Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kenny dısında bağ kuramadık bence cnm ben ve dark kadar bile bence yok :A:A:A

Bölüm yine çok heyecanlı bitti ve ikişer video ile devam edecek bölümler sanırım ama süreleri az fazla olucak tabi :A
Her iki bölüm bir buçuk saat olur sanırım. :X

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.Bölüme gelelim @Harunnn60 :Z Vlla bol olaylar yaşandı :eek:

Bıyıklı adam aslında bölüme iyi başladı şapkalı kıza ailesi ölen tek senmisin dedi gözlüklü kızda ama benimki yaşıyor derken minnatarız onada dedi yanı çocuklara aslında iyi mesajlar verelek başladı şimdi bunlar tutuklanıp gidiyorlar kenny yine rahat durmuyor :F Kenny elini çözüyor ve oyunu oynayan adam ilk başta kenıyı destekliyor ama sonra sakinmi kalsaydık acaba oyunda söz dinlemeyenlerin basına bela geliyor diye yazı okumustuk knay dayak yiyordu sahne görmüştük bunları engellemek için kenyı desteklemeyi oan bıraktı :A Hamile kadınla ilk defa doğru dürüst konuştular az ılımlı ol artık dedi kadına şapkalı kız :F

Şapkalı kızı tekme atarak uyandırıyorlar şapkalı kıza dik dik bakma seçeneğini işaretlediyor oyunuyu oynayan adam ve oda aynı şekilde dik dik bakıyor tekme atana orası komikti :F :F :F Babası gözlüklü kıza tokat atmadan önce şapkalı kız bu benim hatam dedim üstlendi :bhr: Bonny ile konustuk özür diledi geçen bölüm oyunu oynayan adam ona şerefsiz diyordu bu bölüm iyi birisine benziyor diyor arap adamı öldürdü bıyıklı dedik :F

Evet Bıyıklı adam arap adamı inşattan atıp öldürdü ve oyunu oynayan adam küfür edecek edemiyor :A

zombiler içeri girdi saldırdı oyunu oynayan adam Allahım yarabbim Allah kahretsin diyor haha her defasında korkması hala paniklemesi çok komik :F Tahtayla kız vurdu kafaısna zombinin bir adam gelip kurtardı kızı :A Bıyıklı adamla konusurken ılımlı cevap verdik haklısın dedik oyunu oynayan adam diyorkı buna iyi görünücem kandırıp arkasından iş çeviricem diyor :F Kennıyı dövdü bıyıklı adam ve şapkalı kızada vurdular :( bonnıe kurtardı gelip bir işe yaradı :A Kenny bonnieye zarar gelmesin diye kendini feda ediyor seni seviyoruz keny diyip şapkalı kızla sarıldık :bhr:

9.video büyük kaçış çatıya çıktık bıyıklı kenıyleri yakalıyor kız bıyıklıyı vurdu bu sefer doğru tercih yaptık kenıyde bıyıklıyı yakaladı :A kız kenıyın yanında kalıyor onu goturmek isteyen kadına sen yürü git been senden daha görmüş insanım diyor kenıy dövmeye başladı bıyıklıyı ve öldürdü :A Oyunu oynayan adam
onun parmanı kırıp kulanı kesmeliydin diyip sırıtıyor hemen öldürmemeliydin diye :F

bonı tyu vurup zombiye bıraktı kızın intikamı alındı tekme atmıştı şapkalı kıza bu arada gözlüklü kızın babası öldü sarıtanın eli ısılırkan kolunu kestik kurtardık oyun biterken keşke lyide hemen kesebilseydik dedi ama ozaman 2.oyun olmaz yanı :F Ama hala özlüyoruz yerin dolmuyor arap adam :bhr::bhr::bhr:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem aklıma geldi de ilk sezon çiftliğe sığındıkları yaşlı adam dizide ki Hershel'dı. Yine aynı ilk bölümde japon çinli çocukta Gleen'di. :D Ben hani dersin dedim ama hiç bahsetmedi. Adları da aynıydı ki halbu ki. :D

