2021 The Many Saints of Newark - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

5485951.jpg

The Many Saints of Newark

Tür:
Suç, Dram
Süre: 120 dakika

Yönetmen: Alan Taylor
Senaryo: David Chase, Lawrence Konner

Oyuncular:
Alessandro Nivola
Leslie Odom Jr.
Jon Bernthal

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 6.4/10
Metacritic: 60/100

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir The Sopranos filmi. Çok büyük övgüler alan bir film olmadı gördüğüm kadarıyla.

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Film benim beklentime göre büyük bir hayal kırıklığı oldu. Hep bir şeyler eksik kalmış gibi geldi ve filmin sonu da beni haklı çıkardı. Tony karakteri çok geri planda kalmış, büyümüş halini daha aktif ve fazla olarak izleyebilirdik. Amcasını idol alışını seyirciye pek geçirememişler, üstün körü olmuş gibi geldi. İtalyan kadın ve Dickie arasında geçenler de çok çirkindi, hak ettiğini buldu ikisi de. 2 saat gibi uzun bir süresi olmasına rağmen anlatılmak istenen maalesef tam olarak anlatılmamış.

Filmin en büyük artısı 60'ların atmosferinin en iyi şekilde yansıtılmasıydı. Ha bir de aradan 4 yıl geçmişken özellikle Tony'nin o kadar büyümesi göz kanatan cinstendi. 4 sene de o denli büyümesi fazlasıyla abes olmuş.

3/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: The Many Saints of Newark

Fena bir yapım değil ama büyük beklentilere girmemek gerek. Sopranos sevenler için hoş bir nostalji yaşatıyor ama diziyle aşırı kuvvetli bağları olmadığını da bilmek gerek. Normal bir gangster filmi olarak bakınca da vasatı geçmesi zor. Yine de seyir zevki açısından fena bir film değil. Final sahnesindeki Sopranos jenerik müziğinin yaşattığı his bile tek başına izlemeye yeter sebep...

6/10