'The Affair' Uyarlaması 'Saklı'ya Sürpriz İsimler! | BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sakli-blutv.jpg

Saklı dizisine sürpriz kadro!

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay'ın oturacağı, yapımcılığını May Prodüksiyon'un üstlendiği dizinin kadrosunda Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar, Ahmet Rıfat Şungar, Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü ve Janset yer alıyor.

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız dizi; birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını konu alıyor.

Çekimleri Temmuz sonunda başlayacak ve yakında BluTV'de yerini alacak.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and Gizmen
Daha öncekinin toprağı soğumamışken Hazar Ergüçlü ve Zuhal Olcay'ın 3. ortak projesi. :A Kadro güzel görünüyor nasıl bir iş çıkacağını merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies
Harika bir proje geliyor. Hazır orjinali ilk sezonu bitirmeye yakın bu haber güzel geldi.

• Beğendim
Reactions: Angelica
Kadro baya sağlam olmuş. Blu TV bu aralar sağlam projelerle uğraşıyor.

Exxen uyuya dursun, BluTV çok güzel işler alıyor ve yapıyor. Kadrosu harika, merakla bekliyorum bu diziyi. :Z

• Harika
Reactions: Gizmen
"Uyuyan platformlar ya ölür ya da kapanmış olarak uyanırlar" 😂
Ölüm Zamanı, Olağan Şüpheliler çok güzel işler eminim, ama platform 3 aydır yayınlamak için bekliyor elinde dizi kalmamasına rağmen.

Böyle devam ederse hüsrana uğramaları muhtemel.

• Beğendim
Reactions: Gizmen
Ölüm Zamanı, Olağan Şüpheliler çok güzel işler eminim, ama platform 3 aydır yayınlamak için bekliyor elinde dizi kalmamasına rağmen.

Böyle devam ederse hüsrana uğramaları muhtemel.
Ya ben bunca zamandır dizileri takip ederim ve kendimce illa yorumum olur ancak Acun neyi bekliyor, bir şeyi bekliyor mu, elinde patladı da cesede kefen dikmeyi mi unuttu anlayamıyorum yani.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Kadro çok iyi, BluTV yeni yıl atılımları epey iyi gerçekten. Bu işi de merakla bekliyorum.