Netflix The Killing - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yayın hayatına AMC'de başlayan fakat ani yayından kaldırılma sonrası ortada kalan The Killing'e televizyon yayıncılığına yeni bir soluk getiren Netflix sahip çıktı. Böylece dizinin altı bölümlük final sezonu Netflix aracılığıyla yayınlanmış oldu.

Dizinin 4. sezonuna dair yorumları bu konuda yapabilirsiniz...

Netflix-The-Killing.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B01 izledim

Özlemişim Linda'yı da Holder'ı da :X Yeni bir olayla karşimiza gelse de dizi bu sezon önceki sezondan kaldiği yerden devam ediyor.
Yeni davada ortalık kan gölü:X Linda fazla kafa yorma ablacığım, bu olayı ancak DEXTER çözer :A

Skinner komseri Linda ve Holder heralde? Heraldesi yok aslında öldürmüşler belli ama nasıl öldürdüklerine aklım takıldı:X Yeni sezondaki dava pek ilgimi çekmedi ilerleyen bölümlerde ilginçleşecektir yine ama benim aklım Skinner olayında:X

Son sahne yine süperdi.Skinner'ın kızı kapıya dayandı hemde yüzük parmağinda :eek:

Bu arada Holder'ın da çocugu olacak, hiç heycan yok adamda:F

Diziyi çoook özlemişim bölüm durgun olsa da 8/10 'dan aşaği puan vermem :X

@Harunnn60 diziyi günde 2'şer bölüm yerine tek bölüme indirdim:( Hemen bitmesin zaten 6 bölüm:T

İzlediysen yorumunu alalım:X Annen de izliyormuş onun yorumlarini da belirt ki 2 kişi yerine 3 kişi izlemiş oluruz :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
S04B01 izledim

Özlemişim Linda'yı da Holder'ı da :X Yeni bir olayla karşimiza gelse de dizi bu sezon önceki sezondan kaldiği yerden devam ediyor.
Yeni davada ortalık kan gölü:X Linda fazla kafa yorma ablacığım, bu olayı ancak DEXTER çözer :A

Skinner komseri Linda ve Holder heralde? Heraldesi yok aslında öldürmüşler belli ama nasıl öldürdüklerine aklım takıldı:X Yeni sezondaki dava pek ilgimi çekmedi ilerleyen bölümlerde ilginçleşecektir yine ama benim aklım Skinner olayında:X

Son sahne yine süperdi.Skinner'ın kızı kapıya dayandı hemde yüzük parmağinda :eek:

Bu arada Holder'ın da çocugu olacak, hiç heycan yok adamda:F

Diziyi çoook özlemişim bölüm durgun olsa da 8/10 'dan aşaği puan vermem :X

@Harunnn60 diziyi günde 2'şer bölüm yerine tek bölüme indirdim:( Hemen bitmesin zaten 6 bölüm:T

İzlediysen yorumunu alalım:X Annen de izliyormuş onun yorumlarini da belirt ki 2 kişi yerine 3 kişi izlemiş oluruz :F
Tmm öyle yaparız günde tek bölüm olsun zaten 1 saat :D

Yorumumu öğlen yapıcam annem de yapacak , suan dershanedeyim o yüzden :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlk bölümü izledim durgun olsada güzeldi , annemde beğendi :)
ayrıntılı yorumum vee analizler için yarın öğlen yapıcam :)

@Forumdash şimdi bu diziyi hangi günler izleyeceğiz sen bize takvim ver bakalım :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim durgun olsada güzeldi , annemde beğendi :)
ayrıntılı yorumum vee analizler için yarın öğlen yapıcam :)

@Forumdash şimdi bu diziyi hangi günler izleyeceğiz sen bize takvim ver bakalım :D
Hergün bi bölüm izlemek istiyorum ben :X 6 bölümü fazla da yaymak gereksiz olur diye düşünüyorum:X Sen?

Şimdi 2'yi izlerim:X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yarın oldu aslında :X Sen gündüz izliyorsun sanırım??? Yani ikimizin yorumu da cumartesi olmuş olacak :X

evet hergün izleyelim sen zaten Under The dome'a yetişmişssin izleyecek bişeyin de yoktur:X
tmm o zman öyle yaparız ,evet undere yetiştim :D
bunlar bitince Bates Motel başlayalım destere de izleyebiir ne dersin ?:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B02 izledim

Güzel bölümdü ama durağandı :X

Şu yeni davadaki olayı anlamadım. Çocuk ailesini katletti gibi gösteriliyor. Mağdur çocuk hem kızı tanımıyorum diyor hemde odasına alıyor kızı :X Onlar mı yaptı dedirtti son sahnede.
Okuldaki öğrencilerden dalga geçeni fena benzettiler :F Süper sahneydi ama:X
Mağdur çocuga yardım eden üsttü olan çocugu takdir ettim:X
Holder'ın babalık duyguları kabardı patikleri görünce :X
Linda iyice köşeye sıkıştı nerdeyse :eek: Öbür dedektif polis Linda'nın peşine düşecek gibi.Ama yüzük olayından sonra Linda'yad hak verebilir. Son sahne yine iyiydi. Linda Skinner'in kızına öküzü trene baktiği gibi gözlerini dikerek bakti:X

8/10

10 bölüm zaten eylül-ekim ayında başlayalım bence :D
Şimdi söz vermeyeyim hacı sonra tutamam filan:X

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
S04B01 izledik Annemle,

Açıkçası bana durağan gelmedi belkide özlediğimden kaynaklanıyor olabilir , birde en sevindiğim şey önceki sezonla paralel gitmesi olaylar devam ediyor yani

Yalnız diziye başlarken Annem çok soru sordu , ona ne oldu, bu kim , ben kendim hatırlamaya çalışırken birde anneme anlattım
@Forumdash
Yorumum
Linda sen güçlüsü kendine koy verme , sen haklı olansın
o aile yi kim öldürdü belli değil ama evin çocuğu öldürmedi , o asker kadında öldürme ama o işin içinde
son sohnede ölen adamın kızı geldi oda lindayı rahat bırakmaz kesin
içiden bir ses fialde linday birşey olacak diyor

Annemin yorumu
çok heyecanlı bitti , lindayı güçsüz görmek kötü

son sahnede çalan müziği özlemişim , herşeyi özledim

8.3

@Forumdash bugün izleme sakın biz sana yetişelim sende mola ver biraz

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B02 izledik Annemle,

Açıkçası bana durağan gelmedi belkide özlediğimden kaynaklanıyor olabilir , birde en sevindiğim şey önceki sezonla paralel gitmesi olaylar devam ediyor yani

Yalnız diziye başlarken Annem çok soru sordu , ona ne oldu, bu kim , ben kendim hatırlamaya çalışırken birde anneme anlattım
@Forumdash
Yorumum
Linda sen güçlüsü kendine koy verme , sen haklı olansın
o aile yi kim öldürdü belli değil ama evin çocuğu öldürmedi , o asker kadında öldürme ama o işin içinde
son sohnede ölen adamın kızı geldi oda lindayı rahat bırakmaz kesin
içiden bir ses fialde linday birşey olacak diyor

Annemin yorumu
çok heyecanlı bitti , lindayı güçsüz görmek kötü

son sahnede çalan müziği özlemişim , herşeyi özledim

8.3

@Forumdash bugün izleme sakın biz sana yetişelim sende mola ver biraz
2'yi izlemişssiniz :X:X Bu akşam 3'ü izleyeyim de yarın akşam Emmy gecesi var onu internetten filan izleyeceğim için yarın akşam hiç bi dizi filan izleyemem :) AMa 4'e yetiş tamam :F