Temsilcilerimiz Avrupa'da Kayıp!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,241
Puanı
1,060
Uefa Avrupa Ligi grup maçlarında ilk mücadeleler tamamlandı.

Mücadelelerde hiçbir Türk ekibi puan elde edemedi.

Trabzonspor, İspanya'da Getafe ile karşılaştı ve maçtan 1-0 yenik ayrıldı.

Başakşehir ise İtalya'dan ağır bir yenilgi ile döndü. Temsilcimiz 4-0 ile Roma'ya mağlup oldu.

Bir diğer temsilcimiz Beşiktaş ise 1-2 öne geçtiği maçta Slovakya'nın Bratislava takımına son dakikalarda yediği gollerle 4-2 mağlup oldu. Temsilcimizin gollerini Adem Ljajic (p) ve Bozhikov (kk) kaydetti.

Ekli dosyalar

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    36.4 KB · Hit: 188

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Galatasaray son 27 Avrupa maçında 2 galibiyet alır, BJK desen Malmölü, Sarpsborglu gruptan çıkamaz, TS zaten yıllardır kayıp Avrupa'da ee nolacak bu ülke puanı? Avrupa Ligi'nde Manulu gruptan, Manu'yu yenerek lider çıkan, sonraki turları görebilen Fenerbahçe de olmadığına göre ülke puanı dibi görecek belli oldu.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray son 27 Avrupa maçında 2 galibiyet alır, BJK desen Malmölü, Sarpsborglu gruptan çıkamaz, TS zaten yıllardır kayıp Avrupa'da ee nolacak bu ülke puanı? Avrupa Ligi'nde Manulu gruptan, Manu'yu yenerek lider çıkan, sonraki turları görebilen Fenerbahçe de olmadığına göre ülke puanı dibi görecek belli oldu.

Boş argümanların lüzumu yok, futboldan anlayan biri olduğunu sanıyordum ama tek gördüğüm körü körüne fanatizm. Tamam biz de fanatiğiz ama mantığı ve gerçekleri bir kenara asmıyoruz yazarken. Daha Münih’ten 10 yememek için ağlayalı, yat yere yat yere diye farka gidilmesini önlemeye çalışalı bir ay anca geçmemiş olan takımın taraftarı olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bizim Ostersund’a elendiğimiz sene fener de Vardar’a elendi, yok öyle bir takımın başarısı ortada bu ligde. Gerçi tüm çocukluğunuz Galatasaray’ın başarılarıyla ŞL maçlarıyla geçmiş olduğu için görmemişlikten olsa gerek “ManUlu gruptan Manuyu yenerek çıktık Yeahh” diye övünüp durduğunuz şeyin bile ezikliğini göremiyorsunuz. Allahtan Real Madrid’li Juventus’lu şampiyonlar ligi grubundan Juve’yu eleyerek çıkmamışsınız, allahtan Avrupa’da bir kupanız yok. Zira görmemiş fanatik fenerli görmemişliği bambaşka bir görmemişliktir, başarıyla ya da kupayla ölçülemez o görmemişlik. :D

Şu konuda bile feneri övmeye çalışıp rakiplere laf sokmaya çalışmak gerçekten de çok büyük bir kompleks ve görmemişlik, görmemişliği yanlış anlamayın hakaret anlamında değil deyim anlamında kullanıyorum. Körü körüne fanatizm dedikleri bu olsa gerek.. @DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ee hadi. Hadi abi buyrun meydan sizin. Kıçıkırık kaos dolu Süper Lig'de şampiyon olup Manchester City'e diz çöktürün. Sizi tutan yok ki. Tek yapmanız gereken anadolu kulüplerini yenmek ve diğer büyüklerden birkaç puan almak. Sonra Dortmund'u Almanya'da rezil edersin. Garry Rodriguez ile Barcelona'nın sağ kanadını yol geçen hanına çevirin. Kendinizi övüyorsunuz tamam yine övün ama lafta kalmasın.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Boş argümanların lüzumu yok, futboldan anlayan biri olduğunu sanıyordum ama tek gördüğüm körü körüne fanatizm. Tamam biz de fanatiğiz ama mantığı ve gerçekleri bir kenara asmıyoruz yazarken. Daha Münih’ten 10 yememek için ağlayalı, yat yere yat yere diye farka gidilmesini önlemeye çalışalı bir ay anca geçmemiş olan takımın taraftarı olduğunu unutmamak gerekiyor.

Bizim Ostersund’a elendiğimiz sene fener de Vardar’a elendi, yok öyle bir takımın başarısı ortada bu ligde. Gerçi tüm çocukluğunuz Galatasaray’ın başarılarıyla ŞL maçlarıyla geçmiş olduğu için görmemişlikten olsa gerek “ManUlu gruptan Manuyu yenerek çıktık Yeahh” diye övünüp durduğunuz şeyin bile ezikliğini göremiyorsunuz. Allahtan Real Madrid’li Juventus’lu şampiyonlar ligi grubundan Juve’yu eleyerek çıkmamışsınız, allahtan Avrupa’da bir kupanız yok. Zira görmemiş fanatik fenerli görmemişliği bambaşka bir görmemişliktir, başarıyla ya da kupayla ölçülemez o görmemişlik. :D

Şu konuda bile feneri övmeye çalışıp rakiplere laf sokmaya çalışmak gerçekten de çok büyük bir kompleks ve görmemişlik, görmemişliği yanlış anlamayın hakaret anlamında değil deyim anlamında kullanıyorum. Körü körüne fanatizm dedikleri bu olsa gerek.. @DarkLegenD
Adamlar işi gücü bıraktı kendilerini tatmin etmekle meşgul. Bu belki de fanatiklik bile değil. Hayal dünyasında yaşıyorlar. Şampiyon olamazlarsa muhtemelen "haha GS'ye 6 şampiyonluk fark attık" diyerek dolaşırlar. Bu kafada olan milyonlarcası var. Ve bu adamların bir kısmı entel dantel gibi bir izlenim veren tipler. Durum feci.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,241
Puanı
1,060
Başakşehir ve Beşiktaş'ın gruptan çıkacağını sanmıyorum. Trabzonspor ise zorlar ama kesin bir şey diyemem. :)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,015
Puanı
1,060
Hedef 9.sıra başlangıcımız 10.luktu güncel durumumuz ?? İlk Avrupa haftasını berbat geçirdik.

Ekli dosyalar

• IMG_0772.PNG
    IMG_0772.PNG
    796.5 KB · Hit: 179
  • Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Uefa listesi yeni yayınlandı son 5 senede:

24. Beşiktaş = 51.000
41. Fenerbahçe = 31.500
59. Galatasaray = 22.500

Ee sen hakemlerle ligi kazanıp kazanıp Avrupa'ya gidersen hem kendini hem ülkeni böyle rezil ediyorsun işte. Dalga geçtiğiniz Beşiktaş size 2 kattan fazla farkı böyle atar işte. Şampiyonlar Ligi'nde namağlup lider çıktı, Avrupa Ligi'nde çeyrek final oynadı siz de işte Lokomotifli, Schalkeli, Portolu gruptan zar zor 3. olun. Fenerbahçe desen Avrupa Ligi'ne katıldığı her sene gruptan çıktı son 16'yı gördü, Manulu gruptan lider çıktı zaten Avrupa'da yarı final görmüş son Türk takımı Fenerbahçe. Son yıllarda Avrupa'da Galatasaray çok başarısız listede de rahatça görülüyor. :)

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,518
Puanı
860
Şu içeride birbirimizi yemeye devam edersek bunlar devam. Belki puan düştükçe birilerinin aklı başına gelir. Bazıları da kendini övmeye çalışıp diğerlerini gömmesin. Bir kere kazandıkları başarı ile sürekli aynı lafları söylemeyi bıraksınlar zira kendilerinin de geçmişleri çok şatafatlı değil.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

24. Beşiktaş = 51.000
41. Fenerbahçe = 31.500
59. Galatasaray = 22.500

Ee sen hakemlerle ligi kazanıp kazanıp Avrupa'ya gidersen hem kendini hem ülkeni böyle rezil ediyorsun işte. Dalga geçtiğiniz Beşiktaş size 2 kattan fazla farkı böyle atar işte. Şampiyonlar Ligi'nde namağlup lider çıktı, Avrupa Ligi'nde çeyrek final oynadı siz de işte Lokomotifli, Schalkeli, Portolu gruptan zar zor 3. olun. Fenerbahçe desen Avrupa Ligi'ne katıldığı her sene gruptan çıktı son 16'yı gördü, Manulu gruptan lider çıktı zaten Avrupa'da yarı final görmüş son Türk takımı Fenerbahçe. Son yıllarda Avrupa'da Galatasaray çok başarısız listede de rahatça görülüyor. :)

Aradaki fark işte, siz küçük bir takım olduğunuz için Avrupa ligindeki önemli takımlara karşı aldığınız geçmiş galibiyetleri gelip 2019’da övgü malzemesi yapmaya çalışıyorsunuz. Galatasaray’ın ManU yu yenerek ŞL gruplarından çıktığını, çeyrek finale kaldığını, Juveli Madridli gruplardan çıktığını filan siz gündeme getirmeseniz bizim için sıradan bir geçmiş olarak kalır, ama böyle eziklik komplesine sahip olunca karşı taraf,ister istemez hatırlatılma gereği duyuluyor. :)

