Diğer Teen Wolf 4. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
MTV'nin popüler dizisi Teen Wolf'ta 4. sezon başladı.

Sezon boyunca bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

59f9d1a02c1a4fd4cf4c28d9426fdedf.jpg

@Çiğdem- @BesaleT @AlemTo @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.sezonun ilk bölümüne baktım
okadar çok özlemişimki teeon wolfu birde bu dizi yokluğunda süper geldi vlla :Z:Z
derek çocuk halinemi dönmüş bir an önce normal haline dönmeli :Tpeder yardım edicektir 3.sezon braz sıkıcı olmaya baslamıstı ama 4.sezona güzel bir başlangıc yapıldı

@Çiğdem- @BesaleT @AlemTo @Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diziyi özlemişim. Dizi içinde çalan parçaları ayrı özlemişim:X Parçalar çaldıkça ben ses açıyorum:A

Dizi bu sezon daha bi güzel başladı:X En sevdiğim karakter Stiles ve Lyda vardı:X
Bunun yanı sari dizideki pek çok isim yoktu:X Diziyi daha izlenir kıldı bence:X Bu 5'li bile diziyi izlettiriyordu.
Diğer karakterleri merak bile etmedim. Yeni katılan Malia'ya da ısındım.Secret Circle dizisinde pek bi havalıydı uyuzun biriydi:X
Derek'i aramaya cıkan Scott ergen olanı buldu. Acaba naptılar:X Peter'ıda göstermediler zaten. Bu arada @Çiğdem- sen Derek çıkıcak filan diyordun, bunu çıkmış olarak kabul etsek mi? Zaten Peter'ın oğlu olarak oynamazdı:F:F

Bölüme 9/10 en iyi açılışı yaptı bence:X
@Çiğdem-

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
@OzaN Teen Wolfu izlemeyi bıraktım artık ben :D.Zamanında bu tür dizi izlemek için seyrediyordum ama diaries,the originals,the weaking deadi baktıktan sonra bakasım gelmiyor artık :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi özlemişim. Dizi içinde çalan parçaları ayrı özlemişim:X Parçalar çaldıkça ben ses açıyorum:A

Dizi bu sezon daha bi güzel başladı:X En sevdiğim karakter Stiles ve Lyda vardı:X
Bunun yanı sari dizideki pek çok isim yoktu:X Diziyi daha izlenir kıldı bence:X Bu 5'li bile diziyi izlettiriyordu.
Diğer karakterleri merak bile etmedim. Yeni katılan Malia'ya da ısındım.Secret Circle dizisinde pek bi havalıydı uyuzun biriydi:X
Derek'i aramaya cıkan Scott ergen olanı buldu. Acaba naptılar:X Peter'ıda göstermediler zaten. Bu arada @Çiğdem- sen Derek çıkıcak filan diyordun, bunu çıkmış olarak kabul etsek mi? Zaten Peter'ın oğlu olarak oynamazdı:F:F

Bölüme 9/10 en iyi açılışı yaptı bence:X
@Çiğdem-
bende ondan korkuyorum çünkü 3.sezon sonunda derek diziden ayrılıcak diye biliyordum batmanda başrol oynayacak diye genelde diziden oyuncu çıkarsa karakterini başka oyuncuyla değiştiriyorlar o gördüğümüz çocuk dereğin yerine devam edebilirmi diye korkmaya basladım :T

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bende ondan korkuyorum çünkü 3.sezon sonunda derek diziden ayrılıcak diye biliyordum batmanda başrol oynayacak diye genelde diziden oyuncu çıkarsa karakterini başka oyuncuyla değiştiriyorlar o gördüğümüz çocuk dereğin yerine devam edebilirmi diye korkmaya basladım :T
bence eder bu sezon :X flashback sahnelerinde kötü değildi ama diğer oyunculara göre cook cocuk kalacak:X hatta dalga bile gecerler Stiles , Scott filan:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Çiğdem- diziyi izlemiyormusun? Yoksa ramazan ayı arası mı verdin?

S04B02 izledim
Dizi yine güzel bölümdü ama yorumlayacak bişey göremiyorum.Belki Çiğdem- bulurda yorumlaşiriz:X

Dizinin ebevynleri de göründü bu bölümde. Derek birden gençleşti nasıl oldu bir tek onu merak ettim.

Bu bölümde çok az müzik kullanmişlardi galiba(b)

Puana gerek yok gerçi ama 7.5/10'dan 8/10 olsun.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- diziyi izlemiyormusun? Yoksa ramazan ayı arası mı verdin?

S04B02 izledim
Dizi yine güzel bölümdü ama yorumlayacak bişey göremiyorum.Belki Çiğdem- bulurda yorumlaşiriz:X

Dizinin ebevynleri de göründü bu bölümde. Derek birden gençleşti nasıl oldu bir tek onu merak ettim.

