NBC The Good Place - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Evet güzel olmuş eline sağlık. :A
Sen bu sezona başladın mı, yorum yapmanı bekliyorum. :A
Daha başlamasam da sezona evet, olabilir. :A
Ben de başlamadım ama birkaç güne start verceğim. Sen de yorum yazarsın boş kalmasın :A

Eski yabancı dizi konularına bakıyorum da baya baya yorumlanıyormuş sayfalarca. Şimdi belli başlı diziler dışında yorum görmek zor. Forumun o dönemlerine denk gelmek isterdim. :(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Ben de başlamadım ama birkaç güne start verceğim. Sen de yorum yazarsın boş kalmasın :A

Eski yabancı dizi konularına bakıyorum da baya baya yorumlanıyormuş sayfalarca. Şimdi belli başlı diziler dışında yorum görmek zor. Forumun o dönemlerine denk gelmek isterdim. :(
Ya evet bu bölümü ayağa kaldırmayı çalıştığım ilk dönemlerde çok iyi bir yere gelmişti. Dizi izlemeyi daha zevkli hale getiriyordu. Ben boşlamaya başlayınca baya zayıfladı ne yazık ki. :(

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ya evet bu bölümü ayağa kaldırmayı çalıştığım ilk dönemlerde çok iyi bir yere gelmişti. Dizi izlemeyi daha zevkli hale getiriyordu. Ben boşlamaya başlayınca baya zayıfladı ne yazık ki. :(
Dizi izleme etkinlikleri falan varmış fark ettim. :(

• Beğendim
Reactions: bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

İzliyorum ama son bölümün Türkçe altyazısı daha düşmemiş. :( Yorum yapmaya üşenirim. :A

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Dizinin ilk iki sezonu süperdi, tam yeni sezon da 3’teki gibi tatmin etmeyecek diyordum ki 4. bölümle dizi beni yanılttı resmen :A

4x4

Hem gizem hem komediyi aynı anda harmanladıkları bir bölümdü. Janet’ın herkesi kandırıyor oluşu şaşırttı. Bence Micheal’da da aynı durum söz konusu pek inandırıcı gelmedi. :)

“Bad Janet” harikaydı bu bölüm. :bhr: Jason da bölümün yıldızıydı. Bulmaca sahnesi... :A

Bir de Derek yok olduktan sonra nasıl geri geldi onu anlamadım...

8.3/10

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Spoiler yememek için bakamıyorum da 4.sezon neden Netflix'te yok henüz tamamlanmadığı için mi daha 1.sezondayım ve dizi çok güzel :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlk 4 bölümü izledim. Farklı bir dizi. Şimdilik ortalama gitmekte. Komedi oluşu iyi. Keyif verdi bazı bölümler.

1-4. bölüm
1. Bölüm
fena bir baslangic olmadi. ilk sahnede Eleanor'un ölüm sonrasi ilk sahnesini ve geldigi dünya hakkinda bilgi sahibi oluyoruz. Eleanor kendi hayatini anlatirken yanlis yere gelmis oldugunu anladim.
Eleanor nedeni ile bulunduklari yer baya karisti ve herkesin ayni giyside olup onun farkli olmasi o dünyadaki kötü kisi oldugu belli oldu fakat henüz kimse farkinda degil.
2-3-4. Bölüm
Giysi karmaşası düzeldi ve Eleanor, kendisine gelen notu yan komşusu olan kızın yolladığını düşündü fakat Jianyu (Jason) oluşu büyük sürpriz oldu. Konuşmaya başladıktan sonra ortalığın karışmasına vesile oldu :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk 4 bölümü izledim. Farklı bir dizi. Şimdilik ortalama gitmekte. Komedi oluşu iyi. Keyif verdi bazı bölümler.

1-4. bölüm
1. Bölüm
fena bir baslangic olmadi. ilk sahnede Eleanor'un ölüm sonrasi ilk sahnesini ve geldigi dünya hakkinda bilgi sahibi oluyoruz. Eleanor kendi hayatini anlatirken yanlis yere gelmis oldugunu anladim.
Eleanor nedeni ile bulunduklari yer baya karisti ve herkesin ayni giyside olup onun farkli olmasi o dünyadaki kötü kisi oldugu belli oldu fakat henüz kimse farkinda degil.
2-3-4. Bölüm
Giysi karmaşası düzeldi ve Eleanor, kendisine gelen notu yan komşusu olan kızın yolladığını düşündü fakat Jianyu (Jason) oluşu büyük sürpriz oldu. Konuşmaya başladıktan sonra ortalığın karışmasına vesile oldu :A
Daha iyi yorum beklerdim...

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: Dosi and bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

1-4. bölüm
1. Bölüm
2-3-4. Bölüm

1. Sezon:
İlk sezonu bitirdim. 5. bölüm durgundu ama sonra toparladı. Son bölümler güzeldi. 6. bölümdeki Friends sürprizi güzeldi :A

Final bölümü ters köşe oldu. Eleanor herşeyi çözdü ve aslında bu yer Kötü yermiş. Sonradan detayları düşününce akla yattı ve son sahnede herşeye baştan başlanıldı. İkinci sezonda benzer şeyler izlemeyiz umarım.

Çerezlik bir dizi ve komedi kısmı fena değildi.
Puanım 7.8

Diğer sezonların daha iyi olduğu yorumunu okudum. Umarım öyledir ama bu sezonda fena değildi.

• Sinir Bozucu
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and Aserat

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1. Sezon:
İlk sezonu bitirdim. 5. bölüm durgundu ama sonra toparladı. Son bölümler güzeldi. 6. bölümdeki Friends sürprizi güzeldi :A

Final bölümü ters köşe oldu. Eleanor herşeyi çözdü ve aslında bu yer Kötü yermiş. Sonradan detayları düşününce akla yattı ve son sahnede herşeye baştan başlanıldı. İkinci sezonda benzer şeyler izlemeyiz umarım.

Çerezlik bir dizi ve komedi kısmı fena değildi.
Puanım 7.8

Diğer sezonların daha iyi olduğu yorumunu okudum. Umarım öyledir ama bu sezonda fena değildi.
Bu dizinin heyecan yaratmadığı insanları anlayamıyorum. Bu kadar ilginç konuda bu kadar heyecansız kalabilmek tuhaf. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu dizinin heyecan yaratmadığı insanları anlayamıyorum. Bu kadar ilginç konuda bu kadar heyecansız kalabilmek tuhaf. :A
Asıl heyecanlı gelmesine şaşırıyorum çok yapay ve sarı geliyordu bana da ama demek ki renk zevk meselesiymiş heyecanlar bile. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@xdragxx de sinir bozucu atmış. 7.8 kötü bir puan mı :eek: bazı bölümler durgundu. Senin yorumlara bak, sende bazı bölümler için durgun deyip 6 puan vermişsin, ben farklı bir şey yazmadım :A gayet keyifli bir dizi olduğunuda belirttim :A
Daha bir kaç gün önce Friendsi tekrardan bitirmiş biriyim ve bu puan gayet iyi :A

1x4

İlk üç bölümün biraz altında kalsa da hiç fena değildi.

Kristen Bell harika ya. Her mimiğine ayrı hayran kalıyorum sırf onun için bile izlenir dizi. :D

7+ /10

1x5 1x6

Son iki bölümdür dizi düşüşte bence, ilgi çekiciliği azaldı. Yalnız konusu merakta bırakmayı sürdürüyor. En azından sezon sonuna kadar izlemeye devam ama bundan sonra haftalık değil de 3+4 şeklinde iki partta tamamlayacağım sezonu. :)

Kristen Bell sevgimizi göstermeyi unutmayalım tabii. :D :love1:

6/10 6/10
------

Zaten herkesin hoşuna gitse bizim gibi örnekleri çok olur ama böyle olduğu sürece örnekleri çok çıkmaz mlsf..
Senin o 1. sezon yorumuma sinir bozucu atmam benim diziyi izleme hevesimi yok etti.
Sen benim diziye 7 falan verirken ben birşey demedim. Herkesin zevki farklı sonuçta.

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx de sinir bozucu atmış. 7.8 kötü bir puan mı :eek: bazı bölümler durgundu. Senin yorumlara bak, sende bazı bölümler için durgun deyip 6 puan vermişsin, ben farklı bir şey yazmadım :A gayet keyifli bir dizi olduğunuda belirttim :A
Daha bir kaç gün önce Friendsi tekrardan bitirmiş biriyim ve bu puan gayet iyi :A
Puan değil sorun :A
Komedisi fena değil, çerezlik kısmı sorun :A Çerezlik kısmını süre olarak söylüyorsan ok ama konusu eh işte izleniyor bir şekilde diyorsan sıkıntı :A

• Beğendim
Reactions: bazinga