Televizyonda Yeni Diziler Ne Zaman Başlıyor ?

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
güzel bi konu olmuş

star baya hızlı başlıyor bakalım

çarşamba günü en iddalı 3 dizinin kapışması komik olmuş :D

rockson

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31
Puanı
129
Ustura Kemal ilk bölümüyle 24 Temmuz Salı,Düşman Kardeşler ise 5 Temmuz Perşembe yayında. Show Tv'den ilginç karar. Düşman Kardeşler yazın tutsa bile kışın ikinci kuşağa kayar ama bu kararla Pis Yedili'den de memnun olmadıklarını ve onu da kışın ikinci kuşağa sallayacaklarını belli ettiler.Ben Suskunlar'ın oranlarından da memnun olduklarını sanmıyorum bu durumda. Dolayısıyla Show Tv yeni yayın dönemine Pazartesi, Çarşamba ve Perşembeleri ilk kuşak için üç dizi sokacaktır. Biri Fatih olduğuna göre yakında diğer ikisinin de haberi çıkar. Pazartesini yine Acun'un yarışmalarına da ayırabilirler...

rockson

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31
Puanı
129
Milliyet Gazetesi Tv eki çıkınca tıpatıp aynı haberler bütün siteleri sarıyor hiçbir yerde doğru dürüst istihbarat yok,yeni sezonda Eylül için hiçbir kanalın ne yayınlayacağı belli değil,çoğu haber üfürme. Ağustos gibi ali Eyüboğlu çalışma yapar kanal dizi tablosunu yayınlar yeni diziler ne olacak belli olur. Yazlık dizilere gelince Ustura Kemal ve Kötü Yol belki biraz Annem Uyurken diğerlerinde iş yok. Dün Küçük Hesaplar vardı mesela çok kötüydü. Ucuz maliyetli dizi yapmak illa bayağı komediler midir anlamıyorum.