The Walking Dead’den Çifte Sürpriz!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
images

Başrollerinde Daryl Dixon, Danai Gurira, Melissa McBride, Jeffrey Dean Morgan gibi isimlerin bulunduğu AMC’nin sevilen zombi dizisi The Walking Dead’den iki müjdeli haber geldi.

Dizinin, 10. sezonunun yayınlanmasına bir gün kala yeni sezon onayını kapmasının yanısıra sevilen bir karakterin diziye dönecek olması izleyicileri oldukça sevindirdi. 9. sezonun ikinci yarısında hiç görmediğimiz Maggie karakterini canlandıran Lauren Cohan, bir dahaki sezondan (11) itibaren yeniden The Walking Dead’de.

Bildiğimiz gibi dizinin ikinci spin-off projesi ise 2020 baharında izleyiciyle buluşacak. Yeni yapımda zombi kıyametinden 10 yıl sonraki bir hikaye anlatılacak.

Yapımdan 9.sezonda ayrılan Rick karakterinin sonraki hayatını anlatacak film serisi ise yakında sinemalarda yerini alacak.

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
images

Başrollerinde Daryl Dixon, Danai Gurira, Melissa McBride, Jeffrey Dean Morgan gibi isimlerin bulunduğu AMC’nin sevilen zombi dizisi The Walking Dead’den iki müjdeli haber geldi.

Dizinin, 10. sezonunun yayınlanmasına bir kala yeni sezon onayını kapmasının yanısıra sevilen bir karakterin diziye dönecek olması izleyicileri oldukça sevindirdi. 9. sezonun ikinci yarısında hiç görmediğimiz Maggie karakterini canlandıran Lauren Cohan, bir dahaki sezondan (11) itibaren yeniden The Walking Dead’de.

Bildiğimiz gibi dizinin ikinci spin-off projesi ise 2020 baharında izleyiciyle buluşacak. Yeni yapımda zombi kıyametinden 10 yıl sonraki bir hikaye anlatılacak.

Yapımdan 9.sezonda ayrılan Rick karakterinin sonraki hayatını anlatacak film serisi ise yakında sinemalarda yerini alacak.
Oooo @Çiğdem i çatlatacak haber gelmiş demek çok güzeel :Z

• Harika
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Evet onun izlenmeyeceği belliydi zaten dediğin gibi, yuvasına ait olduğu yere döndü :A
Şimdi döneceği kesinleştiyse 11. sezonda Maggie’nin yanına gittiği grup da olaylara tam dahil olacak demektir. Merakla bekliyoruz...

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şimdi döneceği kesinleştiyse 11. sezonda Maggie’nin yanına gittiği grup da olaylara tam dahil olacak demektir. Merakla bekliyoruz...
Bu sezonun final bölümünün en sonunda telsizden duyulan ses Maggie'nin olduğu gruptanmış zaten sanırım. Önümüzdeki sezon yavaş yavaş onlar dahil olur öyleyse bir sonraki sezon da Maggie döner.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Biterse süpriz olur artık. Bunu türkler yapsa az eleştiri yemezdi. Ama şimdi görüyorum da sevinen bile var. Çoluk çocuğa karışacak zombiler neredeyse.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bu sezonun final bölümünün en sonunda telsizden duyulan ses Maggie'nin olduğu gruptanmış zaten sanırım. Önümüzdeki sezon yavaş yavaş onlar dahil olur öyleyse bir sonraki sezon da Maggie döner.
Yani, tüm teoriler o yönde ama kesin değil orası. Bir diğer ihtimal olan Rick’in hikayesini de diziye karıştıracaklarını sanmıyorum filmde işlerler. :)

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yani, tüm teoriler o yönde ama kesin değil orası. Bir diğer ihtimal olan Rick’in hikayesini de diziye karıştıracaklarını sanmıyorum filmde işlerler. :)
İşte Rick'in hikayesi filmlerde olacağı için en mantıklı olanı bu. Bir de çizgi romanı okuyanlar biliyor az çok ne olacağını, o yüzden oradan kestiriyorlar :D

• Beğendim