• İlginç

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x2

Olayların hafiften tırmandığı bir bölüm oldu. :D

ev halkının tırım tırım tırstığı carver ile tanıştık nihayet :F. eve girdiği sahnedeki renk vermeyen yüzü, soruları ve ses tonuyla ürküttü beni de. :A ulan elime fırsat geçse buna satarım direk evdekileri" diyordum hatta ama walter gibi bir karakteri öldürerek ilk fırsatta harcanması gereken biri olduğunu gösterdi. :A

kenny'i görünce ben de duygulandım tanıdık birini görmek nasıl iyi geldi. lee'yi yad edip hüzünlendik. :( o sinirli adam, babacan bir adama dönmüş diyordum da bir sahnede yeni manitasının yardım etmek istemesine sert çıkarak, yine aynı dengesiz olduğunu gösterdi. :F

ellerimiz kollarımız bağlı bir şekilde carver'ın doktorun parmaklarını kırması ve walter'ı vurmasını izleyerek huzursuz edici ama etkileyici bir final yaptı. :F Sonda silah sıkmaları bence hataydı. :A Orada Carver daha çok sinirlendi. :A

@Çiğdem

• Harika

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x3

:rolleyes::F

Son seçimde sanırım bende sarita'nın elini kesmiştim ve carver'ı ben mi öldürdüm yoksa kenny mi öldürdü hiç hatırlamıyorum. :F Carver iyi bir kötü karakter olsa da konuyu uzatmamaları iyi oldu. :A
boonie'den geçen bölümde gıcık kaptığım için bölümün başından itibaran posta koyduğumuz halde iyi davrandı bu ilginçti. :A Mallık etkisi azalmış gibi. :A @Çiğdem

carlos'un ölmesi üzücü oldu ama belliydi o kargaşada birinin öleceği adamlar tepeden ateş ediyor zombilere ve
işin komiği bizde zombi kılığındayız :F:F:F

@Çiğdem

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x3

:rolleyes::F

Son seçimde sanırım bende sarita'nın elini kesmiştim ve carver'ı ben mi öldürdüm yoksa kenny mi öldürdü hiç hatırlamıyorum. :F Carver iyi bir kötü karakter olsa da konuyu uzatmamaları iyi oldu. :A
boonie'den geçen bölümde gıcık kaptığım için bölümün başından itibaran posta koyduğumuz halde iyi davrandı bu ilginçti. :A Mallık etkisi azalmış gibi. :A @Çiğdem

carlos'un ölmesi üzücü oldu ama belliydi o kargaşada birinin öleceği adamlar tepeden ateş ediyor zombilere ve
işin komiği bizde zombi kılığındayız :F:F:F

@Çiğdem
Bonnie oyunu oynayan adamı duysaydı ozaman okadar yardımsever davranmazdı bence :F :F :F Ama başta hain sandık evet :A Bıyıklı adam valiyi anımsattı bana :A :A :A

• İlginç
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem aklıma geldi de ilk sezon çiftliğe sığındıkları yaşlı adam dizide ki Hershel'dı. Yine aynı ilk bölümde japon çinli çocukta Gleen'di. :D Ben hani dersin dedim ama hiç bahsetmedi. Adları da aynıydı ki halbu ki. :D
Gıcık moruk değildir herhalde :eek::eek::eek: Yaşlı adamın ismini bile hatırlamıyorum ama glen ismini duymuştum evet bir yorumumda glen şunu bunu yaptı diye bahsetmiştim sanırım ama o oldunun farkında olmadan :F Oyunu oynayan adam sanırım belirtmedi o belirtseydi öyle farkına varırdım sanırım :F :F :F

Darylde gelse keşke :A :A :A

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bonnie oyunu oynayan adamı duysaydı ozaman okadar yardımsever davranmazdı bence :F:F:F Ama başta hain sandık evet :A Bıyıklı adam valiyi anımsattı bana :A:A:A
Bonnie için şerefsiz diyordu sanki ben mi yanlış hatırlıyorum :F Son bölümde aslında iyiymiş dedi, gerçi sende aynı düşüncedesin. :F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gıcık moruk değildir herhalde :eek::eek::eek: Yaşlı adamın ismini bile hatırlamıyorum ama glen ismini duymuştum evet bir yorumumda glen şunu bunu yaptı diye bahsetmiştim sanırım ama o oldunun farkında olmadan :F Oyunu oynayan adam sanırım belirtmedi o belirtseydi öyle farkına varırdım sanırım :F:F:F

Darylde gelse keşke :A:A:A
66589

66590

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Gıcık moruk değildir herhalde :eek::eek::eek: Yaşlı adamın ismini bile hatırlamıyorum ama glen ismini duymuştum evet bir yorumumda glen şunu bunu yaptı diye bahsetmiştim sanırım ama o oldunun farkında olmadan :F Oyunu oynayan adam sanırım belirtmedi o belirtseydi öyle farkına varırdım sanırım :F:F:F

