'Teşkilat'ın Oyuncu Kadrosu ve Yeni Detayları Belli Oldu! | TRT 1

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Cumartesi GD ne ise Pazarda Teşkilat o olacak...

TRT ve ATV nin kemik kitlesi yeter de artar bile.
Dizi birde dikkat çekici ise Masumlar Apartmanı gibi AB dende toplarsa... 10 ları görebilir.

Fazla Atıyorsun Vecihi diyebilirsiniz ama gerçek bu.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cumartesi GD ne ise Pazarda Teşkilat o olacak...

TRT ve ATV nin kemik kitlesi yeter de artar bile.
Dizi birde dikkat çekici ise Masumlar Apartmanı gibi AB dende toplarsa... 10 ları görebilir.

Fazla Atıyorsun Vecihi diyebilirsiniz ama gerçek bu.
En az 6 reyting ile başlar, 10 reytinge yükselir. Dediğin gibi tam TRT kitlesine uygun bir dizi abi.

Şimdi Arıza, Menajerimi Ara, Hercai düşünsün. :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
En az 6 reyting ile başlar, 10 reytinge yükselir. Dediğin gibi tam TRT kitlesine uygun bir dizi abi.

Şimdi Arıza, Menajerimi Ara, Hercai düşünsün. :A
TRT elindeki kitleye göre iyi gidiyor... Uyanış Selçuklu--Gönül Dağı ..Şimdide Teşkilat.
Masumlar ın farkı 3 rating ile başlayıp AB de 17 kadar çıkması oldu...Masumlar her kitleye erişti. Masumlar TRT değilde başka kanalda olsa gene iş yapardı.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT elindeki kitleye göre iyi gidiyor... Uyanış Selçuklu--Gönül Dağı ..Şimdide Teşkilat.
Masumlar ın farkı 3 rating ile başlayıp AB de 17 kadar çıkması oldu...Masumlar her kitleye erişti. Masumlar TRT değilde başka kanalda olsa gene iş yapardı.
Geçen sezon Mucize Doktor'un yarattığı etkiyi bu sezon Masumlar Apartmanı yarattı.

Dışarıda bu diziyi konuşanları duyuyorum, ama TRT1’de tanıtımını çok iyi yapmıştı.

Evet, Masumlar Apartmanı TRT değil Kanal D-Star yada başka bir kanalda olsa bu oranların aynısını yada yakınını alırdı.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Geçen sezon Mucize Doktor'un yarattığı etkiyi bu sezon Masumlar Apartmanı yarattı.

Dışarıda bu diziyi konuşanları duyuyorum, ama TRT1’de tanıtımını çok iyi yapmıştı.

Evet, Masumlar Apartmanı TRT değil Kanal D-Star yada başka bir kanalda olsa bu oranların aynısını yada yakınını alırdı.
TRT farkı; köydede var,dağdada ,çukurdada.. Tv nin üstüne çatal koy TRT çeker.. çok kitleye erişir.

• Beğendim