HBO The Rehearsal - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
p22424658_b_h8_ab.jpg

The Rehearsal, hiçbir şeyin asla beklendiği gibi gitmediği bir dünyada insanlara kendi hayatlarının provasını yapma şansı veren Nathan Fielder’e odaklanıyor. İzleyicinin büyük beğenisini kazanan dizi, HBO'da yayınlanıyor.

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar uyarı alacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İzleyeceğim inşallah yakında. Epey dizi birikti. :Z
Ben de dün ilk bölümü izledim. Her bölümü farklı konuklarla geçen bir tv programı gibi bir şeymiş sanırım. Komedi anlamında çok beklediğimi bulamadım açıkçası ama izlemeye değer bir iş gibi duruyor. Nathan for You izlemiş miydin sen? Sanırım onu izleyenler hayranı daha çok bu serinin :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben de dün ilk bölümü izledim. Her bölümü farklı konuklarla geçen bir tv programı gibi bir şeymiş sanırım. Komedi anlamında çok beklediğimi bulamadım açıkçası ama izlemeye değer bir iş gibi duruyor. Nathan for You izlemiş miydin sen? Sanırım onu izleyenler hayranı daha çok bu serinin :D
Yok izlemedim ama bu anlattığın bana Review'ı anımsattı biraz. Fena değildi o da, denemek lazım. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE