Televizyon Dünyasında 'NOW' Dönemi Başladı! | #FOXşimdiNOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Televizyon dünyasında 'NOW' dönemi başladı!

İsim hakkı sözleşmesinin dolması nedeniyle ekran yolculuğuna NOW adı ile devam etme kararı alan kanalın yeni yolculuğu görkemli tanıtım filmi ile başlarken logosu ve ismi televizyon ekranında ilk kez izleyici ile buluştu.

İşte merakla beklenen o tanıtım filmi:
https://twitter.com/x/status/1757081828672823594

Merve Yıldırım'ı da koysalarmış FOX Haber ekibi yanına

Kirli Sepeti kadınları inci gibi maşallah

Reactions: AhmetBayram
Değişim anında içimi saçma bir hüzün kapladı çünkü TGRT'nin FOX'a geçişini hatırlamayan biri olarak benzer bir değişime canlı şahitlik etmek tuhaf bir histi. Ama yeni ismin eskisine benzemesi, reklam-fragman jeneriklerinin neredeyse aynı olması ve akla takılan jingle sayesinde benimsenmesi uzun sürmez diye düşünüyor ve hayırlı bir değişiklik olmasını umuyorum.

Tanıtım da oldukça enerjik olmuş ve sezon başında çekilemeyen tanıtımı güzel telafi etmiş. Tüm kadınlar şahane görünüyor ama dizilerini izlediğim için Özgü Namal, Hilal Altınbilek ve Kirli Sepeti kadınlarını ayrı bir yere koymak istiyorum.
Çağatay Ulusoy'un eksikliği de en büyük falso olarak dikkat çekiyor kendisi gelmeye tenezzül etmemiş olabilir.

Dizilerin başrol oyuncularının olduğu tanıtımda üç kadın üzerine kurulu dizinin yan rollerinden biri olan Halil İbrahim Ceyhan nereye olacaktı acaba.

Reactions: 12.Adam
Diziler için hazırlanan afişler:

Kızıl Goncalar (Özgü Namal - Özcan Deniz)

Yabani (Halit Özgür Sarı - Simay Barlas - Dolunay Soysert - Yurdaer Okur - Tayanç Ayaydın)

Şahane Hayatım (Hilal Altınbilek - Onur Tuna - Yiğit Özşener - Nesrin Cavadzade - Sumru Yavrucuk - Serkan Keskin)

Hudutsuz Sevda (Denizcan Aktaş - Miray Daner - Burak Sergen - Esra Dermancıoğlu - Burak Sevinç - Asuman Dabak)

Gaddar (Sümeyye Aydoğan - Onur Saylak - Erdal Özyağcılar)

Kopuk (Kaan Yıldırım - Biran Damla Yılmaz - Seray Kaya - Sarp Akkaya - Beren Gökyıldız)

Kirli Sepeti (Ayça Bingöl - Ceren Moray - Cansu Tosun)

Korkma Ben Yanındayım (Şevket Çoruh - Günay Karacaoğlu - Nilsu Berfin Aktaş - Eren Ören - Murat Aygen - Didem Balçın)

Son düzenleme: