NBC The Good Place 4. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460

Oyuncu kadrosunda Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’arcy Carden ve Manny Jacinto’nun yer aldığı NBC’nin sevilen dizisi The Good Place geçtiğimiz haftalarda 4. sezonunu açtı.

Öldükten sonra kendini ‘The Good Place’te bulan Eleanor’un yaşadığı maceraların anlatıldığı dizi bu sezonuyla final yapacak. Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: Aserat

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460
Evet güzel olmuş eline sağlık. :A
Sen bu sezona başladın mı, yorum yapmanı bekliyorum. :A
Daha başlamasam da sezona evet, olabilir. :A
Ben de başlamadım ama birkaç güne start verceğim. Sen de yorum yazarsın boş kalmasın :A

Eski yabancı dizi konularına bakıyorum da baya baya yorumlanıyormuş sayfalarca. Şimdi belli başlı diziler dışında yorum görmek zor. Forumun o dönemlerine denk gelmek isterdim. :(

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,206
34,987
1,060

Ben de başlamadım ama birkaç güne start verceğim. Sen de yorum yazarsın boş kalmasın :A

Eski yabancı dizi konularına bakıyorum da baya baya yorumlanıyormuş sayfalarca. Şimdi belli başlı diziler dışında yorum görmek zor. Forumun o dönemlerine denk gelmek isterdim. :(
Ya evet bu bölümü ayağa kaldırmayı çalıştığım ilk dönemlerde çok iyi bir yere gelmişti. Dizi izlemeyi daha zevkli hale getiriyordu. Ben boşlamaya başlayınca baya zayıfladı ne yazık ki. :(

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460
Ya evet bu bölümü ayağa kaldırmayı çalıştığım ilk dönemlerde çok iyi bir yere gelmişti. Dizi izlemeyi daha zevkli hale getiriyordu. Ben boşlamaya başlayınca baya zayıfladı ne yazık ki. :(
Dizi izleme etkinlikleri falan varmış fark ettim. :(

• Beğendim
Reactions: bazinga

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
51,722
32,522
1,061
İstanbul

İzliyorum ama son bölümün Türkçe altyazısı daha düşmemiş. :( Yorum yapmaya üşenirim. :A

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,030
4,308
460
Dizinin ilk iki sezonu süperdi, tam yeni sezon da 3’teki gibi tatmin etmeyecek diyordum ki 4. bölümle dizi beni yanılttı resmen :A

4x4

Hem gizem hem komediyi aynı anda harmanladıkları bir bölümdü. Janet’ın herkesi kandırıyor oluşu şaşırttı. Bence Micheal’da da aynı durum söz konusu pek inandırıcı gelmedi. :)

“Bad Janet” harikaydı bu bölüm. :bhr: Jason da bölümün yıldızıydı. Bulmaca sahnesi... :A

Bir de Derek yok olduktan sonra nasıl geri geldi onu anlamadım...

8.3/10