'Teşkilat' ve 'Güzel Günler'e Yeniden Seçim Engeli!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
trt1in-teskilat-dizisinde-ortalik-karisti-yeni-oyuncu-giris-yapti-cDzO.jpg

Pazar akşamının sevilen dizileri bir kez daha seçim engeline takıldı.

7 Mayıs'ta propaganda konuşmaları, 14 Mayıs'ta seçimin ilk turu nedeniyle ekrana gelemeyen 'Teşkilat' (TRT 1) gelecek hafta da 2. tur nedeniyle bir kez daha ara verecek ve 4 haftalık mayıs ayını sadece 1 yeni bölümle kapatacak.

Öte yandan 23 Nisan'da bayram, 14 Mayıs'ta seçimin ilk turu nedeniyle yayınlanmayan, 3 bölüm sonra ekranlara veda edecek olan 'Güzel Günler' (Show TV) de 2. tur nedeniyle gelecek hafta yayın yapmayacak.

'Yargı' (Kanal D) sezon finali, 'EGO' (FOX) final yaptığı için bu aradan etkilenmezken kalan iki dizi de yeni bölümleriyle 4 Haziran Pazar akşamı ekranlara dönecek.

guzel-gunler.jpg

• Üzücü
Reactions: Mehmet Can

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Seçim olduğunda herkes bilir ki diziler olmaz. 2 haftada bir aynı konuların ısıtılıp önümüze konulmasından ikrah geldi. :A

• Aynen
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Seçim olduğunda herkes bilir ki diziler olmaz. 2 haftada bir aynı konuların ısıtılıp önümüze konulmasından ikrah geldi. :A
İkrah geldiyse görmezden gel ve mesaj yazma ama her konuda post kasıp egonu tatmin etme arzun nedeniyle kendine hakim olamamanı anlıyorum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
İkrah geldiyse görmezden gel ve mesaj yazma ama her konuda post kasıp egonu tatmin etme arzun nedeniyle kendine hakim olamamanı anlıyorum. :A
Yine hemen savunmaya geçip çirkinleşiyorsun, ben son derece haklıyım ve çok istiyorsan sen görmezden gel. Biraz öz eleştiri yapmayı, objektif olmayı öğren zira hayrına olur. 2 haftada bir boş konular açan sen olduğun için post kasan da sen oluyorsun, evet. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Yine hemen savunmaya geçip çirkinleşiyorsun, ben son derece haklıyım ve çok istiyorsan sen görmezden gel. Biraz öz eleştiri yapmayı, objektif olmayı öğren zira hayrına olur. 2 haftada bir boş konular açan sen olduğun için post kasan da sen oluyorsun, evet. :A
Çirkinliğe çirkinlikle karşılık veriyorum bu kadar basit. :) Ülke gündeminin saçma sapan bir durumda olması başka bir imkan vermiyor ve ayrıca biz seçim nedeniyle dizilerin yayınlanmayacağını biliyor olabiliriz ama herkes aynı seviyede bilgiye sahip olmayabilir o yüzden zor olacağını bilsem de bencilliği bırakmanı tavsiye ediyorum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Çirkinliğe çirkinlikle karşılık veriyorum bu kadar basit. :) Ülke gündeminin saçma sapan bir durumda olması başka bir imkan vermiyor ve ayrıca biz seçim nedeniyle dizilerin yayınlanmayacağını biliyor olabiliriz ama herkes aynı seviyede bilgiye sahip olmayabilir o yüzden zor olacağını bilsem de bencilliği bırakmanı tavsiye ediyorum. :A
Yazdığıma çıkıp birisi çirkin desin, yanlış desin de görelim hodri meydan. :A Yine algılamak istediğin gibi algılıyorsun. Seçim akşamı dizi yayınlanmayacağını bilmek için prof. olmaya gerek yok kılıf arama boşuna çünkü komik duruyor. Konusunu açtığın yer bir forum ve burayı takip edip konuyu görecek olanlar pekala dizilerin olmayacağını da bilecek insanlar olacak. Bencil görmek istiyorsan da aynaya bakman kafi. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Pazar dizileri bu sezon baya cok yayinlanmadi. Teskilat sadece bu sebeple tahminimce gelecek sezon devam edecek. Fikrimce Ocak'a kadar final yapar ama.