Teşkilat - Yayın Tarihli Tanıtım Fragmanı | TRT 1 - Yeni Dizi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
3A654C50-35FF-4033-A6B1-C542DFF080A9.jpeg

TRT 1'in merakla beklenen yeni dizisi Teşkilat'ın tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya ve Mesut Akusta'nın yer aldığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı dizi ilk bölümüyle 7 Mart Pazar 20.00'de izleyiciyle buluşacak.

Teşkilat, ilk bölümüyle 7 Mart Pazar 20.00'de TRT 1'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Payitaht'ın gününü değiştirip bunu cuma yapabilirler diye düşünmüştüm ama çok şükür cuma terörü şimdilik bitmiş. :A Tövbeler Olsun da Kalk Gidelim gibi son bölümleri perşembe yayınlayacak anlaşılan.

MA'ya yeni rakip gelmesinden hoşlanmadım ama erkek işi olduğu için Arıza'yı etkileme ihtimali çok daha yüksek duruyor. Yeter ki bu da TRT'nin diğer dizileri gibi 10 küsür almasın. :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragman çok güzel olmuş. Bu kadar uzun süre bekletmelerine değmiş bence. Kaliteli bir iş geliyor gibi. Pazar olacağı belliydi ama direkt gün basmalarına da şaşırdım. :A Pazar'ın dengeleri değişir bence.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Fragman çok güzel olmuş. Bu kadar uzun süre bekletmelerine değmiş bence. Kaliteli bir iş geliyor gibi. Pazar olacağı belliydi ama direkt gün basmalarına da şaşırdım. :A Pazar'ın dengeleri değişir bence.
Başlıkta Yayın tarihi belli oldu diye yazsaydın :A yorumlara bakmasam farketmeyecektim detayı :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
247
Puanı
64
Bu demektir ki, Perşembe akşamı 3 dizim olacak. Alev Alev, Akrep, Tövbeler Olsun

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Son 1 hafta kala tanıtım vermeleri çok mantıklı değil ama en azından kötü bir açılış yapsa bile hiç sıkıntı etmez.

Dizi dediğim gibi bana göre bir iş değil ama tanıtım çok güzel hazırlanmış. İlk bölümüne bakabilirim de dizi sayımı bu aralar minimuma çekmek istediğim için devamı gelmez.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,276
Puanı
1,060
Tanıtım güzel, Söz'ün 3. sezonunu andırıyor. Deniz Baysal ile Tolga Sarıtaş rakip oldu şimdi. :A

Son 1 hafta kala tanıtım vermeleri çok mantıklı değil ama en azından kötü bir açılış yapsa bile hiç sıkıntı etmez.

Dizi dediğim gibi bana göre bir iş değil ama tanıtım çok güzel hazırlanmış. İlk bölümüne bakabilirim de dizi sayımı bu aralar minimuma çekmek istediğim için devamı gelmez.
Uyanış ile Masumlar Apartmanı reklam arasında tanıtım verseler bile yeter. İlla 15-20 gün beklemeye gerek yok. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
Tanıtıma bayıldımm Çağlar imaja bayıldım erkeklerde en sevdiğim imajdır ya mutlaka izleyeceğim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Tanıtım efsane olmuş, emek verilmiş kaliteli bir işe benziyor kesin izleyeceğim.
Bir de TİMS son zamanlarda çok güzel projeler yapıyor.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Rakibimiz ama bayağı beğendim fragmanı :A İlk bölümden çok yüksek açacağını düşünüyorum.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ben de beğendim. Baya iyi hazırlamışlar. Pazar'ın dengelerini feci değiştirir bu dizi. :A
Pazar birbirine yakın reyting alan diziler var ve belki bu da kimseye zarar vermeden yoluna devam eder :A
İlk bölüme bakayımmı bilemedim. Bağlanmak istemiyorum :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pazar birbirine yakın reyting alan diziler var ve belki bu da kimseye zarar vermeden yoluna devam eder :A
İlk bölüme bakayımmı bilemedim. Bağlanmak istemiyorum :A
Bence hepsini etkiler bu dizi. :A

Maraşlı'nın senaristi Ethem Özışık yazıyor, bu bile şans vermek için yeterli ama Kefaret var, Menajerimi Ara var. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Bence hepsini etkiler bu dizi. :A

Maraşlı'nın senaristi Ethem Özışık yazıyor, bu bile şans vermek için yeterli ama Kefaret var, Menajerimi Ara var. :A
Menajerimi Ara'yı 2 yada 3 hafta oldu izlemeyeli. bundan sonra bakarsam direk yeni bölüm veya atlayarak bakarım :A
Kefaret'e bakarım galiba yada 2 haftada bir yaparım :A Şuan Hekimoğlu gününde, Maraşlı'da ertesi gün baktığım diziler. Diğerlerini keyfim isteyince bakıyorum :A
Ha Yasak Elma son 3 bölüm baktım :A

• İlginç