Tayfun Güneyer: "Çarşamba Günleri Birinciliği Muhteşem Yüzyıl'dan Almayı Düşünüyoruz"

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Show TV Mart ayında atağa geçiyor. 4 yeni projeye başlayacak olan Show TV'de cuma akşamları yayınlanan "Adını Feriha Koydum" hariç, haftanın altı günü prime time kuşağında yeni projeler yer alacak.

Yeni Projeler Başlıyor<O😛></O😛>
Show TV'de bu perşembe Tim's Production imzalı "Suskunlar" dizisi, 9 Mart'ta Medyapım imzalı " Eve Düşen Yıldırım, 14 Mart'ta Süreç Film yapımı "Ha Babam Uzay" , 17 Mart'ta da Acun Ilıcalı'nın yarışması "Survivor" başlayacak. Haftada üç gün yayınlanacak olan Survivor'la beraber kanalın haftalık prime time yayın akışı neredeyse tamamen yenilenecek.

Reklamcılara Projelerini Anlattılar<O😛></O😛>
Mart ayında başlayacak olan dört yeni projenin yapımcısı dün Show Tv'de reklamcılarla biraraya gelerek projelerini anlattılar. Suskunlar'ın yapımcısı Timur Savcı, "Eve Düşen Yıldırım"ın yapımcısı Fatih Aksoy, "Ha Babam Uzay"ın yapımcı ve yönetmeni Tayfun Güneyer ve Survivor'un sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı'nın katıldığı toplantıda, yapımcılar projelerini şöyle anlattılar:

Fatih Aksoy: "Eve Düşen Yıldırım çok içime sinen bir iş oldu. Seyircinin de çok beğeneceğini sanıyorum."
<O😛></O😛>
Timur Savcı: " Muhteşem Yüzyıl'dan sonra şirket olarak gireceğimiz ilk iş Suskunlar Olacak. Suskunlar, perşembe'ye yeni bir rekabet katacak"

Tayfun Güneyer: (Timur Savcı'ya takılarak) " Çarşamba günleri birinciliği Muhteşem Yüzyıl'dan almayı düşünüyoruz"

Acun Ilıcalı: " Bu yıl ki Survivor'ın starı Mustafa Topaloğlu olacak"

280220121225001416502_2.jpg

hocam baslik abarti degilmi :D Show TV'den Bahar Atağı olsa iyi olurmus

nese o gün geldiginde büyük bir hüsran olmasinda hababam uzay için :d ilk 50de göremeyebiliriz :d

Tayfun Güneyer öncelikli olarak kendine aşırı şekilde güvenmemeli.

Çarşamba yayınlanacak yapımlar;
Çocuklar Duymasın (ATV)
Kuzey Güney (Kanal D)
Muhteşem Yüzyıl (Star TV)
Eyvah Düşüyorum (Star TV)
Sakarya Fırat (TRT 1)

Yukarıda yazdığım yapımları geçmesi lazımki zirvede yer alması için yani Tayfun Güneyer'in o kadar emin konuşmaması lazım. Tayfun Güneyer'in yeni çıkartacağı dizide sadece Muhteşem Yüzyıl'ı rakip olarak görmesi, diğer dizileri kötüleme anlamı taşıyor.

Tayfun Güneyer öncelikli olarak kendine aşırı şekilde güvenmemeli.

Çarşamba yayınlanacak yapımlar;
Çocuklar Duymasın (ATV)
Kuzey Güney (Kanal D)
Muhteşem Yüzyıl (Star TV)
Eyvah Düşüyorum (Star TV)
Sakarya Fırat (TRT 1)

Yukarıda yazdığım yapımları geçmesi lazımki zirvede yer alması için yani Tayfun Güneyer'in o kadar emin konuşmaması lazım. Tayfun Güneyer'in yeni çıkartacağı dizide sadece Muhteşem Yüzyıl'ı rakip olarak görmesi, diğer dizileri kötüleme anlamı taşıyor.

aynen :D

ben yafun güneyerin komedilerinden nefret ederim ama bu açıklamasıyla yanıldıgımı anladım adam cidden çok iyi komedyenmiş yahuu :))) ebe tayfun madem bu kadar komiktin daha önce niye göstermedin bu özeliğini :))))

Ciddi olarak söylememiş zaten o da farkındadır ilk 10'un bile başarı olacağının. :) Şaka olarak takılmış orada Timur Savcı'ya ciddi alınacak bir şey değil. :)

Umarım alır şahsen muhteşem yüzyıl ( osmanlıya resmen hakaret eden bir ) dizi olarak görüyorum.

Ha babam uzay umarım alır. dua ediyorum.

O değilde lan dizi M.Yüzyıl'ı geçerse buradakilerin halini düşünüp düşünüp gülüyorum:D