2018 The Incredibles 2 / İnanılmaz Aile 2 - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
0548337.jpg-c_215_290_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

The Incredibles 2 - İnanılmaz Aile 2

Türü:
Animasyon, Aile, Macera
Yönetmen:
Brad Bird

Oyuncular:

Craig T. Nelson
Holly Hunter
Sarah Vowell

Filmin Özeti:
İnanılmaz Aile 2, süper güçlere sahip olan bir ailenin atıldığı maceraları konu ediyor. Süper güçlere sahip aile suçla savaşmaya devam ederken, süper kahramanların yasal olmaması sıkıntı yaratmaktadır. Ancak bu konudaki umut ışığı, ailenin Elastigirl lakaplı annesi Helen'dır. Helen süper kahramanların önemini kanıtlamak üzere dünyayı kurtarmakla meşgulken, evdeki işleyiş, Violet ve Dash ile birlikte evde kalan Bob'un sorumluluğundadır. Küçük Jack-Jack'in de süper güçlerinin olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte, evin kontrolünü sağlamak iyice zorlaşır. Ancak yeni bir kötü dahinin incelikli planı dünyayı tehdit etmeye başlayınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi savuşturmayı başarmalıdır.

Filmin Fragmanı:

• Beğendim
Reactions: Çiğdem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çocuklarla birlikte izlemek keyifliydi.
ilkini izlememiş olmama rağmen çabuk adapte oldum filme. Aslında ilk sahneler biraz karışık geldi bana ama sonra dikkatimi verebildim. Güzel bir animasyon filmi ama daha güzellerini izlemiştim. Filmin sonu en heyecanlı ve beğendiğim kısımlarıydı.
Anneleri görev için yokken ailenin sahneleri çok ağır ve sıkıcı geldi. Filmin devamı muhakkak çekilecektir. Ailedeki kızın tanıştığı oğlan Rafadan Tayfa filmindeki oğlana çok benziyordu :A
Annenin gözlerine mavi gözlük takıldıktan sonraki sahneler çok iyiydi. Bebek özel güçlerini pek kullanmadı ve 3. serisinde bebeğin güçleri ile ilgili maceralar olacağını düşünüyorum.
6.5/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İzlerken eğlendiğim, aynı zamanda özlediğim bir animasyon filminin devamıydı. Zaten ilk film kadar efsane olmasını beklemiyordum, bu yüzden beklentimi karşıladığını söyleyebilirim filmin.

Özellikle ailenin bebeğini izlerken çok keyif aldım, ilk filme göre artısı oydu filmin. Onun dışında daha çok ailenin annesi ön plandaydı. Onun halk gözünde bir star olması, birazcık ön plana çıkması ancak sonunda yine ailesi sayesinde başına gelenlerden kurtulmasını konu alıyordu film. İşlenişi güzeldi diyebilirim.

2018'in "En İyi Animasyon Filmi" kesinlikle değil ancak yine de oldukça başarılı. Zaten muhtemelen üçüncü film de gelecektir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bu filmi tam 13 yıldır bekliyordum. O yüzden çıktığı ilk gün sinemaya gittim. İşin güzel tarafı salonda çocuktan çok benim yaşımdaki insanların olmasıydı.

Filmi fazla gömmek istemiyorum çünkü bendeki yeri ayrıdır. Jack Jack'e hasta oldum. Aile zaten beni benden alıyor.

3. film umarım erken zamanda bizimle buluşur.

8/10

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Çiğdem

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
İlk filmi 5-6 yaşlarında izlemiştim, bende yeri çok önemli. 2.filmin geleceğini duyunca da çok mutlu olmuştum.

Yine kaliteli bir film olmuş. Jack-Jack filmin yıldızıydı. Keşke terzi kadınla daha çok sahnesi olsaydı.

7.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu filmi de çok sevdim, zaten gözümde bir efsanedir ilk filmi. Ancak Spider-Man çok net daha iyiydi. :A
Katılmıyorum ama anlayabilirim. Fena değildi o da. :A
Aaa şimdi evet güzel animasyonu alırsa itirazım olmaz ama bence Örümcek adam ve Oyunlarla alakalı olan anilerden 1 tık düşüktü bu :A Onlara 9 verdiğimden buna 8 veriyorum :A Başka güzel anilerde mevcut onlarada bakacam bu yıl aniler çok iddialı görünüyor :A

Çok güzel başladı film kazıcı düşmanla kahraman baba karşılaşması komikti şimdi genelde çocuklar babalarının ayağına dolanır ama çocukların ayağına dolanan sakar babaydı :F Şehirde o buldozer gibi şeyi durdurmaya çalısırken o bebeğin orada işi ne hahhaha :F Ama çok tatlı bir bebek kuzgunmudur nedir onu sevmeye çalısırken ve ateş topu gibi yanarken falan çok şeker olduğu sahneler mevcut :F Sonlara doğru gemi durdurma sahnesi olsun lastik kızın razer silahlı bir adamla dövüşmesi olsun güzel aksiyonlu fantastik bir filmdi :A :A :A

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bende yeri ayrı olan animasyonlardan bir tanesidir. İlk filmin üstünden dile kolay 14 sene geçmiş. Haliyle bu kadar geç çıkan bir animasyondan beklentilerimiz de yüksek oluyor. Keyifli, eğlenceli bir animasyon olmuş. İzlerken keyif alıyorsunuz. Beklentilerimi karşıladı diyebilirim.

Jack Jack filme damga vurmuş diyebiliriz. Onun sahneleri daha eğlenceliydi. Bebek de epey tatlı zaten.

Diğer film 2040'da gelir artık. :A

7.5/10