Netflix The Rain - İlk 2 Sezon Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1580819811237.png

Netflix'in sevilen dizisi ''The Rain'' üçüncü ve final sezonuyla da çok yakında izleyiciyle buluşacak!

Netflix'in ilk Danimarka orijinal yapımı The Rain'in başrolünde Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen ve Mikkel Følsgaard yer alıyor. Yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüsten altı yıl sonra, iki Danimarkalı kardeş güvenli bir yer bulmak için bir yolculuğa çıkmasıyla dizi başlıyor.

'The Rain' 1. ve 2. sezon tüm bölümleriyle Netflix'te!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya bu dizinin konusu forumda yokmuş, epey de ses getiren bir dizi. İlk Danimarka yapımıymış, yağmurla bulaşan bir virüsün bir grup üzerindeki etkilerini anlatıyor. İlk iki sezonu yayınlandı, üçüncü ve final sezonu bu yıl içerisinde yayınlanacak. İlk sezonu bitirdim, size de öneririm. Bayağı saran bir dizi. :Z @Harunnn60 @Forumdash @Çiğdem

1. Sezon Yorumu:
Dizide en çok Beatrice'yi seviyordum, çok doğal ve samimi geliyordu. Gruptan ilk olarak o öldü ve aramıza veda etti. Keşke daha fazla izleyebilseydik, Rasmus ile sahnelerini izleyemedik bile... Martin ve Beatrice'yi de daha fazla izlemek isterdim.

Başroldeki Simone biraz itici geliyor bana ama rolüne de yakışmış, güzel altından kalkıyor. Martin ile iyi ikili oldular, yeni sezonda daha fazla izleyeceğiz ikiliyi sanırım.

Patrick de itici bir tip ama iş yapıyor, Lea da biraz itici geliyor bana...

İkinci sezonu da bu hafta içerisinde tamamlayacağım. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ya bu dizinin konusu forumda yokmuş, epey de ses getiren bir dizi. İlk Danimarka yapımıymış, yağmurla bulaşan bir virüsün bir grup üzerindeki etkilerini anlatıyor. İlk iki sezonu yayınlandı, üçüncü ve final sezonu bu yıl içerisinde yayınlanacak. İlk sezonu bitirdim, size de öneririm. Bayağı saran bir dizi. :Z @Harunnn60 @Forumdash @Çiğdem

1. Sezon Yorumu:
Dizide en çok Beatrice'yi seviyordum, çok doğal ve samimi geliyordu. Gruptan ilk olarak o öldü ve aramıza veda etti. Keşke daha fazla izleyebilseydik, Rasmus ile sahnelerini izleyemedik bile... Martin ve Beatrice'yi de daha fazla izlemek isterdim.

Başroldeki Simone biraz itici geliyor bana ama rolüne de yakışmış, güzel altından kalkıyor. Martin ile iyi ikili oldular, yeni sezonda daha fazla izleyeceğiz ikiliyi sanırım.

Patrick de itici bir tip ama iş yapıyor, Lea da biraz itici geliyor bana...

İkinci sezonu da bu hafta içerisinde tamamlayacağım. :)
2. sezonu izledin mi biraz, nasıl gidiyor? 'Oha' dedirtecek bir şey var mı?

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. SEZON YORUMU

İlk sezona göre daha hareketli bir sezondu ama ilk sezonun tadı daha başkaydı bence. Yeni karakterler dahil oldu, öyle çok ilgi çeken bir tip olmadı mesela. Aramızdan ayrılanlar da oldu. :( Sezon finali güzeldi, yeni sezonu da bekliyoruz. Mayıs’ta final sezonu gelecek deniyor. :Z @DarkLegenD
Lea ölerek aramıza veda etti, itici buluyordum ama gruba hep sadık kaldı. Yine o şekilde öldü... Jean çok iticiydi, yeni sezonda görmek istemiyorum. Gruba da almazlar artık.

Sarah bu sezona katıldı ama pek ilgimi çekemedi... Beatrice gibisi gelemedi, ah ah özledik. :( Ramus ve Sarah da itici ikili oldu, sanırım Ramus’un öpmesiyle virüs olayı Sarah’a da geçti. Tam öldü diyorduk ki canlandı kız.

Martin ve Simone biraz çalkantılı dönem yaşadı ama sezon finalinde kavuştular, Simone daha ne yapsın Ramus’u vurdu onun için.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD