Netflix The Last Dance - Dizi Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
CO85W9.jpg

The Last Dance, Chicago Bulls basketbol takımına odaklanan 2020 yılı yapımı bir Amerikan spor belgesel mini dizisi.

ESPN ve Netflix ortaklığında hazırlanan 10 bölümlük The Last Dance, Michael Jordan’ın Chicago Bulls’ta geçirdiği son sezon olan 1997-1998 sezonuna odaklanıyor. Chicago Bulls’un son şampiyonluğunu kazandığı bu sezonda bir kamera ekibinin yaşananları filme almasına izin verilmiş ve böylece 500 saati aşkın görüntü elde edilmişti. Bu görüntülerden faydalanılarak hazırlanan The Last Dance, Jordan ve takım arkadaşlarının şampiyonluğa uzanan yolculuğunu gözler önüne seriyor.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
IMDb Top 250'ye de 6. sıradan girişini yapmış. :A @Tolstoyevski göreve. :A
Dizi Top 250'sinin hiçbir prestiji yok benim için, zaten full belgesel dolu ve belli bir ağırlığı yok listenin. En son Lost bile listede değildi hatırladığım kadarıyla, kim takar öyle Lost'un olmadığı Top 250'yi. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dizi Top 250'sinin hiçbir prestiji yok benim için, zaten full belgesel dolu ve belli bir ağırlığı yok listenin. En son Lost bile listede değildi hatırladığım kadarıyla, kim takar öyle Lost'un olmadığı Top 250'yi. :A

"Lost sempatizanı" modunu açtın yine ister istemez. :A Bu da biraz belgesele kayıyor zaten ama işlenişi ve anlatımı baya başarılıymış sanırım. İzleyenler vardır, yoksa bile çıkacaktır diye konusunu açayım dedim. Ben muhtemelen izlerim ama yorum yapacağımı sanmıyorum. Çok iyiyse en son gelir bir miktar överim. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok görüyorum bu diziyi şu sıra, çok da ilgi çekici bir konusu var. Belki izlerim. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
"Lost sempatizanı" modunu açtın yine ister istemez. :A Bu da biraz belgesele kayıyor zaten ama işlenişi ve anlatımı baya başarılıymış sanırım. İzleyenler vardır, yoksa bile çıkacaktır diye konusunu açayım dedim. Ben muhtemelen izlerim ama yorum yapacağımı sanmıyorum. Çok iyiyse en son gelir bir miktar överim. :A

Messi hakkında olsa izlerdim mesela ya da Ronaldinho, ama GS sempatizanı biri olarak GS basket takımından 1 tane bile basketçi sayamayacak kadar basketbolla içli dışlı olunca... haliyle zor gözüküyor izlemek. :A Ama NBA 2K20'ye ısınırsam, ki daha indirmedim bile, o zaman belki değişebilir durum. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Messi hakkında olsa izlerdim mesela ya da Ronaldinho, ama GS sempatizanı biri olarak GS basket takımından 1 tane bile basketçi sayamayacak kadar basketbolla içli dışlı olunca... haliyle zor gözüküyor izlemek. :A Ama NBA 2K20'ye ısınırsam, ki daha indirmedim bile, o zaman belki değişebilir durum. :A

Aslında Galatasaray için şöyle kaliteli bir belgesel/mini dizi kıvamında bir şey yapılsa ne güzel olur, Sunderland için Sunderland 'Til I Die diye bir çalışma yapılmıştı. :A Çok beğenmiştim mesela. Gerçi belgeseli İngiltere Premier Lig'e çıkış hikayelerini anlatmak için yapıyorlar, sonra bir alt lige düşüyorlar. Dram ağırlıklı olduğu için etkileyicilik dozu daha bir artmış olabilir gözümde. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aslında Galatasaray için şöyle kaliteli bir belgesel/mini dizi kıvamında bir şey yapılsa ne güzel olur, Sunderland için Sunderland 'Til I Die diye bir çalışma yapılmıştı. :A Çok beğenmiştim mesela. Gerçi belgeseli İngiltere Premier Lig'e çıkış hikayelerini anlatmak için yapıyorlar, sonra bir alt lige düşüyorlar. Dram ağırlıklı olduğu için etkileyicilik dozu daha bir artmış olabilir gözümde. :A
Evet benim de içimden geçmişti ve umarım gerçekleşir diyeceğim de, bizdeki medya ekibini düşününce biraz zor gibi geliyor ama keşke olsa, başrolde İmparator... :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet benim de içimden geçmişti ve umarım gerçekleşir diyeceğim de, bizdeki medya ekibini düşününce biraz zor gibi geliyor ama keşke olsa, başrolde İmparator... :A

Beşinci yıldızı takacağımız sezon olabilir bence, sezon başında İmparator röportaj falan verir. Sezondaki hedeflerini açıklar, kulüp içerisindeki atmosfer ve sezon sonu yine Fatih Terim'in röportajı ve kapanış... :A Anlatırken bile duygulandım, yaşanır mı be... (Konu yine ne ara Gs'ye geldi bu arada... :A)

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060
Konusu ilgi çekici. İlerde düşünebilirim😊