Tehlikeli Oyunlar - 1.Bölüm

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
to1.jpg

Yapım : Cen Yapım

Senaryo : GunesinOglu I EnveR

Oyuncular : @denizz19 @dizi medya @pompy @Çiğdem- @xemrexxx @vadikızı @Harunnn60 @Yiğitt @destere @mrt-06 @Reytinger @ozgur2113 @Billy Kane @EFE UYSAL @Almila @Aserat @adımutlulukk @sokak sanati @Tolstoyevski @Bully @OzaN

Tehlikeli Oyunlar - 1.Bölüm

OzaN - Karşınızıdaki 20 FavoriForumum üyesi maceraya atılmaya hazır.Bu para kazanma yarışında ; kural yok. 500.000 liralık ödülü kazanmak için yapmaları gereken her şeyi yapabilirler.Ve tek çıkış yolu ; paradan vazgeçip forumun yolunu tutmak.Ve macera şimdi başlıyor!

- Yarışmacılar gözlerini açar -

OzaN - Forum üyeleri "GunesinOglu" sayesinde sıradışı bir maceraya katılmak üzeresiniz.Dünyadaki en uzak yerlerden biri "Sibirya"dayız.Burada asırlar önce yaşayanlar gibi yaşamaya çalışacaksınız.Tek yapmanız gereken ise kış sonuna kadar hayatta kalmak.Maceranızı kanıtlamanız için sizi kamera ekibiyle bırakıyoruz.Başlamaya hazır mısınız ?

Forum Üyeleri - Evet.

OzaN - O zaman başlayalım.5 kilometre ötede basit bir yerleşim yeri var.Ağaçların arasına yerleşim yerini bulmanız için kırmızı bayraklar koyduk.Aynı yolu izleyeceksiniz.Ancak günün sonunda sadece 18'iniz kalacak.Hızlı olmaya çalışın ve kendinize yatacak bir yer bulun.Ve kötü bir haberim var.Çantalarınızı bana teslim edeceksiniz.

Çiğdem - Şaka mı ya benim makyaj malzemelerim var içinde.Makyaj yapmadan asla yaşayamam :(

OzaN - Hazırsanız oyun başlıyor!

- Yarışmacılar koşmaya başlıyor -

destere - xemrexxx iki saattir beni takip ediyorsun.Biraz da sen önden git.Bakalım sen bizi nereye götüreceksin?

-destere eline taş alır ve taşı Emre'nin kafasına geçirir -

15 DAKİKA SONRA

vadikızı - Harun cnm yerde biri var.Onu kurtarmalıyız tmm mı cnm.Ayağı takılıp düşmüş olmalı.

Harunnn60 - Bu xemrexxx , yardım et de kaldıralım.

vadikızı - Çok tşk cnm,hmn kaldryrm

-Harunnn60 ve vadikızı oldukça yavaşlamıştı-

denizz19 - Bully arkamızda birkaç kişi var,hızlanırlarsa bizi geçebilirler.Bayraklardan birinin yerini değiştirmeliyiz.

Bully - Hakkımızla kazanalım ya , diğerlerine haksızlık olmasın.Bir ara o forumda moderatördük hile yapmak yakışmaz bize.

denizz19 - Şu an forumda değiliz.Ve kural da yok,gel yapalım ya.

-denizz19 bayraklardan birisini göle doğru fırlatır-

20 DAKİKA SONRA

pompy - dizimedya iki saattir aynı yerdeyiz.Pelin bize tuzak kurmuş olmalı.

dizimedya - Evet Arka Sokaklar ı savunduk diye bizi elemek istiyor.

-5 dakika sonra pompy gölün oradaki bayrağı fark eder-

pompy - Pelin elenmemiz için bayrağı göle fırlatmış.Daha Sibirya'da senaryo yazacaktık.Koş..

ÜÇ SAAT SONRA

pompy - sürgünüm , Pelin , Kanal D bizi elemeye çalıştı ama yine eleyemediler.Başardık!

-Diğer 18 yarışmacı OzaN'la birlikte barakadan çıkar-

OzaN - Ve tüm yarışmacılar sonunda barakaya vardı.Ama dizimedya ve pompy diğerlerine göre daha geç vardığı için onları uğurlamak zorunda kalıyoruz.Ayrıca xemrexxx kafasını çok sert çarpmış , hafıza kaybı geçirmiş olabilir.Yani o da isterse evine dönebilir.

xemrexxx - Hayır hayır hatırlıyorum.Bunu bana Çiğdem yaptı.

Son düzenleme:

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı