Ter Stegen | FM 2013 Oyuncu İncelemesi

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İsim: Ter Stegen
Kulüp: Mönchengladbach
Pozisyon: Kaleci

Oyundaki en iyi genç kalecilerden biri. Ani Çıkışı, Kararlılığı ve Önsezi'si çok iyi.

Görüldüğü gibi Kaleci özellikleri çok iyi. Tek eksiği ise Pozisyon Alma'sı. Bildiğiniz gibi kaleciler için çok önemli bir özelliktir, o da gelişir zamanla.

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Aa. :D Carlos Fierro var benim için oyunun en iyi forvetidir 6 M mi ne istiyorlar onun için o da ucuz aslında. :D

- - - Ekleme - - -

Tamam buldum biraz açarım. :D

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Tamam da Gladbach'la hiç oynamadım ki adamın nasıl oynayacağını falan bilmiyorum olsa istatislikleri, performansını falan paylaşırım. Sonuçta kaliteli değilse açmam bi daha.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
Tamam da Gladbach'la hiç oynamadım ki adamın nasıl oynayacağını falan bilmiyorum olsa istatislikleri, performansını falan paylaşırım. Sonuçta kaliteli değilse açmam bi daha.

Oynadığın transfer ettiğin oyuncuların aç mesela direk Carlos Fierro dedin bildiğin bi adamı daha kolay hemde daha ayrıntı açabilirsin herkes için daha iyi olmaz mı ? :)

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Oynadığın transfer ettiğin oyuncuların aç mesela direk Carlos Fierro dedin bildiğin bi adamı daha kolay hemde daha ayrıntı açabilirsin herkes için daha iyi olmaz mı ? :)

Carlos Fierro'yu almadım sadece biliyorum. O yüzden başka açacak konu kalmıyor neyse.