TFF'nin A Milli Takım Sorumlusu Değişti! İşte Hamit Altıntop'un Yerine Gelen İsim!

Bu görev değişikliğini nasıl buldunuz?

• Hamit Altıntop kalmalıydı

• Ceyhun Kazancı'nın gelmesi iyi oldu

• Farklı biri olmalıydı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Royal Highness

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
549
Puanı
104
Screenshot_20240722_191721_Gallery.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), yeni başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminde ilk yönetim kurulu toplantısı bugün gerçekleştirildi.

⚽️ Gerçekleşen toplantıda tüm kurullar istifalarını sundu.

⚽️ TFF A Milli Takım Sorumlusu olaram görev yapan Hamit Altıntop'un görevine son verildi.

⚽️ TFF A Milli Takım Sorumlusu görevine Ceyhun Kazancı getirildi.

CEYHUN KAZANCI KİMDİR

1979’da İstanbul’da dünyaya gelen Ceyhun Kazancı, bütün eğitimini İstanbul’da tamamladı. Galatasaray Lisesini 1998 yılında bitiren Kazancı, sonrasında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslarlarası İlişkiler bölümünü kazandı.

ArcelorMittal, International Stadia Group, Procas Sportif Danışmanlık, IMG Doğus, Asset Sportif, E-Kent ve Passolig gibi şirketlerde çeşitli pozisyonlarda görev alan Ceyhun Kazancı, Çaykur Rizespor’da Genel Sekreterlik görevinde yer aldı. Ardından Beşiktaş Genel Müdürü oldu.

Kazancı, daha sonra siyah-beyazlılarda sportif direktörlük görevini üstlendi ve iki görevini aynı anda yürüttü. 26 Temmuz 2023'te kulüpten ayrıldı. (Kaynak: habermuhtari.com)

Son düzenleme:
Ceyhun Kazancı kimdir tanımam. Hamit Altıntop gibi futboldan gelen isimlerin böyle rollerde olması mantıklı. Fakat Hamit Altıntop üstten bakan tavırlarıyla herkesi kendinden soğuttu. Yine de Euro 2024'teki başarı sonrası milli takımlarda fazla bir değişiklik olmasını doğru bulmuyorum. Umarım Montella ile devam edilir.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Ceyhun Kazancı kimdir tanımam. Hamit Altıntop gibi futboldan gelen isimlerin böyle rollerde olması mantıklı. Fakat Hamit Altıntop üstten bakan tavırlarıyla herkesi kendinden soğuttu. Yine de Euro 2024'teki başarı sonrası milli takımlarda fazla bir değişiklik olmasını doğru bulmuyorum. Umarım Montella ile devam edilir.
IMG_1429.jpeg

• Beğendim
Reactions: tekin
Farklı birisi olmaliydi. Zaten geçmişe bakınca soğudum direk. Çaykur Rize spordan Beşiktaş'a gelmiş yönetime. Nasıl geldi kimle geldi. Neyse başarılar zor ama başarılar bir 12 sene daha bekleriz 2008 sonrası olduğu gibi çeyrek final. :(

Hamitin ne faydası vardı acaba.. Bu kişi kim bilmem ki onun ne faydası olacak...

Bu arada @Royal Highness MaşAllah forumu ahtapot gibi sarmışın 😝🫢😝🫢 Tüm konuların sahibi sen çıkar olmuşun 😁

• Güldürdün
Reactions: Royal Highness
Baştan sona katılıyorum. Hamit Altıntop iyiyken kötü duruma düştü. Ayrıca Hamit Altıntop Almanya'daki gençleri de takıma kazandırma konusunda kozumuzdu. Belki diğer türlü olsa Can Uzun, Kenan Yıldız bizi seçmeyebilirdi.