Şampiyonun doğrudan ŞL’ye katılmasını sağlayan takım Galatasaray oldu geçmişte, yemişim son beş seneyi. Kaldı ki Galatasaray’ın en son ne zaman UEFA gruplarına kaldığını hatırlamıyorum, winner bir takım olduğu için ya erkenden havlu atar lige ya da potada olduğu an şampiyon olup doğrudan ŞL’ye gider. Sizin alamadığınız ŞL gelirlerini çatır çatır yerken Galatasaray, size de hakeeem diye ağlamak düşer, bu sizin kaderiniz. Üzgünüm, bir sonraki dinlenme dönemine kadar Galatasaray size ŞL’ye gitmeyi yasakladı. Avrupa liginde bol puanlar dileriz büyük takımlarından birini yenin de bir 10 yıl daha onunla övünün, geçmiş boş olunca insabun avunacağı şeyler de böyle oluyor sonuçta. :)

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

24. Beşiktaş = 51.000
41. Fenerbahçe = 31.500
59. Galatasaray = 22.500

Hadi ordan 500 senedir şampiyonlar ligi yüzü gördüğünüz yok uefa siralamasi atmış buraya siz şampiyonlar liginin kapısından geçemeyip uefada köy takımlarıyla oynadığınız için olmasın bu liste
Bi de uefa grubundan çıkmakla övünmüş biz de fanatigiz de şu fenerliler kadar komik bi taraftar grubu yok gülüyorum her yorumlarına
Düne kadar hedef 20.şampiyonluk hedef 4 yıldız 4.yıldız yükleniyor diyen komik takım biz arayı açınca hedef 29 şampiyonluk diyor gerçi biz 3.yıldızı alıncada her yeri yıldız dolu forma yapmışlardı puhahaha :))))))
Yav fenerli olsam utanirdim Rabbime şükürler olsun :D

• Beğendim

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Hadi ordan 500 senedir şampiyonlar ligi yüzü gördüğünüz yok uefa siralamasi atmış buraya siz şampiyonlar liginin kapısından geçemeyip uefada köy takımlarıyla oynadığınız için olmasın bu liste
Bi de uefa grubundan çıkmakla övünmüş biz de fanatigiz de şu fenerliler kadar komik bi taraftar grubu yok gülüyorum her yorumlarına
Düne kadar hedef 20.şampiyonluk hedef 4 yıldız 4.yıldız yükleniyor diyen komik takım biz arayı açınca hedef 29 şampiyonluk diyor gerçi biz 3.yıldızı alıncada her yeri yıldız dolu forma yapmışlardı puhahaha :))))))
Yav fenerli olsam utanirdim Rabbime şükürler olsun :D
Uefa sıralaması derken UEFA Avrupa Ligi sıralaması değil Şampiyonlar Ligi de dahil. Avrupa fatihi Galatasaray son 27 maçında sadece 2 galibiyet alarak üç büyükler arasında sonuncu olmuş.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Uefa sıralaması derken UEFA Avrupa Ligi sıralaması değil Şampiyonlar Ligi de dahil. Avrupa fatihi Galatasaray son 27 maçında sadece 2 galibiyet alarak üç büyükler arasında sonuncu olmuş.
Biliyoruz dahil olduğunu fener uefada köy takımlarıyla oynadığı için normal diyorum bayern 50 dk da 6 tane atınca dirar falan ağladı adamlar acıdı da atmadı bence dua edin iyi ki gitmiyoruz şl ye diye :D 100 küsür yıllık tarihinizdeki en büyük başarı şl de sadece 1 kez gruptan çıkabilmek olan 0 çekerek bizi yeterince kepaze etmiş fenerin galatasarayın avrupa karnesine laf etmesi gülünç oluyor önce bi katılın şampiyonlar ligine be kardeş :D

• Beğendim

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

24. Beşiktaş = 51.000
41. Fenerbahçe = 31.500
59. Galatasaray = 22.500

Ben bunlara ayar verdikçe bunlar daha çok türüyor. Altta gelmiş geçmiş Avrupanın en iyi takımları listesi var. Bak bakalım Fenerin nerdeymiş fazla inceleme göze zarar verirsin. :A

71814

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Biliyoruz dahil olduğunu fener uefada köy takımlarıyla oynadığı için normal diyorum bayern 50 dk da 6 tane atınca dirar falan ağladı adamlar acıdı da atmadı bence dua edin iyi ki gitmiyoruz şl ye diye :D 100 küsür yıllık tarihinizdeki en büyük başarı şl de sadece 1 kez gruptan çıkabilmek olan 0 çekerek bizi yeterince kepaze etmiş fenerin galatasarayın avrupa karnesine laf etmesi gülünç oluyor önce bi katılın şampiyonlar ligine be kardeş :D
Realin en iyi haliyle oynayıp Reale sadece 15 dakika da 3 gol atmış Mourinho'yu Ronaldo'yu tir tir titretmiş takımla kıyaslıyorlar kendilerini. Onların hayallerinin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar.

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi