CW The Flash 6. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
the-flash-sezon-5.jpg

CW'in hit dizisi The Flash 6.sezonuyla ekranlara geri döndü !

DC Comics'in en ünlü karakterlerinden birinin televizyona aktarıldığı The Flash'ın 6. sezonunun ilk bölümü yayınlandı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash 8 Bölümü tamamladım sanırım 9 bölüm ortak değilmi bana yol haritasını belirle ortak bölümlere başlıyayım :Z :Z :Z

Aslında 8.bölüme kadar tatmin etmiyordu şu zombi kılıklı adam biraz şey etti heyecan kattı supernatural 11.sezonda insanlar hastalanınca öyle yaralar oluyordu o geldi aklıma :A

Keşke Barryı ortak bölüme kadar iyileşmeseydi :( Bu yeni wels ne yapıyor anlamıyorum son sahnede ne oldu :A Ters flash serbest kalmıstı o niye yok :A

Eskiden 8.bölümler ortak olur 9.bölümler mini sezon arası bölümü olurdu bu sefer sezon arası bölümü ortak bölüm olucak buda Arrwın 10 bölümde bitecek olması yüzünden sanırım :A @Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash 8 Bölümü tamamladım sanırım 9 bölüm ortak değilmi bana yol haritasını belirle ortak bölümlere başlıyayım :Z :Z :Z

Aslında 8.bölüme kadar tatmin etmiyordu şu zombi kılıklı adam biraz şey etti heyecan kattı supernatural 11.sezonda insanlar hastalanınca öyle yaralar oluyordu o geldi aklıma :A

Keşke Barryı ortak bölüme kadar iyileşmeseydi :( Bu yeni wels ne yapıyor anlamıyorum son sahnede ne oldu :A Ters flash serbest kalmıstı o niye yok :A

Eskiden 8.bölümler ortak olur 9.bölümler mini sezon arası bölümü olurdu bu sefer sezon arası bölümü ortak bölüm olucak buda Arrwın 10 bölümde bitecek olması yüzünden sanırım :A @Forumdash
İşte bu yuzden acele izle dedim:Z yeni gelen çok iyi yaptı diziyi. Son 2 bölüm muazzam :bhr: :

Ortak bölümler 5 bölümden oluşuyormuş. 3 tanesi yayınlandı.
1-batwoman
2-supergirl
3-flash

Olarak yayınlandı. Şimdi sıkı dur asıl olay geliyor.

Geri kalan 4 ve 5 bölümleri ocak ayına atmişlar. Arrow 14 ocakta yayınlancakmiş. Sinir harbi oldum gece gece:(

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte bu yuzden acele izle dedim:Z yeni gelen çok iyi yaptı diziyi. Son 2 bölüm muazzam :bhr: :

Ortak bölümler 5 bölümden oluşuyormuş. 3 tanesi yayınlandı.
1-batwoman
2-supergirl
3-flash

Olarak yayınlandı. Şimdi sıkı dur asıl olay geliyor.

Geri kalan 4 ve 5 bölümleri ocak ayına atmişlar. Arrow 14 ocakta yayınlancakmiş. Sinir harbi oldum gece gece:(
Niye flashın mini sezon arasına konulduğunu anlamıs oldum böylecekle :( En heyecanlı şekilde ara veriyorlarya devam edecek diye öyle bitiricekler demek :(

Sen ortak bölüm izledinmi Batwomandan baslıyorum ozaman yarından sonraya gerçi ocağa kadar süremizde varmıs :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Niye flashın mini sezon arasına konulduğunu anlamıs oldum böylecekle :( En heyecanlı şekilde ara veriyorlarya devam edecek diye öyle bitiricekler demek :(

Sen ortak bölüm izledinmi Batwomandan baslıyorum ozaman yarından sonraya gerçi ocağa kadar süremizde varmıs :F
Pardon önce supergir sonra batwoman sonra flash:X hepsi dediğin gibi 9.bölüm:X

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem