''The Protector'' Yayın Tarihi Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,371
38,664
1,061
Ankara

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk orijinal dizisi The Protector’un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, ilk sezonu 10, ikinci sezonu 8 bölüm sürecek dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Saygın Sosyal ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler yer alıyor.

''Hakan: Muhafız'' adıyla yayınlanacak dizi 14 Aralık Cuma günü ilk sezonun tamamıyla izleyiciyle buluşacak...

ozgur2113

Emekli
28 Aralık 2011
14,939
10,770
709
Az kaldı artık, heyecanlandım :Z

İstanbul’da billboardlara asılmış tarihi ama ben denk gelemedim :A Sadece ilk bölümü değil ilk sezonun tamamını yayınlar Netflix:Z

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
94,935
33,799
1,060
Fragman sonrası beklenti düştü ama bekliyoruz yine de. Askerde olmazsam izlerim. :A

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
44,719
25,829
1,061
İstanbul
Ben de az önce billboard'ta gördüm ve konusunu açacaktım ama yine kapılmış.ss

Bu dizinin başarılı olmasını çok ama çok istiyorum. Umarım kaliteli bir yapım olur da beklememize değer. :D

Gizmen

Favori Üye
12 Nisan 2018
1,211
107
65
19
Efsane süper bir haber bu. Kesinlikle tutacaktır. Bende izleyeceğim

kerem

Favori Üye
♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪
30 Ekim 2017
10,327
1,354
375
Bremen
Fragmanı hayal kırıklığına uğratsa da yine de şans vereceğim. Umarım iyi bir proje olmuştur. :D

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,317
86,404
1,061
İstanbul

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk orijinal dizisi The Protector’un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, ilk sezonu 10, ikinci sezonu 8 bölüm sürecek dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Saygın Sosyal ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler yer alıyor.

''Hakan: Muhafız'' adıyla yayınlanacak dizi 14 Aralık Cuma günü ilk sezonun tamamıyla izleyiciyle buluşacak...

İstanbul’da billboardlara asılmış tarihi ama ben denk gelemedim :A Sadece ilk bölümü değil ilk sezonun tamamını yayınlar Netflix:Z
Özlemiştik Çağatay'ı :bhr:
Merakla bekliyorum bu diziyi.:)
Diğer sitelere beleşe düştüğü zaman izleriz :D

Bu dizinin başarılı olmasını çok ama çok istiyorum. Umarım kaliteli bir yapım olur da beklememize değer. :D
Fragmanı hayal kırıklığına uğratsa da yine de şans vereceğim. Umarım iyi bir proje olmuştur. :D
kiz @Çiğdem- , @MasacRE- ile @serhatt i tut ekrana yapismasinlar :A şu tombalak kadın @destere olabilir mi ebat olarak bire bir aynı Çağatayi minciklamak için kılık değiştirmiş olabilir :A @Harunnn60 @cookies @Aserat @xBUGRAx @Billy Kane @Maskeli Fedai @DarkLegenD

Dtjr_mXW0AAFkAR.jpeg
DtjveY3WsAAmgGX.jpeg

Ekli dosyalar

Harunnn60

Süper Mod.
15 Eylül 2013
49,315
42,051
1,061
İstanbul

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,070
80,896
1,060
27
Giresun
kiz @Çiğdem- , @MasacRE- ile @serhatt i tut ekrana yapismasinlar :A şu tombalak kadın @destere olabilir mi ebat olarak bire bir aynı Çağatayi minciklamak için kılık değiştirmiş olabilir :A @Harunnn60 @cookies @Aserat @xBUGRAx @Billy Kane @Maskeli Fedai @DarkLegenD

Ekli dosyayı görüntüle 63467 Ekli dosyayı görüntüle 63468
@destere Çağatay için değilde şu ecünnü için kılık değiştirmiştir :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,317
86,404
1,061
İstanbul

Merakla bekliyorum bu diziyi.:)
Diğer sitelere beleşe düştüğü zaman izleriz :D

Efsane süper bir haber bu. Kesinlikle tutacaktır. Bende izleyeceğim
@destere Çağatay için değilde şu ecünnü için kılık değiştirmiştir :A :A :A
O kadar düştü demek :A
kız sizi niye çağırmamışlar galaya yazık bir yanınız şişecek :A

@destere @masacre- @xBUGRAx @denizz19 @cookies @DarkLegenD @MEnes @Ahmed @ozmoturk @dreamy @maskeli fedai @billy kane