Dizi biraz soğuk bence bilemedim. Ortaya karışık sahneler ve karakterler çok ilgi çekici gelmedi bana.

Yarın akṣam ofisten eve varınca inṣallah.

Gece uyku tutmayinca yinede izledim @ahmetbey
simdi uykusuzum ama olsun.

Yeni sezonun ilk bölümü bol aksiyonluydu gercekten emek verilmis, bu hissedildi. Tolga Saritas asker rolünde Söz dizisini hatirlatti, cok iyiydi Kurtbey. Sonra dizi bence klasik formatina dönmüs gibiydi, sadece kisiler degismis, görevler farkli falan. Heyecanli ve bol aksiyonlu bir bölümdü. Selen'i harcamadilar insallah ilk bölümden, o güzelim kizi harcadilarsa cok yazik olmus olur.

Reactions: ahmetbey
Ben Selen'i harcamadılar diye düşünüyorum. Çıkar ortaya

Bazı Kaynaklarda konuk diyor ama Gizem Güneş'in ben konuk olarak geleceğini zannetmiyorum. Konuk olarak gelmiş olsa Makinist niye öyle bir şey söylesin ki

Reactions: Yakamoz-Asi
Ben Selen'i harcamadılar diye düşünüyorum. Çıkar ortaya

Bazı Kaynaklarda konuk diyor ama Gizem Güneş'in ben konuk olarak geleceğini zannetmiyorum. Konuk olarak gelmiş olsa Makinist niye öyle bir şey söylesin ki

Bende öyle düsünüyorum. Zaten Aykübe ile de cok iyi ikili oldular. Ve Gizem Günes gercekten cok iyi rol oynadi.

Bu arada helikopter kazasi sahnesi cok iyiydi, bana baya profesyonel geldi o sahne.

------

Bu arada Avatar'in yakiyor @ahmetbey

Tolga Sarıtaş severim, o yüzden onu koydum. Çağlar Ertuğrul'dan sonra bırakmıştım Teşkilatı, Tolga sayesinde yeniden izliyoruz.

Tolga Sarıtaş severim, o yüzden onu koydum. Çağlar Ertuğrul'dan sonra bırakmıştım Teşkilatı, Tolga sayesinde yeniden izliyoruz.

Bende ilk iki sezonu izledim, Murat'li sezon icin vaktim pek olmadi, izlemedim sayilir neredeyse. Simdi tekrar basladik bakalim sürdürebilecek miyim.

Hiç izlemedim ama izlemek istediğim an Çağlar çıkmıştı. Ama Murat Yıldırım'ı beğenemedim.

Tolga Sarıtaş reytinglere etki eder