'The Taste Türkiye'ye Sürpriz Konuk!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un sevilen yarışması The Taste Türkiye'ye sürpriz konuk!

Yapımcılığını Provizyon Medya'nın üstlendiği, moderatörlüğünü Hazer Amani'nin, jüri üyeliğini ise Ali Ronay, Esen Ünal ve Rafet İnce'nin yaptığı programa aşçı, yazar ve televizyon programcısı Refika Birgül konuk oluyor. Yarışmacılar Refika Birgül ile mantı açacak.

The Taste Türkiye, yeni bölümüyle Cumartesi 23.45'te FOX'ta!

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pek izlemedim bu yarışmayı ama bence isimden kaybediyor. İnsanlarda beni izle gibi bir çağrışım yapmıyor yarışmanın ismi. Bir de juri üyeleri tanıdık değil, Refika Birgül gelmişken girse juri kadrosuna ama bu saatten sonra zaten çok etkilemez yarışmayı.

Refika bence reyting getirecek bir isim değil. Kendisi ayrı bir program yaptı, arşive kalktı. Program ilk sezon ilgi görmedi, ama FOX ısrarla devam ettiriyor. Bunun yerine daha güzel bir format yapılabilirdi, ya da İlk Buluşma yayınlansa daha iyiydi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,756
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Master Chef ilgi gördüğü için yemek programları da revaçta diye primetime'da ilgi görür diye yaptılar aslında mantıklı bir hareket ilgi görebilirdi de ama program gel beni izle demiyor nedense. Master Chef bilinen bir formattı o avantajı vardı, ShowTV dönemlerinde de baya ilgi görmüştü o yüzden çok tanıtılmadan başlamasına rağmen kısa sürede baya iyi reyting almıştı TV8'de ilk sezonu.

Kanallar arasında yıllardır devam eden bir şey bu. Biri asker dizisi mi yaptı? Hepsi yapar. Biri doktor dizisi mi yaptı? Hepsi yapar. Biri yemek yarışması mı yaptı? Hepsi yapar... Yıllardır bu şekilde devam ediyor...