The Flash'ın Çocuk Yıldızı Uyuşturucudan Hayatını Kaybetti!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
16-yasindaki-oyuncu-logan-williams-aniden-old-13087700_amp.jpg

Amerikan televizyonlarının, DC imzalı sevilen bilim-kurgu dizisi The Flash'ın ilk bölümünde, Barry Allen'ın çocukluğunu canlandıran ve daha sonrasında yer yer bölümlerde oynayan 16 yaşındaki çocuk oyuncu Logan Williams Nisan ayında vefat etti, geçtiğimiz günlerde ise annesi Williams’ın ölüm sebebini açıklayarak; "aynı durumdan dolayı ölmesini istemediği gençlere yardım etme umuduna sahip olduğunu" söyledi.

Logan’ın 13 yaşında esrar içtiğini keşfetti ve daha sonra başka uyuşturucu maddeleri de kullandığını belirtti. “Sürekli kullandığını reddediyordu çünkü çok utanıyordu” diyor Marlyse. Marlyse, Logan’ın fentanili ne zaman kullanmaya başladığını bilmediğini söylüyor. “İnsanca mümkün olan her şeyi yaptım, bir annenin yapabileceği her şeyi… Onu güvende tutmak için kelepçelemek dışında her şeyi yaptım” ifadelerini kullandı.

EYU7LPcXgAMsTqR.jpg
369031-467882914.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok üzücü gerçekten. Gencecik çocuk ya :(
Ben de çok üzüldüm, çok erken ya :(
Yuh yaaa 13 nee???? :eek:
Yaşı gençmiş.. :(
Genç yaş ölmesi üzücü. Bende uyuşarak ölmek istiyorum. Acısız tertemiz.:(
Ölüm malesef işte yaşa sıraya bakmıyor oan geldinde,oana kadar dünyanın sahibi sanan biz insanlara aslında nekadar aciz ve hiç birşeyin paranın pulunu öneminin olmadını gösteriyor keşke bir çaresi olsa diyecem ama gerçek hayat bu bizim yaşadımız değil sadece cehennem ve cennete uygun kişiler seçilmesi için yaratılmış biryer burası çünkü cennete kötüler cehenneme iyiler giremez Allah nereye gidiceğimizin kararınıda direk bize bırakmış :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ölüm malesef işte yaşa sıraya bakmıyor oan geldinde,oana kadar dünyanın sahibi sanan biz insanlara aslında nekadar aciz ve hiç birşeyin paranın pulunu öneminin olmadını gösteriyor keşke bir çaresi olsa diyecem ama gerçek hayat bu bizim yaşadımız değil sadece cehennem ve cennete uygun kişiler seçilmesi için yaratılmış biryer burası çünkü cennete kötüler cehenneme iyiler giremez Allah nereye gidiceğimizin kararınıda direk bize bırakmış :bhr:
@mrt-06

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
ABD'de aslında sıradan olan şeyler bunlar. Bağımlılık yapan madde kullanır gençler ve işin sonunda kendini bir şekilde zehirler, hayatını kaybeder. Sadece gençler değil, birçok yaşını almış insanlar da bu durumdan muzdarip. Robin Williams bile o kadar yaşına rağmen bu illet yüzünden psikolojik bunalıma düşüp, hayatını o psikolojik bunalım sonucu kaybetmişti. Çok üzücü gelişmeler çok, hayatın baharında olan bir genç için ayrı bir üzücü.