'The Split' Uyarlaması 'Ayrılık'ın 2 Kadın Başrol Oyuncusu Daha Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,875
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece 'The Split' uyarlaması 'Ayrılık'ta!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturacağı, başrollerini Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı ve Sumru Yavrucuk'un paylaşacağı diziye Gökçe Eyüboğlu ile Tülin Ece dahil oldu.

Birbirleriyle rekabet halinde olan kız kardeşlerin yıllar sonra birdenbire babalarıyla karşılaşmalarıyla başlayan etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak olan diziyi Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

BBC dizisi The Split’ten ülkemize uyarlanan Ayrılık, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Reactions: Angelica
Gökçe Bahadır'ın yanına kendisi gibi iddialı isimler lazımdı, iki isimde son derece basit kaçmış. Hele Tülin Ece, UTC'de Oya'nın düşmanı Merve'nin gençliğini oynuyordu, saçma olmuş.

Tülin Ece iyi oyuncudur, Gökçe Eyüboğlu da harika performanslar sergilemişti Kadın'da.

İki Gökçe arasında dilek tutmak lazım.
Tülin Yazkan yetenekli bir kız ve UTC'den sonra Sefirin Kızı gibi bir leşlikte rol almasına üzülmüştüm böyle düzgün bir dizide rol bulmasına ayrıca sevindim.

Kadroyu bir arada uyum içinde düşünemiyorum. Bağlantısız duruyor yan yana getirince. Olmaz bu iş bence.

Kadroyu bir arada uyum içinde düşünemiyorum. Bağlantısız duruyor yan yana getirince. Olmaz bu iş bence.
Olmaz ise yerine Mahkum gelir.
Erkek başrol için bir kaç iddialı isim olunca kesin bir şey söylerim ama Sumru Yavrucuk ve Gökçe Bahadır için tutmasını isterim bu dizinin.

Reactions: cehennet
Olmaz ise yerine Mahkum gelir.
Erkek başrol için bir kaç iddialı isim olunca kesin bir şey söylerim ama Sumru Yavrucuk ve Gökçe Bahadır için tutmasını isterim bu dizinin.

Yerine gelmesi önemli değil ki. Hikaye güzelse tutturmaları önemli. Yazık ediyorlar kadroya yaa

Reactions: Emre Ozansoy