HBO The Leftovers 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben homeland dan bahsetmiştim şans verseydin bir kaç bölüm diye ? :)
left li diziye hiç başlamadım @Forumdash diziyi yerden yere vurunca izleme isteği kalmadı :)
Aslında dizinin akışı sana göre safi dırdır konuşuyorlar, asıl konudan da bi o kadar uzaklar :X Sen o konuşmalardan neler çıkarırsın neler:F Ben sadece asıl konuya gelirse odaklanıyorum(geldikleri de yok ya:F)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aslında dizinin akışı sana göre safi dırdır konuşuyorlar, asıl konudan da bi o kadar uzaklar :X Sen o konuşmalardan neler çıkarırsın neler:F Ben sadece asıl konuya gelirse odaklanıyorum(geldikleri de yok ya:F)
izlediğimde mutlaka dikkatimi çeken yerler olur değerlendirmeden duramam:) ama bazı diziler çekilmiyor , ben ütopia adlı diziyede ne umutlarla başlamıştım sonra çin işkencesine döndü:) ne konudan bişey anladım ne bana yakın gelen karakter bulabildim 5 bölüm anca izleyebildim pes ettim :)
onun için baştan bazı dizilere başlamamak en iyisi :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

İlk fırsatta bakacağım demişim ilk mesajda. 5-6 ay gecikmeyle de olsa bakabildim. :D

Dağ fare doğurmuş diyebileceğimiz bir dizi. Acayip ilginç bir konusu var ama işleyiş hiç ilginç değil. Bu konudan bu kadar sıkıcı bir ilk bölüm çıkarmak da bir marifet olsa gerek. :)

Yine de tamamen olumsuz değilim diziye karşı. Özellikle ailenin kızını sevdim. Baba da ileride sevebileceğim bir karakter olabilir gibi. Fakat dizinin bu sıkıcılığı üzerinden atması şart bunun için de ilk bölümde öyle hızlı hızlı üzerinden geçtiği karakterleri daha iyi tanıtması lazım bize...

İlk üç bölümü izleyeceğim sonrasına duruma göre karar vereceğim...

Sanırım bugüne kadar izlediğim ve en az puan verdiğim HBO dizisi oldu:

6/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Uzun bir aranın ardından da olsa ikinci bölümü izleyebildim.

HBO nasıl bu diziye onay vermiş hayret. Dizi acayip dağınık, sanki HBO dizisi değil de Fox'un ya tutarsa diye yayınladığı öylesine bir dizi. :(

Çok sıkıcıydı ama bu bölümün imdb puanı 7.4 imiş ve en düşük puanmış, bundan sonraki bölüm 8.8'miş. Onu da izleyip öyle bırakırım bir kıpırdanma görmezsem. :)

4/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x3

HBO yaptıysa izlenir tezimi tek başına çürüttü dizi.

Bu bölüm nasıl beğenilmiş bilmiyorum bence berbattı. İzlediğim en kötü dizi bölümlerinden biriydi. Kabul ediyorum iyi oyunculuklar var ama onun dışında hakkaten bomboş. Senaryo çok saçma, karakterler sevilebilir değil. (Ailemizin kızını sevmiştim ama onu da bu bölüm göstermediler bile.)

Daha fazla izleyip kendime işkence çektirmeyeceğim. :)

2/10