Bu bölümde çok az müzik kullanmişlardi galiba(b)

Puana gerek yok gerçi ama 7.5/10'dan 8/10 olsun.
çıktığı gün izledim ama yorum yapmaya üşeniyorum genelde :-):-)
bölümü genelde beğenen olmamış ama ben çok beğendim peter ön plandaydı :Z:Z:Z dizinin en karizmatik ve en bilge adamı peter bence çokta sempatik benim ilk sezondan itibaren favori karakterim :-):-) ama şunu anlamıyorum peter alfa olduğu zamanda goril gibi bir canavara dönüşüyordu scott alfayım diyor ama o dönüşemiyor otür bir canavara tek anlamaıdğım şeyy bu oluyor hep :-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash izlemiyormusun şuana kadar olanalrı ne diyorsun
skot yanındakı çocuğa falan olaylar çok ilginç bir hal almaya basladı son bölümde peter maskeliyi parçaladı bu peteri çoks eviyorum yaa :kiki::kiki:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash izlemiyormusun şuana kadar olanalrı ne diyorsun
skot yanındakı çocuğa falan olaylar çok ilginç bir hal almaya basladı son bölümde peter maskeliyi parçaladı bu peteri çoks eviyorum yaa :kiki::kiki:
Yok izliyorum tam gaz devam :X Bu sezon daha da güzel bence:X Nede olsa diğer uyuz kız çıktı:A Kira daha semaptik:bhr: Kimse yorum yapmayınca yapasım gelmiyor:(

Scott'ın yanındaki çocuk olayı ilk sezon tekrarlaması gibi oldu.Keşke olmasaydı:( Ben Lyida'yı merak ediyorum. Duvarın içindeki sahneler süperdi:X Normalde korkmam o sahnelerden ama o sahnede bi tırstım:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok izliyorum tam gaz devam :X Bu sezon daha da güzel bence:X Nede olsa diğer uyuz kız çıktı:A Kira daha semaptik:bhr: Kimse yorum yapmayınca yapasım gelmiyor:(

Scott'ın yanındaki çocuk olayı ilk sezon tekrarlaması gibi oldu.Keşke olmasaydı:( Ben Lyida'yı merak ediyorum. Duvarın içindeki sahneler süperdi:X Normalde korkmam o sahnelerden ama o sahnede bi tırstım:X
kimse izlemiyorsa ben varım senle birsürü oırtak dizimiz var zaten senden baska dizilerimizi izleyen yok :kiki::kiki:
scott yanındakı çocuk çok şeker bence ilerki bölümlerde iyi bir akrakter olabilir duvar sahnesinde bende sorun var sandım videoyu indirmiştim pcye videoyu silip tekrar yükledim sonra baktımkı sorun falan yokmuş boşu boşuna uğraştım :F bu arada kurt adam dönüşümleri zaten saçma oluyordu son bölümdekı kurt adamlar uzaylıya benziyor bildiğin uzaylıydı yanı kurt adamla ilgilsi yok

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kimse izlemiyorsa ben varım senle birsürü oırtak dizimiz var zaten senden baska dizilerimizi izleyen yok :kiki::kiki:
scott yanındakı çocuk çok şeker bence ilerki bölümlerde iyi bir akrakter olabilir duvar sahnesinde bende sorun var sandım videoyu indirmiştim pcye videoyu silip tekrar yükledim sonra baktımkı sorun falan yokmuş boşu boşuna uğraştım :F bu arada kurt adam dönüşümleri zaten saçma oluyordu son bölümdekı kurt adamlar uzaylıya benziyor bildiğin uzaylıydı yanı kurt adamla ilgilsi yok
Evet yaa kurt adam makyajlarında sorun var galiba:X Melia'nın zincirlenip dönüşmesi aynı Avatar filmdeki kızlara benziyordu:F Kira Tilki olmayacak mı?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet yaa kurt adam makyajlarında sorun var galiba:X Melia'nın zincirlenip dönüşmesi aynı Avatar filmdeki kızlara benziyordu:F Kira Tilki olmayacak mı?
ilk sezondan beridir kurt adama benzemiyorlardı zaten scot derek falan maymun adama benziyorlardı hahah :kiki::kiki: peter alfa zamanında dönüşüyordu kurta dönüşüyormus güya bildiğin goril di o kurt diye gorile dönüşüyor haha :kiki::kiki:
diğer sezonlar bu sıkıntı çözülür dedik ama şimdide dediğin gibi avatarlara benziyorlar kurtla alakası yok bunların :kiki::kiki:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ilk sezondan beridir kurt adama benzemiyorlardı zaten scot derek falan maymun adama benziyorlardı hahah :kiki::kiki: peter alfa zamanında dönüşüyordu kurta dönüşüyormus güya bildiğin goril di o kurt diye gorile dönüşüyor haha :kiki::kiki:
diğer sezonlar bu sıkıntı çözülür dedik ama şimdide dediğin gibi avatarlara benziyorlar kurtla alakası yok bunların :kiki::kiki:
Bu dizideki kurtlar vampir gunluklerindeki gibi degilmi yani :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
benim 20 tane oluyor genelde hemde hepsi yeni bölümlü güncel pazartezinden pazara hergün 2-3 tane oluyor yanı 1 diziye kısıtlı tutma kendini bence :-)
:-)
O zaman karisir bence bide ust uste izlemeyi seviyorum dominionada baslamayi dusunuyorum bu arada :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S04B05 izledim
Son sahne muthişti:X Scott'ı biraz daha kızdırmak gerek:F
Lydia ve Melia sahneleri süperdi:X Melia biraz göbeği salmiş:T: Derhal ertimeli.
Derek yazık Scot'ın ısırdıgı çocuk konumunda galiba:F Gözler aynı renk yandiğina göre:F

@Çiğdem- izledin mi???

Hee senin dediğin kurt adam Vampire Diaries'teki gibi olmalı:F Eğer öyle bişey diyorsan bu dizide olmaz heralde? Bu dizi 1980'lerdeki teen wolf filminin dizi hali:X O filmdeki kurt adamlarda böyleydi:X Hatta çizgi filmleri var:X