Netflix The Witcher - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugün itibariyle @Forumdash gibi bende İkinci Sezonu bitirenler kervanına katıldım.
Sanırım sırada @BARON男爵 olması lazım.

Gene herşeyin son bölüme sıkıştırıldığı ;bol süpriz ve ultra aksiyon ve fantastik öğenin olduğu bir son bölüm izledim.
Yen tekrar özüne dönmesi ve büyü gücünü geri kazanmasına ve Gerard sadık kalmasına sevindim.Son sahne çılgın bir süpriz oldu.
Üçüncü sezonu geldiğinde herhalde 45 yaşlarında olurum ama çok sağlam bir bir sezon olacak ki..T
üm dünya Cirinin peşinde çünkü.

Sezona Puanım: 8
Sen 45 olursan ben kaç olurum:F Doğru ya bir seneyi aşkın bekledik. Stranger Things daha beter:F

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
The Witcher;Nightmare of the Wolf animasyonunu izledikten sonra Vesemirin ne kadar güçlü bir karakter olduğunu gördüm,Kaer Morhen'de neden o kadar az Witcher var anladım bir de az da olsa küçük Geraltı da gördük umarım başka Spin-Off'lar da gelir böyle animasyon halinde.

Her geçen gün bu dünyaya olan sevgim artıyor sınavlardan sonra kitapları okumaya düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Felaket bir 3 sezon Henry Cavill çıkmakla çok iyi bir karar vermiş genelde hep senaryo senaryo diyoruz da o senaryoyu ekrana taşıyacak insanların önemi de hikaye kadar önemli.
Son zamanlardaki yapımcıların neredeyse hepsi uyarladıkları kitapları kendi istedikleri gibi anlatmları sıktı artık eğer hikayeyi kitapta olduğu gibi anlatmayacaksan uyarlama kardeşim kendi hikayeyi yaz oynat insanların sevdiği şeylere leke sürmeyin,The Witcher oynayan kitapları okuyan herkes 3 sezondan nefret ediyor.
1 ve 2 sezonu sevmiştim ama 3 sezon tam anlamıyla bir "FİYASKO'' zaten Henry Cavill'in çıkmasıyla rahatlıkla izlediğim son The Witcher sezonu diyebilirim.

4/10

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
The Witcher evrenine, kitaplarına, oyununa yapılan bir küfürdür 3.sezon.. her anlamıyla senaristlerin fantezilerini gerçekleştirme pahasına seriyi mundar ettikleri bir hale sürüklendi dizi. İlk sezon çok güzel ve kitap-oyunlara paralel giden bir yapıdaydı. 2.sezondan bozulduğu hissiyatını zaten almıştık. 3.sezonda toparlar derken daha da dibe sürüklenmiş. Bu sezonu da zar zor bitirdim ama 4 böyle olursa izlemem artık. Ben yeni çıkacak witcher oyununu beklemeye devam ediyim.