The Batman'den Yeni Fragman Yayınlandı!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1634500152635.png

Robert Pattinson'un başrolde yer aldığı The Batman'den yeni fragman yayınlandı!

Merakla beklenen Matt Reeves'in yönetmen koltuğunda oturduğu Robert Pattinson'un başrolde yer aldığı, Andy Serkis, Peter Sarsgaard, Jeffrey Wright, Paul Dano gibi isimlerin yer aldığı The Batman'in vizyon tarihi, ertelemelerden sonra son olarak 4 Mart 2022 olarak açıklanmıştı. Filmden fragman yayınlandı.

Fragman:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Gayet iyi gözüküyor. Yönetmenin filmografisine göz gezdirdim. Pek bilinen biri değil. Doğum günümde vizyona çıkacakmış. Mart bitmeden izleriz İnşallah. :):)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Karanlık ve sert bir Batman izleyecek olmak. Sinematografi çok kaliteli gözüküyor... Penguin ve The Riddler geliyor kötü karakterler olarak. Oynayan oyuncular da Collin Farrell ve Paul Dano... Sonunda Joker olmadan izleyeceğimiz ve Batman'liğin daha ilk yıllarında öfke kontrolü sorunu yaşayan bir Bruce Wayne... Robert Pattinson çok kaliteli oynamış gözüküyor. Kendisinin oyunculuğunu bu kadar geliştirdiğini gördükçe hayranlığım artıyor adama. Nereden nereye dedirtiyor. Gelsin de sinemada izleyelim...

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Robert Pattinson iyi oynamışa benziyor çok iyi görünüyor bakalım nasıl olacak

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
Film gayet iyi gözüküyor sonunda iyi bir Batman izleyeceğiz gibi. Ancak ortada büyük soru işaretleri var ki eğer bunlar cevaplanmazsa yeni hikayenin eskisinden farklı bir süreci olmaz.

Ben Affleck'in oynadığı Batman'e ne oldu? Bunu açıklamadan bize, bakın size yeni Batman getirdik mi diyeceksiniz? Birde şöyle bir sorun var ki;

Tamam hikayeye format attınız ama bildiğim kadarıyla Gal Gadot yine Wonder Woman'i oynamaya devam edecek. Bu büyük değişimleri elinizdeki karakterlere nasıl anlatacaksınız?

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Güzel bir film olacağından şüphem yok. Merakla bekliyorum.
------

Karanlık ve sert bir Batman izleyecek olmak. Sinematografi çok kaliteli gözüküyor... Penguin ve The Riddler geliyor kötü karakterler olarak. Oynayan oyuncular da Collin Farrell ve Paul Dano... Sonunda Joker olmadan izleyeceğimiz ve Batman'liğin daha ilk yıllarında öfke kontrolü sorunu yaşayan bir Bruce Wayne... Robert Pattinson çok kaliteli oynamış gözüküyor. Kendisinin oyunculuğunu bu kadar geliştirdiğini gördükçe hayranlığım artıyor adama. Nereden nereye dedirtiyor. Gelsin de sinemada izleyelim...
Yoldaşım gidiyoruz değil mi buna da.. @MasacRE @Sherlock

• Harika
Reactions: MasacRE

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Doğrusu fragman pek ilgimi çekmedi. Batman karakterini bir süre dinlendirmeleri gerekiyordu bana kalırsa. Çok hızlı bir geri dönüş oldu.