Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem gerçekten sinir oldum ya :F Ben orada uğraşıyorum bir yandan lilly bir yandan o kırmız saçlı kız birde sarışın başıma çıktı tövbe estagfurullah :F Birde trip yapıyor bana :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,529
Puanı
1,060
Beğenmediysen buda var :A :A :A @xemrexxx
5c8cfe4c45d2a079940af062.jpg
69865

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ooo neler oldu neler @Harunnn60 hala finalin etkisindeyim :eek: :eek: :eek:

İanılmaz şeyler oldu hiçbir zaman umut kesilmemeli gerçekten spoide detaylıca yorum yapacam efsane efsane şekilde tamamlandı çokta özleyecem :( :( :(

• Harika
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ooo neler oldu neler @Harunnn60 hala finalin etkisindeyim :eek: :eek: :eek:

İanılmaz şeyler oldu hiçbir zaman umut kesilmemeli gerçekten spoide detaylıca yorum yapacam efsane efsane şekilde tamamlandı çokta özleyecem :( :( :(
Şuan bende varya kafam bir güzel hala etkisindeyim inan ):: )::

ne duygular yaşadım gözlerim doldu bir arar, bir ara böyle bitemez dedim..

ama sonu :-)
ofNrt4.png

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şuan bende varya kafam bir güzel hala etkisindeyim inan ):: )::

ne duygular yaşadım gözlerim doldu bir arar, bir ara böyle bitemez dedim..

ama sonu :-)
ofNrt4.png
Balık sahnesiyle şapkalı kızın öldüne inandık aslında bacağı kesilme ihtimallerinide ben düşünmüştüm ama tam umudumu kaybettim anda ortaya çıktı oyunu arap çocuk mekana gidince biticek sandım galiba gerçekten öldü dedim sonra :Z :Z :Z

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Balık sahnesiyle şapkalı kızın öldüne inandık aslında bacağı kesilme ihtimallerinide ben düşünmüştüm ama tam umudumu kaybettim anda ortaya çıktı oyunu arap çocuk mekana gidince biticek sandım galiba gerçekten öldü dedim sonra :Z :Z :Z
:Z

Şimdi ben hangisini anlatsam, sanki bölüm 2 saat değildi 10 saat gibi sürdü. :D o kadar çok duyguyu bir arada yaşadım ki :D dizide bir sezonda bu kadar olay olmuyor bunlar tek bölümde bir sürü olay yaptılar. :D

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:Z

Şimdi ben hangisini anlatsam, sanki bölüm 2 saat değildi 10 saat gibi sürdü. :D o kadar çok duyguyu bir arada yaşadım ki :D dizide bir sezonda bu kadar olay olmuyor bunlar tek bölümde bir sürü olay yaptılar. :D
Sonra genel bir yorumda yaparız :A Ben sana şakasına bu velet çocukla oynamaya devam edersek demiştim iş oraya gidiyor sandım :F :F :F

Ama birisi youtubye şunu yazmış Abi çok güzeldi ?? ama oyun bitmeyecek skybound açıkladı. Episode 5 dlc olarak ya da sadece clem ile lee arasında olan (eski) zamanlar ı içeren bir episode çıkcak skybound açıkladı lütfen +1 leyin abim görsün??

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sonra genel bir yorumda yaparız :A Ben sana şakasına bu velet çocukla oynamaya devam edersek demiştim iş oraya gidiyor sandım :F :F :F

Ama birisi youtubye şunu yazmış Abi çok güzeldi ?? ama oyun bitmeyecek skybound açıkladı. Episode 5 dlc olarak ya da sadece clem ile lee arasında olan (eski) zamanlar ı içeren bir episode çıkcak skybound açıkladı lütfen +1 leyin abim görsün??
Bu dedikodu şuan sadece yani gerçeklik payı yok. :D Bir ara Skybound firması twet atmıştı nisan-mayıs gibi yeni hikayeler ister misiniz diye. ( tabi sadece ağız yoklamış) yani clemin hikayesi bitti , yapsalar ilerde başka hikayelere odaklanırlar :)

• Harika