2022 The Good Nurse (2022) - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

5161905.jpg

The Good Nurse

Tür:
Biyografi, Suç, Dram
Süre: 121 dakika

Yönetmen: Tobias Lindholm
Senaryo: Charles Graeber, Krysty Wilson-Cairns

Oyuncular:
Eddie Redmayne
Jessica Chastain
Denise Pillott

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 6.9/10
Rotten Tomatoes: 78%
Metacritic: 65/100

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
Baştan sona kasvetli, son derece ağır ve durağan bir işleyişin hakim olduğu ve nasıl Oscar adayı olduğunu anlamadığım bir filmdi. 3 günde zor bitirdim ve şuana kadar izlediğim en kötü Oscar filmiydi diyebilirim.
Sunduğu gizem dışında hiçbir şey vaat etmiyor izleyiciye. Sadece son sahnede neden bu cinayetleri işlediği sorulduğunda kimse beni durdurmadı demesi tüylerimi ürpertti. Bu sahne bana Speak No Evil'ın son sahnesini hatırlattı.

3/10

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Son derece sıkıcı bir film. Ne merak uyandırdı, ne gerildim. Beklentim çok daha yüksekti. Eddie Redmayne'nin müthiş oyunculuğu dışında filmden hiç bir şey geriye kalmayacak bende.

5/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Film konu olarak hiç ilgi çekmedi. Normalde seri katil filmleri daha ilgi çekici olurdu ama burada senaryo yetersiz kalmış. Eddie Redmayne ve Jessica Chastain'in oyunculuğuna bırakılmış gibiydi. İki isimde klaslarına yakışır oyunculuklar sergilemiş ama senaryoyu kurtarmaya yetmedi.

Ana konumuz olan seri katilin yanında kendi sağlık sistemlerine de bir eleştiri yapmışlar. Gerçi seri katil hikayesi de fazla bir şey anlatmadı bize. Neden yaptığını zaten açıklamayan birinin filmini çekerek bize ne anlatmak istediler çok merak ediyorum.

5/10