The Following İptal Edildi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1431119549.jpg

Başladığı zaman birçok kişinin dikkatini çeken ve bu fırsatı iyi değerlendiremeyen yapım reytinglerde düşmeye başlayınca beklendiği şekilde iptal edildi.

Dizinin şu sıralar yayınlanan 15 bölümlük 3. sezonu, dizinin aynı zamanda son sezonu olacak.

Kevin Williamson yönetmenliğini üstlendiği The Following, başrolünde Kevin Bacon gibi usta bir aktörle, James Purefoy gibi başarılı bir diğer ismi barındırıyor. Dizi, hücresinden kaçan ünlü bir seri katil ve onu yakalamaya çalışan eski bir FBI ajanını konu alıyor.

2.sezonun 2. ya da 3.bölümünde bırakmıştım bende zaten ilk sezon başları iyiydi ama sonlarına doğru sıkmaya başlamıştı. :)

Off süper haber @sürgünüm, haberi yazan eline sağlık [emoji23] Habere elbette şaşirmadım.4 gözle beklediğim haberdi.

İlk sezonuyla oyunculugu,harika senaryosu ve muhteşem müzikleriyle efsane(ler) listemde yer almişti.Ne olduysa 2.sezondan sonra en beter dizilerim arasına girdi.

Şaşırtıcı olmadı, ilk sezon ilgi çekse de ilgiyi çabuk kaybetmişti. Gerçi benim ilk sezonda da pek ilgimi çekmemişti ilk bölümünü bile izlemedim. :D

FOX için hayal kırıklığı sayılabilecek bir diziydi, şaşırtıcı olmadı. Geçmiş olsun.