Netflix The Dark Crystal: Age of Resistance 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ZmqNIJdBeyEKBq2C-637030400504473843.jpg

30 Ağustos 2019'da 10 bölüm olarak yayınlanan netflix'in üzerine titreyerek hazırlattığı dizisi yeni bir soluk getirecek. Sezon boyunca yorum ve görüşlerinizi bu başlıktan yapabilirsiniz.

The Dark Crystal: Age of Resistance, Jim Henson’ın 1982 tarihli filminden uyarlanıyor. On bölümden oluşan animasyon dizinin hikayesi, filmde yaşanan olayların 10 yıl öncesinde geçecek. Dizi konu olarak, dünyayı kurtarmak için zorlu bir yolculuğa atılan Gelfling kahramanlarını takip edecek.

Jeffrey Addiss ve Will Matthews'ın yarattığı dizinin orijinal seslendirme kadrosunda Taron Egerton, Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Caitriona Balfe, Helena Bonham Carter, Andy Samberg, Alicia Vikander, Harris Dickinson, Toby Jones, Natalie Dormer ve Mark Hamill gibi ünlü isimler yer aldı.

@dreamy @xemrexxx @MasacRE @DarkLegenD @Yiğitt @mrt-06 @Harunnn60 @kerem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
En kısa sürede Carnival Row ve buna başlayacağım. Özellikle bunu daha çok merak ediyorum, filmini izler miyim bilmiyorum ama bu vakitten sonra zor gibi. Ama hikayeyi kafamda oturtmak ve ilk bölümde zorluk çekmemek için boş zaman yaratmaya çalışacağım yine de.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En kısa sürede Carnival Row ve buna başlayacağım. Özellikle bunu daha çok merak ediyorum, filmini izler miyim bilmiyorum ama bu vakitten sonra zor gibi. Ama hikayeyi kafamda oturtmak ve ilk bölümde zorluk çekmemek için boş zaman yaratmaya çalışacağım yine de.
Bilmiyorum ıolabilir narnia günlüklerini izlemiştim güzeldi :A @Çiğdem
@Harunnn60 TWD'den önce bunu mu izlesek. :A
Acele etmeyin yabancı dizinin keyfi kış ayında çıkıyor rahmetlide hortlayınca :A :A :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE