'Teşkilat' İçin Hangi İsme Teklif Gitti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen izliyor musun diziyi?
İkisi de çok yakışır örgüt lideeliğine:Z
Evet, normalde bazı göndermeler olduğu için bırakma kararı almıştım ama devam ediyorum. :A @slhttnmtl

Sezon finalinde yüzü gözükmeyen adam gösterildiğinden beri aklımdan isimler geçiriyordum, ama aklımdan geçen isimler bir Gürkan Uygun etmez. O role kesinlikle çok yakışır. :Z İnşAllah olur.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Evet, normalde bazı göndermeler olduğu için bırakma kararı almıştım ama devam ediyorum. :A @slhttnmtl

Sezon finalinde yüzü gözükmeyen adam gösterildiğinden beri aklımdan isimler geçiriyordum, ama aklımdan geçen isimler bir Gürkan Uygun etmez. O role kesinlikle çok yakışır. :Z İnşAllah olur.

Bende o bahsettiğin sahnelerde çok sıkılıyorum ama oyun içinde oyun, karakter değiştirme, aksiyon konusunda başarılılar. Heyecanı yüksek tuttuğu için devam ediyorum:A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende o bahsettiğin sahnelerde çok sıkılıyorum ama oyun içinde oyun, karakter değiştirme, aksiyon konusunda başarılılar. Heyecanı yüksek tuttuğu için devam ediyorum:A
TRT dizisi olduğu için her şeyin en iyisini yapıyorlar. Efektler, mekanlar, platolar vs. bunların iyi olması da otomatikman diziyi izlenir kılıyor. Böyle aksiyon dizilerini seviyorum her türlü. :bhr:

• Beğendim
Reactions: cehennet

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

İyi artık öyle göndermeli sahnelere doyarsın o zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende Uyanış ile buna baktım. İkisi de iyiydi. Uyanıştahafiften entrika da vardı. Iyi geliyordu :A
Uyanış aslında izleyecektim, ama bir türlü izleyemedim. :A İzlemeye de gerek kalmadı. :A Yeni sezonda Yalnız Kurt ve Barbaroslar'ı eklerim diye düşünüyorum Teşkilatın yanına. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yalniz kurt nerdeb çıktı bee. Alparslan var birde o mu çıktı:eek:
Barbaroslar bilemiyorum.
Aksiyon dizilerinin ustası Osman Sınav'ın yeni dizisi Yalnız Kurt. Alparslan Uyanış'ın kadrosu değişmiş hali olacak.

Barbaroslar da Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin dönem dizisi. Çok iyi iş. :A

• Güldürdün