Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5.video ile 2.bölümü bitirdim , ben 6.video da 2.bölüme ait zannettim değilmiş, toplam 1 saat sürdü. :F @mrt-06
Oo sıon video da ağzım açık kaldı bir sahneye. :F @Çiğdem yorum yazarken olaylar olaylar diyeceksin. :F

@mrt-06 hadi sen bekliyoruz. :Z izlemeye niyetin yoksa da söyle. :A

• Sinir Bozucu
  • Harika
Reactions: Çiğdem and mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.video ile 2.bölümü bitirdim , ben 6.video da 2.bölüme ait zannettim değilmiş, toplam 1 saat sürdü. :F @mrt-06
Oo sıon video da ağzım açık kaldı bir sahneye. :F @Çiğdem yorum yazarken olaylar olaylar diyeceksin. :F

@Harunnn60 çok baskı kuruyor patlayacam o olacak. :A

Müsait bir anda izleyeceğim bölümleri yıldızladım zaten...
2.Bölüm kesinlikle çok iyiydi ve bölümlerin kısa olmasıda güzel izlettiriyor :Z :Z :Z @kerem

• Güldürdün
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm ilk bölüm geçiş bölümüydü zaten bu bölüm baya aksiyonluydu evet şapkalı kızın 3.sezonu gibiydi @Harunnn60 :Z :Z :Z @mrt-06 @kerem

Oğlanın yardım elini tuttuk kaçmamıza yardım etti ve orada bir adamı öldürürken geber lanet olası demesini özlemişim oyunu oynayan adamın :F , moruk kadını öldürüncede çok mutluyum çok güzel oldu diyor :F arap adamı kurtardık ve kayıkla kaçma sahnesi aksiyonluydu karaya indik yine zombilerin içinde kaldık :F
miconne gerçek twd gibi zombileri tasma takıp götürdü :F yaralı kızla konusurkan ne lanet bir dünya diye öğütler veriyoruz :A kızında iyi canı var çıkmıyor bir geberemedi ayoll :F

yine bir YERE sığındık şapkalı kızın oldu oyun gibi ve yine gıcık tipler :F
miconnenin elbiseli olan odada sahnelerini anlamıyorum onuda belirteyim :F beyaz saçlı gıcık adamla dövüştük geber artık diyor gebermiyor :F Adamın iyice konusmasını bekledik az daha konuş diyoruz ve öldürdük :F :F :F

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,555
Puanı
1,060
2.Bölüm kesinlikle çok iyiydi ve bölümlerin kısa olmasıda güzel izlettiriyor :Z :Z :Z @kerem
2.Bölüm ilk bölüm geçiş bölümüydü zaten bu bölüm baya aksiyonluydu evet şapkalı kızın 3.sezonu gibiydi @Harunnn60 :Z :Z :Z @mrt-06 @kerem

Oğlanın yardım elini tuttuk kaçmamıza yardım etti ve orada bir adamı öldürürken geber lanet olası demesini özlemişim oyunu oynayan adamın :F , moruk kadını öldürüncede çok mutluyum çok güzel oldu diyor :F arap adamı kurtardık ve kayıkla kaçma sahnesi aksiyonluydu karaya indik yine zombilerin içinde kaldık :F
miconne gerçek twd gibi zombileri tasma takıp götürdü :F yaralı kızla konusurkan ne lanet bir dünya diye öğütler veriyoruz :A kızında iyi canı var çıkmıyor bir geberemedi ayoll :F

yine bir YERE sığındık şapkalı kızın oldu oyun gibi ve yine gıcık tipler :F
miconnenin elbiseli olan odada sahnelerini anlamıyorum onuda belirteyim :F beyaz saçlı gıcık adamla dövüştük geber artık diyor gebermiyor :F Adamın iyice konusmasını bekledik az daha konuş diyoruz ve öldürdük :F :F :F
İzleyince yarın yorum yaparım artık, bugün yoğundum biraz. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Senin yorumun nerede :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet @mrt-06 başlayana kadar bitirdim ben :A :A :A @Harunnn60 @kerem

İlk bölüm geçiş bölümü gibiydi , ikinci bölüm inanılmaz bir aksiyon vardı ve final bölümüde güzeldi zaten devam serileri gelicekmiş izleriz :Z:Z:Z

Şapkalı kız oyununa oranla süresi çok kısa çünkü bölüm 1 saatde bitiyor ama şapkalı kızın 1 videosu 1 saat bitiyordu sadece :F Haliyle şapkalı kızın bölümleri daha dolu dolu oluyordu 2 saat fazla nerdeyse onlar okadar olsun gerçi :A Miconne çerezlik izlenmelik yayınlanmış sanırım ve güzel izleniyor bence :Z

3.Bölüm
Yaşlı moruk kadın ölmemiş tövbe tövbe :eek::eek::eek: Bizden öldürdüğümüz adamı istiyor şimdi adam kıpırdamaya basladı oyunu oynayan adam diyorkı acaba ölmedimi diyor sonra zombi oldunu anlayınca oyunun twd oldunu unuttuk diyor :F

Yaşlı kadınla olan takas sahnesi baya heyecanlı aksiyonluydu ve sonu baya gelirimli bitti :eek: Ama sonunda geberttik yanı bu seferemin olmak için zombiye yedirdik :A

Ben Miconnenin takım elbiseli evinde geçen sahneleri oyun boyunca hiç anlamadım .F Yangın sahnesinde de öyle bir geçiş yaptılar bazı sahnelerde takım elbiseli halıyle güncel halıne aynı anda aynı sahneyi veriyorlar kafam karısıyor baya .F Oyunu oynayan adamda bu nasıl oyun demeye basladı yangın sahnesinde :F

Sonu zaten oyunun devamı gelecek gibisinden bitmiş ve bekliyoruz bu macera daha bence yeni başlıyor
:Z:Z:Z

Bir kez daha @Harunnn60 a tşşkler oyun izleme alışkanlığını ona borçluyum ve çoğu yabancı diziden keyifli izleniyor :bhr::bhr::bhr:

• Beğendim
Reactions: mrt-06