The Witcher’in Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Efsanevi oyun serisi The Witcher’in, kitaplarından uyarlanan Netflix dizisinin son fragmanı yayınlandı ve dizinin 20 Aralık 2019’da yayınlanacağı duyuruldu. İşte o fragman:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Geliyor ekranların efendisi, allahu akbaaaar! :Z Oyununun 100’de 1’i düzeyde kaliteli olması bile onu güncel en iyi dizilerden biri yapacaktır, eğer 100’de 10’u kalitede olursa adını klasiklere yazdırır. Daha da yukarıya çıkamaz ama dizi olduğu için sınırları bellidir.

Tek handikap Netflix dizisi olması. Gerçi Dark gibi bir başyapıt da Netflix dizisi ancak yine de HBO olsaydı daha bir başka olabilirdi. Umarım Netflix bu seferlik şaşırtır.

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
Geraltin gercek sesi sanirim, olmus bu ya. Dizi Witcher oyun serisi baslamadan önceki hikayeyi anlatiyor. Sanirim Yennefer ile nasil tanistigini falanda gösterir. Yanliz Yennefer hic olmamis, esmer tenli bi kadin yakismamis.

Sabirsizlikla bekliyorum, umarim beklentileri karsilar.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Geraltin gercek sesi sanirim, olmus bu ya. Dizi Witcher oyun serisi baslamadan önceki hikayeyi anlatiyor. Sanirim Yennefer ile nasil tanistigini falanda gösterir. Yanliz Yennefer hic olmamis, esmer tenli bi kadin yakismamis.

Sabirsizlikla bekliyorum, umarim beklentileri karsilar.

Herhalde sırf oyunun gölgesinde kalmamış olma isteği kompleksi nedeniyle Yennefer ismi için bu oyuncuyu uygun görmüşler ama ilk izlenim hayal kırıklığı olacak gibi duruyor bu seçimin:

images

Eva Green gibi bir isim çok daha uygun olabilirdi halbuki

Evagreen2_%283%29.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Oyunları oynamama rağmen heyecan duyuyorum bu diziye... Hatta sanırım dizi senaryosu oyunlardan öncesini anlatacakmış. Yine de dizi gelene kadar oyunları oynayıp bitireceğim gibi duruyor...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Beklediğimden çok daha iyi duruyor, beklentimi arttırmak istemiyorum ama ister istemez yükselttiler beklentimizi. Henry Cavill’in ses tonu bile aşırı derecede benzemiş Geralt’a. Fragman beni etkilemeyi başardı, bekleyelim ve görelim...