The Walking Dead’den, Fear The Walking Dead’e Bir Transfer Daha!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
QlhZlHFFn_6uoGiHWzICBrjr6nc-bYj1mVhBHOLpbtc8h_kQs5evc0x-G0MVwgb3dZJRiqKs-pASfHUaT20uEStXWGstJqxC33v0eBO5xkJdg4Sxl8vhjI5-m7-DxVY4YRFafKKL-kNj4KxE3Bd18v1_cZxFGIwTVE7vc-1KtSBM4u4H65MJd2OIQsue=w339-h433-nc

Ekranların uzun soluklu dizisi The Walking Dead’den kardeş dizisine transfer!

Dizide en son 8. sezonda gösterilen Dwight karakterini canlandıran Austin Amelio, Lenny James’ten (Morgan) sonra Fear The Walking Dead’e geçiş yapan ikinci oyuncu oldu. Diziye kadrolu veya konuk oyuncu olarak katılacağı henüz belli değil.

Bilindiği üzere The Walking Dead ve Fear The Walking Dead aynı evrende geçiyor. Dwight’ın da geçişiyle izleyenlerin ortak bölüm gelmesi umudu da arttı haliyle...

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Zaten karakterin konusu açık bırakılmıştı, karısını aramaya mı ne gitmişti. Beklenilen bir haber. Ortak bölümü FTWD izlemek zorunda kalacağım için istemiyorum. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bırakıcam triplerini geçtim savunuyorsun da:A:A Neyse böyle ezik tiplerin ortak bölümleri değil kavalli isimler gelip, ciddi ortak bölümler gelirse söyleyin de izlim:A @Çiğdem-
Zaten karakterin konusu açık bırakılmıştı, karısını aramaya mı ne gitmişti. Beklenilen bir haber. Ortak bölümü FTWD izlemek zorunda kalacağım için istemiyorum. :A
Ahahahahaha ciddi ciddi babamızı eziyoruz. Taş gibi bir 5. sezon olacak.
TWD'de ufak tefek rolleri olan adamları getirerek onları ezmiş mi oluyorsunuz yani? :A
@Harunnn60 @DarkLegenD Dışında izleyen kaldı mı :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bırakıcam triplerini geçtim savunuyorsun da:A:A Neyse böyle ezik tiplerin ortak bölümleri değil kavalli isimler gelip, ciddi ortak bölümler gelirse söyleyin de izlim:A @Çiğdem-
Olsun bu dizi ilk göz ağrılarımızdan sonuçta, yeri geldiğinde savunuruz :A Sen hala izlemedin mi 9. sezonu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk sezonu ve 2. sezonun birkaç bölümünü izlemiştim :F Sanırım karakterleri kolayca gözden çıkaran bir dizi. Şimdi baktım da

Nick yani şu bağımlı çocukla annesi ölmüş. Ama Lexa duruyor daha. :A
İlk sezonu izlemiştim bende 2 de kaçtık :A :A :A @Harunnn60

Sanırım dünya üzerinde @DarkLegenD dışında izleyen kalmadı ve ona saygılarından dolayı o bırakmadıkça masraf edip yayınlanmaya devam ediyorlar ne büyük gurur :A :A :A @Harunnn60 @Forumdash @MasacRE-