The Hateful Eight'in Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1401716297.jpg

Geçtiğimiz aylarda senaryosu internete sızdığı için çekilmeyeceği kararlaştırılan, ancak birkaç gün önce çıkan haberlerle tekrar çekileceği duyurulan başarılı yönetmen Quentin Tarantino'nun son filmi The Hateful Eight'in oyuncu kadrosu netlik kazandı.

Kasım ayında çekimleri başlayacak olan filmde, Django Unchained'den Amber Tambyln ve Pulp Fiction'dan Samuel L. Jackson başrolü paylaşacakken; Reservoir Dogs'tan Tim Roth, Michael Madsen ve Kurt Russell, Zoë Bell, Walton Goggins, Bruce Dern ve James Remar oyuncu kadrosunun kalan kısmını oluşturacak.

Filmin vizyon tarihi netlik kazanmasa da 2015'in sonlarına doğru vizyona girmesi muhtemel.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kadroda çok izlediğim isimler yok ama tarantino yeterli.:DBekliyoruz...

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Kadroda her ne kadar sürpriz isimler olmasa da oyuncu kadrosunun bu kadar çabuk belirlenmesi, bana olayın planlı bir şey olduğunu düşündürüyor. Bence de reklama ihtiyacı yok Tarantino'nun ancak bu olanlar reklamdı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kadroda her ne kadar sürpriz isimler olmasa da oyuncu kadrosunun bu kadar çabuk belirlenmesi, bana olayın planlı bir şey olduğunu düşündürüyor. Bence de reklama ihtiyacı yok Tarantino'nun ancak bu olanlar reklamdı.
Ne alakası var ya zaten daha önceden planlanmıştır. Büyük ihtimal iptalden vazgeçme kararı da hemen alınmamıştır. Olayın şokuyla Tarantino iptal edeceğini falan söylemiştir ama sonradan vazgeçmiştir kararından, gayet normal. :):)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ne alakası var ya zaten daha önceden planlanmıştır. Büyük ihtimal iptalden vazgeçme kararı da hemen alınmamıştır. Olayın şokuyla Tarantino iptal edeceğini falan söylemiştir ama sonradan vazgeçmiştir kararından, gayet normal. :):)
Madem vazgeçtin olayın şokundasın, neden senaryonun bir kısmını okutturursun ki canlı yayında? Bana reklam gibi geliyor. :)