adamıma sulanıcak diye hep tedirgin bakıyorum bunu bari sağlam olsun :A

Harem gibi bir yere giriyorlar tam rahmetlilik bir yer :F Kambur kız 3 harfliyi içinde tutmus keşke oda ölseydi çok gereksiz ama sarısın adam onuda kurtardı malesef :(
Burda @Harunnn60 :A :A :A @Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ooo güzel ve komik bir yorum yapmışsın cnm. :A güldürdün beni. :A

1x5

Aa cidden çıplaklık baya vardı ama gereksiz çıplaklık var:F hadi konu ile alakalı olunur neyse dersin ama senaryoya katkısı yok açıkçası :F

Witcherın yardımcısı boş boş konuşuyor cidden adam bir susmadı tövbe yarabbim :( bölüm boyunca gebersin istedim ama 9 canlı çıktı :A

Yennefer ve Witcherın aşkı çabuk başladı bu ne hız. :A ben bu bölümde beklemiyordum.:A

Diğer sarışın kızda o adamla gitti umarım başına bir iş gelmez :(

Başlarda Yenneferin hikayesi daha güzelken, karakter güzelleşinxe hikayesin de bir düşüş oldu, sarışın kızın hikayesi iyi ama sahnesi az, witcherın hikayeleri de heyecansız bence. Şuan sanki biz karakterleri tanıtalım sonra ana konuya giriş yapacağız derdinler, her bölüm farklı bir olay oluyor,. Normalde nefret ederim her bölüm farklı hikaye izlemekten ama bu dizi o kadar sıkıcı değil :)

@Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ooo güzel ve komik bir yorum yapmışsın cnm. :A güldürdün beni. :A

1x5

Aa cidden çıplaklık baya vardı ama gereksiz çıplaklık var:F hadi konu ile alakalı olunur neyse dersin ama senaryoya katkısı yok açıkçası :F

Witcherın yardımcısı boş boş konuşuyor cidden adam bir susmadı tövbe yarabbim :( bölüm boyunca gebersin istedim ama 9 canlı çıktı :A

Yennefer ve Witcherın aşkı çabuk başladı bu ne hız. :A ben bu bölümde beklemiyordum.:A

Diğer sarışın kızda o adamla gitti umarım başına bir iş gelmez :(

Başlarda Yenneferin hikayesi daha güzelken, karakter güzelleşinxe hikayesin de bir düşüş oldu, sarışın kızın hikayesi iyi ama sahnesi az, witcherın hikayeleri de heyecansız bence. Şuan sanki biz karakterleri tanıtalım sonra ana konuya giriş yapacağız derdinler, her bölüm farklı bir olay oluyor,. Normalde nefret ederim her bölüm farklı hikaye izlemekten ama bu dizi o kadar sıkıcı değil :)

@Forumdash
Dizinin fantasdik doğası şey sahnelerini görmezden gelmemi sağlıyor ben ilk 5 bölümü beğendim senin gibi :A Kütük @MasacRE beğenmiceği belliydi ama @Forumdash şaşırttı ayoll :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dizinin fantasdik doğası şey sahnelerini görmezden gelmemi sağlıyor ben ilk 5 bölümü beğendim senin gibi :A Kütük @MasacRE beğenmiceği belliydi ama @Forumdash şaşırttı ayoll :A :A :A
@Forumdash umduğunu bulamadı ama bizi beklemeyip bir gazla diziye başladığı için şimdi beğenmedim de diyemiyor biz varız diye. :F neyse çaktırma :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama @Harunnn60 oyunlara ilgili benim hiç ilgim yok denecek kadar az. Bana göre;
Wticher her bölüm NPC'lerden görev alıp canavarları öldürüp görevini tamalayıp EXP kazanıyor gibi geldi:F Anlatım tarzı da zamansal olarak değişikti. @Harunnnn60 da fark edecek görüceksin :A
@MasacRE