Teşkilat - Yayın Tarihli Tanıtım Fragmanı | TRT 1 - Yeni Dizi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara'yı 2 yada 3 hafta oldu izlemeyeli. bundan sonra bakarsam direk yeni bölüm veya atlayarak bakarım :A
Kefaret'e bakarım galiba yada 2 haftada bir yaparım :A Şuan Hekimoğlu gününde, Maraşlı'da ertesi gün baktığım diziler. Diğerlerinş keyfim isteyince bakıyorum :A
MA'yı ben de izlemedim son bölümü. :A

O kadar dizi saydın, Yasak Elma'yı unuttun. :eek:

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Aslında ekleme yapmıştım ama hemen alıntı yapmışsın :A onu da daha 3 hafta oldu bakalı yine. Yani belli olmuyor :A zaten Maraşlı'yı gününde izlemememin sebebi Yasak Elma'ya bakmam :A sıktığı an yer değişirler :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aslında ekleme yapmıştım ama hemen alıntı yapmışsın :A onu da daha 3 hafta oldu bakalı yine. Yani belli olmuyor :A zaten Maraşlı'yı gününde izlemememin sebebi Yasak Elma'ya bakmam :A sıktığı an yer değişirler :A
Bu sefer ben hızlı çıktım desene. :A

Yasak Elma sıkmıyor kaç bölümdür ya. :A 85'ten sonra yeni karakterlerle başta yalpaladı ama hemen toparladı. :Z Zaten bu dizide çok oluyor tam senaryo düşüşe geçerken bomba bölümler izletiyorlar. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu sefer ben hızlı çıktım desene. :A

Yasak Elma sıkmıyor kaç bölümdür ya. :A 85'ten sonra yeni karakterlerle başta yalpaladı ama hemen toparladı. :Z Zaten bu dizide çok oluyor tam senaryo düşüşe geçerken bomba bölümler izletiyorlar. :A
Son senelerin en bomba dizisi. Nezaman ne olacağını bilmiyorsun ve reytingleri çok dengesiz :A 100 bölüm ve en çok izlenen dizilerden olmak çok büyük başarı :A

• Harika
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'yı 2 yada 3 hafta oldu izlemeyeli. bundan sonra bakarsam direk yeni bölüm veya atlayarak bakarım :A
Kefaret'e bakarım galiba yada 2 haftada bir yaparım :A Şuan Hekimoğlu gününde, Maraşlı'da ertesi gün baktığım diziler. Diğerlerini keyfim isteyince bakıyorum :A
Ha Yasak Elma son 3 bölüm baktım :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son senelerin en bomba dizisi. Nezaman ne olacağını bilmiyorsun ve reytingleri çok dengesiz :A 100 bölüm ve en çok izlenen dizilerden olmak çok büyük başarı :A
Cidden çok dengesiz, geçen sezonlarda da aniden düşüyordu birkaç hafta sonra uçuşa geçiyordu. :A Bu gidişle 1 sezon daha olur valla. :F
Yani ortaya çıkmasan şaşardım :A @Özgür
Hiç şaşırmadım ben de, bekliyordum şıp diye damlayacağını. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 99829

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Teşkilat'ın tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya ve Mesut Akusta'nın yer aldığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı dizi ilk bölümüyle 7 Mart Pazar 20.00'de izleyiciyle buluşacak.

Teşkilat, ilk bölümüyle 7 Mart Pazar 20.00'de TRT 1'de!

TRT'de bi tek Polisiye eksikti oda oldu.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
2. Fragman yayınlandı, konuya eklendi.

Tanıtım kötü duruyor, ama TRT 1 de olduğu için 5-6 alacaktır en az o da. :F:F:F
Payitaht'ın gününü değiştirip bunu cuma yapabilirler diye düşünmüştüm ama çok şükür cuma terörü şimdilik bitmiş. :A Tövbeler Olsun da Kalk Gidelim gibi son bölümleri perşembe yayınlayacak anlaşılan.

MA'ya yeni rakip gelmesinden hoşlanmadım ama erkek işi olduğu için Arıza'yı etkileme ihtimali çok daha yüksek duruyor. Yeter ki bu da TRT'nin diğer dizileri gibi 10 küsür almasın. :A
Başlıkta Yayın tarihi belli oldu diye yazsaydın :A yorumlara bakmasam farketmeyecektim detayı :A
Bu demektir ki, Perşembe akşamı 3 dizim olacak. Alev Alev, Akrep, Tövbeler Olsun
Son 1 hafta kala tanıtım vermeleri çok mantıklı değil ama en azından kötü bir açılış yapsa bile hiç sıkıntı etmez.

Dizi dediğim gibi bana göre bir iş değil ama tanıtım çok güzel hazırlanmış. İlk bölümüne bakabilirim de dizi sayımı bu aralar minimuma çekmek istediğim için devamı gelmez.
Tims'te Sözle birlikte bir değişiklik var açıkçası gözle görülür derecede. Bu diziyle de daha belirgin oldu. Çağlar Ertuğrul gibi oyunculuktan nasibini almamış kişiyi başrole alması da inanılir gibi değil ama Tolgahan Sayısman'a bile başrol veren şirketten bahsediyoruz. :)

Dizi ve fragmanla ilgili yorum yapmak daha fazla istemiyorum ama Mesut Akusta gibi bir oyuncuyu artık dijitaldeki işlerde görebilmek istiyorum
Tanıtım güzel, Söz'ün 3. sezonunu andırıyor. Deniz Baysal ile Tolga Sarıtaş rakip oldu şimdi. :A

Uyanış ile Masumlar Apartmanı reklam arasında tanıtım verseler bile yeter. İlla 15-20 gün beklemeye gerek yok. :A
Tanıtıma bayıldımm Çağlar imaja bayıldım erkeklerde en sevdiğim imajdır ya mutlaka izleyeceğim
Tanıtım efsane olmuş, emek verilmiş kaliteli bir işe benziyor kesin izleyeceğim.
Bir de TİMS son zamanlarda çok güzel projeler yapıyor.
Tanıtım çok güzel hazırlanmış. Sevdim.
Tanıtım iyi olmuş. Zirve yarışına bile girebilir.
Rakibimiz ama bayağı beğendim fragmanı :A İlk bölümden çok yüksek açacağını düşünüyorum.
TRT'de bi tek Polisiye eksikti oda oldu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Totalde +8 var..
AB ninde gönlünü alırsa MAP gibi alev alır gider..

Bu alevde Hercai ve MA yı kül eder.

A.Rıza ciddi yumruk yer,zaten oranları düşüyor,konu benzerlik taşıyor ama TRT milli duygular ağır basıyor.

Total olmayıp AB de yaşayan MA ve Totalde olup AB de olmayan Hercaide derdine yansın.

Kefaret Konusundan dolayı biraz yırtabilir.

Bunların hepsi tahmin...Ama TRT bu sene yeni dizileri +10 gidiyor...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ortalama 12 ve üzeri ratingi olan Masumlar Apartmanında 3 kez önizleme, 5 yada 6 kez tanıtım ,ortlama 10 kez altyazı verildi.
PR böyle yapılır.

Cumartesi GD dede aynısını yaptılar mı...

Pazar günü 10 ratingle açarsa asla şaşmam!

Ben bile Survivor değil diziyi izlemeyi planlıyorum.