Darylde gelse keşke :A:A:A
Adamda 4.sezona kadar izlemiş oda öyle tam hakim değil. :A onda da isim hafızasında senin gibi zorluk var. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adamda 4.sezona kadar izlemiş oda öyle tam hakim değil. :A onda da isim hafızasında senin gibi zorluk var. :A
4 Sezon izlemesine bende şuankı dönem sanıp şaşırmıştım ama sonra 2015 yılına ait oldunu öğrenince normal dedim cnm :F :F :F

Aaa evet oda benim kafadan oynuyor zombilerle korka korka dövüşüyor :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.Bölüm videonun süresi uzunda olsa 2 video oldundan ve bölümlerde önceki bölümlere göre durgundu özellikle 10.video :A Çok doyucu bir bölüm olmadı 4.bölüm @Harunnn60 yinede gelirimli olaylar var :A
Ortalık karıştı biz saritayı kurtardık sanıyorduk ısırılmış şekilde bulduk ve kenny şapkalı kızı suçluyor :F Oyunu oynayan adamda kendimden şüphe duyuyorum buradamı bırakmıştık hatırlamıyorum diyor benim kafamdan :F Saritanın kafasına baltayı geçirdik :F kenny şapkalı kıza kızdı zombileri öldürdük hamile kadınla iyice kaynaşmaya başladık yardım ettik ve oradan çıktık :A kenıyle konuştuk ama kızı yine kovdu :F Nazarladım sanırım geçen bölüm sevgilerinden bahsetmiştim :A 10.Video biraz durgundu

sonunda kenny ile barıştık :F Bir sürü ilaç bulduk :A Arabada aldımız ilaçları hatırladı oyunu oynayan adam ve oyüzden bu sefer ilaçları almadı gözlüklü oğlana verdi gözllüklü kızıda yediler :( bonnie bu bölüm yine gıcıktı iyi ki gitti :A bebek doğdu gözlüklü oğlan geldi bizi tehdit ediyor oyunu oynayan adam sinirlendi keşke
çalsaydım ilacınızı diyor :F hamile kadın zombi oldu hemen vurduk :A siyah ekran geldi silah sesleri geliyor oyunu oynayan adam şaşkın şekilde bakıp ne yaptık böyle diyor :F :F :F Yine yanlışmı karar verdim acaba diyor :F

• Güldürdün

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
4.Bölüm videonun süresi uzunda olsa 2 video oldundan ve bölümlerde önceki bölümlere göre durgundu özellikle 10.video :A Çok doyucu bir bölüm olmadı 4.bölüm @Harunnn60 yinede gelirimli olaylar var :A
Ortalık karıştı biz saritayı kurtardık sanıyorduk ısırılmış şekilde bulduk ve kenny şapkalı kızı suçluyor :F Oyunu oynayan adamda kendimden şüphe duyuyorum buradamı bırakmıştık hatırlamıyorum diyor benim kafamdan :F Saritanın kafasına baltayı geçirdik :F kenny şapkalı kıza kızdı zombileri öldürdük hamile kadınla iyice kaynaşmaya başladık yardım ettik ve oradan çıktık :A kenıyle konuştuk ama kızı yine kovdu :F Nazarladım sanırım geçen bölüm sevgilerinden bahsetmiştim :A 10.Video biraz durgundu

sonunda kenny ile barıştık :F Bir sürü ilaç bulduk :A Arabada aldımız ilaçları hatırladı oyunu oynayan adam ve oyüzden bu sefer ilaçları almadı gözlüklü oğlana verdi gözllüklü kızıda yediler :( bonnie bu bölüm yine gıcıktı iyi ki gitti :A bebek doğdu gözlüklü oğlan geldi bizi tehdit ediyor oyunu oynayan adam sinirlendi keşke
çalsaydım ilacınızı diyor :F hamile kadın zombi oldu hemen vurduk :A siyah ekran geldi silah sesleri geliyor oyunu oynayan adam şaşkın şekilde bakıp ne yaptık böyle diyor :F:F:F Yine yanlışmı karar verdim acaba diyor :F
Başta bence oynayan adam kötü bir tercih yaptı. :F
Sarita zaten yerde yatıyor, birde şapkalı kıza, kafasına vur dedi. :F Yani Kenny de teşekkürler diyecek hali yok. :A Sonra baya bir zıt gitti kenyy, clementine ile neyse ki arasını düzeltti. :A

Bir sahnede fan fini sahnesi vardı anladın mı :A ben oynarken çok gıcık olmuştum :A Yakıştıramadım sevdiğime karektere. :A

• Güldürdün