The Walking Dead'den Norman Reedus'ın Olduğu Death Stranding 2019'dan Önce Çıkacak!

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
uc-2mC3hSpqcKqYGKetIFg.jpeg

Death Stranding, Kojima Productions tarafından PlayStation 4 için geliştirilen açık dünya oyunu. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Hideo Kojima'nın yaptığı oyun ilk kez E3 2016'da duyuruldu ve 2019'dan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

The Walking Dead dizisinden tanınan Norman Reedus'ın ana karakteri canlandıracağı Death Stranding'de Mads Mikkelsen ise oyunun ana düşmanını canlandıracak. Oyundaki karakterlere Motion Capture ve seslendirme ile can verecekler.

g30Fd6YUQ9GGtdgMLJPIKw.jpeg

Bugüne kadar oyuna ait Norman Reedus ve Mads Mikkelsen'in yer aldığı 2 trailer'ı yayınlandı.
D E A T H
S T R A N D I N G

Death Stranding, Hideo Kojima'nin Konami'den ayrıldıktan sonra geliştiridiği ilk oyun olacak.​

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yüksek kaliteye sahip olduğunu belli eden, hikayesi her nasıl olursa olsun elbet güzel olacağına emin olduğum oyun. Trailer'lar zaten muazzam ve "Ben kaliteli bir oyun olacağım" diye haykırıyor adeta. Hideo Kojima varsa güzeldir zaten.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yüksek kaliteye sahip olduğunu belli eden, hikayesi her nasıl olursa olsun elbet güzel olacağına emin olduğum oyun. Trailer'lar zaten muazzam ve "Ben kaliteli bir oyun olacağım" diye haykırıyor adeta. Hideo Kojima varsa güzeldir zaten.
Korku değil galiba.
Keşke bir önce ki oyun çıksaydı ama işte anlaşamadılar. :/

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Korku değil galiba.
Keşke bir önce ki oyun çıksaydı ama işte anlaşamadılar. :/
Aksiyon açık dünya diye geçiyor ancak biraz da gerilim de olacak gibi. Kojima her şeyden serpiştirir muhtemelen. :Z :Z
Silent Hill'i mi diyorsun? Bence bu çok kaliteli olacağa benziyor, trailerları izlemeye doyamıyorum. Ayrıca PC'ye de çıkacakmış.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aksiyon açık dünya diye geçiyor ancak biraz da gerilim de olacak gibi. Kojima her şeyden serpiştirir muhtemelen. :Z :Z
Silent Hill'i mi diyorsun? Bence bu çok kaliteli olacağa benziyor, trailerları izlemeye doyamıyorum. Ayrıca PC'ye de çıkacakmış.
Şimdi gider bunu alırsın kesin sen. :weary:

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bunun çıkmasına daha çok var ve en aşağı 90 TL olur. O yüzden hemen alamam. Ama Hideo Kojima'ya güvenim tam. Eminim dört dörtlük bir oyun yapacaktır ve oyun çıktığı zaman benim ağzımın suyunu akıtacak :A
Aslında şu oyunu almayı düşünüyorum biraz. Seni etiketlemiştim ama cevap vermedin :A