NOW Temizlik Benim İşim - Program Yorumları

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Yapım ekibi kendi mi karalamış arkadaki yazıyı :A

iX6JvU.png

Carizmatika

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Merhabalar bu yapılan Program tamamiyle duzmece önceden ekip belirlemiş oldukları temiz evi kendileri kirletiyorlar sonrada temizliyorlar uydurmaca bir Program ben kendim emlakçı yim benden eşyalı olarak 25 günlüğüne kiralanan bir evi bu programda görünce şok oldum ben evi 2 bayan temizlikci ye tertemiz pril pırıl yaptırdım ve teslim ettim temizlik benim işim adlı Program evin içine etmiş güya sonrada temizlemis ler muhtemelen tahminime göre bu işleri kas ajanslarından gelen kişilere yaptiriyorlar diye düşünüyorum böyle bir FOX tv gibi bir kanala böyle duzmece bir programa nasıl izin veriyor doğrusu anlamış degilm bizim yüce Türk milletide inanarak izliyorlar yazık wallahi çok yazık bu 7.bölümde yayınlanan programın evin eski yani Program çekiminden bir kaç gün önce ki görüntüleri elimde mevcut ispatlaya bilirim

Carizmatika

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
BEN DÜŞTÜM SİZLER DÜŞMEYİN ARKADAŞLAR BÖYLE BİR HATA YAPIP TA SONRADAN EYVAH BEN YAPTIM DEMEYİN ALLAH AŞKINA EVDE SİZ AHŞAP YERLERİ MOBİLYA BANYO DOLAPLARİN HORTUMLAMI YİKİYORSUNUZ MALESEF BIZIMKINI ÖYLE YAPTILAR 3 GÜN SONRA DOLAPLARİN HEPSİ ŞİŞTİ

Mehmet sonmez

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Bence çok gereksiz bir program gereksiz boş çene caliyorsunuz çalıp oynuyorsunuz temizlik böyle olmaz TLC deki temizlik avcilarini bir izleyin derim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Merhabalar bu yapılan Program tamamiyle duzmece önceden ekip belirlemiş oldukları temiz evi kendileri kirletiyorlar sonrada temizliyorlar uydurmaca bir Program ben kendim emlakçı yim benden eşyalı olarak 25 günlüğüne kiralanan bir evi bu programda görünce şok oldum ben evi 2 bayan temizlikci ye tertemiz pril pırıl yaptırdım ve teslim ettim temizlik benim işim adlı Program evin içine etmiş güya sonrada temizlemis ler muhtemelen tahminime göre bu işleri kas ajanslarından gelen kişilere yaptiriyorlar diye düşünüyorum böyle bir FOX tv gibi bir kanala böyle duzmece bir programa nasıl izin veriyor doğrusu anlamış degilm bizim yüce Türk milletide inanarak izliyorlar yazık wallahi çok yazık bu 7.bölümde yayınlanan programın evin eski yani Program çekiminden bir kaç gün önce ki görüntüleri elimde mevcut ispatlaya bilirim
Yakışmadı... :A @xBUGRAx @Aserat

• Güldürdün
Reactions: Aserat and xBUGRAx